Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ sp. z o.o

Ul. Kościuszki 10

55-100, Trzebnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosława Semianów-Wejchert

  Gastrolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: świąd odbytu

   Dr.n.med.Jarosława wspaniała pani doktor dokładnie bada pacjęta i zleca konkretne badania .Sumienna ,otwarta bardzo życzliwa.Polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział WrocławUsługa: konsultacja gastroenterologiczna

   Fachowe podejście, spokój. Szczegółowy wywiad, wgląd do poprzedniej dokumentacji medycznej. Wizyta odbyła się bez pośpiechu. Otrzymałam wszelkie informacje dot. leczenia oraz skierowania na badania. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Aleksandra Swędzioł

  Internista,

  • T

   wypraszanie pacjenta bo "już przyjęłam swoje 50%" zakrawa na scenę z filmu Barei. Jeżeli szanowna Pani Doktor lubi cyferki mogła iść na matematykę a nie na medycynę gdzie przyrzekała pomagać...opryskliwa w obejściu i nie polecam...chyba że ktoś się załapie na te 50%...


 • Elżbieta Borodycz

  Pediatra,

  • M

   Zawsze stara się przyjąć wszystkich pacjentów, nawet tych niezarejstrowanych w danym dniu. Nie wypisuje bez potrzeby antybiotyków...


 • Elżbieta Trypka

  Psychiatra, dr n. med.

  • A

   Zanim zaczęłam leczyć się u Pani Elżbiety Trypki próbowałam leczenia u innych psychiatrów. Niestety jedyne, do czego doprowadzili to wpakowali mnie w uzależnienie od leków uspokajających. Pani Elżbieta Trypka mnie z tego wydobyła. Jest niesamowitym człowiekiem i świetnym lekarzem.

  • M

   Bardzo dobry lekarz. Jestem pacjentka pani doktor juz od dlugiego czasu. Super lekarz a przede wszystkim czlowiek. Mialam bardzo duzy problem ze soba. Jest duzo lepiej wlasnie dzieki pani doktor. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Żukowska-Kowalska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła Pani doktor, podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem. Dokładnie bada,wypytuje się -stara się aby pacjent czuł się komfortowo. Ogólnie bardzo przyjazna i miła atmosfera. Pozdrawiam serdecznie Panią doktor :)


 • Piotr Menartowicz

  Ortopeda, lek.

  • S

   Jestem 18 lat po opracji obustronnej skoliozy u doktora Menartowicza w Trzebnicy. Przed operacją moi cudowni rodzice szukali lekarza, który mi pomoże w całej Polsce (pochodzę ze Szczecina). Niestety nikt nie potrafił nam pomóc. W końcu się udało! Trafiliśmy do doktora Menartowicza w Trzebnicy. Pobyt w szpitalu trochę trwał, każdy był przygotowywany do zabiegu profesjonalnie, rehabilitacja, wyciągi, transfuzje krwi. Po operacji również "stawiali nas na nogi" powolutku. Dziś już jako dorosła osoba mogę śmiało powiedzieć, że operacja zmieniła moje życie na lepsze. Jestem prosta i żyję normalnie, chodze nawet na fitness, a drobna blizna na plecach w ogóle mi nie przeszkadza. Polecam doktora!

  • Lokalizacja: Szpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyUsługa: leczenie skoliozy

   Doktor Menartowicz to lekarz cudowny, dobry człowiek i przede wszystkim ma podejście do pacjenta , szczególnie małego :) byłam operowana przez Doktora Menartowicza i zawsze mogłam liczyć na jakieś dobre słowo od niego, potrafił uspokoić przed operacją :) operacje wszystkie się udały i przebiegały bez komplikacji. Żałuję tylko, że tak późno spotkałam doktora Menartowicza ....

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Tomasz Pawłowski

  Psychiatra, dr hab. n. med.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Psychologiczna PERSONAUsługa: nerwica psychosomatyczna

   Bardzo duży plus za kontakt smsowy na bieżąco z Panem Doktorem. Plus za polecenie dobrych specjalistów od osteopatii i istdp. Minus za żle dobrane leki oraz za wmawianie niechęci do leczenia.

  • Bardzo polecam dra Pawłowskiego, niesamowicie ciepły i kontaktowy człowiek, dbający o pacjenta i dobierający leki z rozsądkiem. Dziękuję za pomoc w wyjściu z poważnych stanów lękowych.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Elżbieta Gwiazda-Gryboś

  Okulista,

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Nie polecam. Bardzo niemiła pani doktor. Już czekając w kolejce słyszałam na korytarzu jak wręcz krzyczy na matkę z dzieckiem (którzy czekali w kolejce przede mną). Podczas wizyty było to samo - zamiast zając się merytoryczną stroną, badaniem czy diagnozą, pani doktor roztrząsała w sposób opryskliwy i podniesionym głosem kwestię, czy moja wizyta jest uzasadniona. Nie dość, że zostałam obrażona, to jeszcze ta wizyta nic mi nie dała, tylko zmarnowałam czas. Jestem umówiona do innego okulisty.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: WIzyta kontrolna

   Udałam się do doktor Elżbiety Gwiazdy-Gryboś na wizytę kontrolną. Pani doktor była opryskliwa, nieprzyjemna i podnosiła na mnie głos. Bardzo nieprzyjemnym tonem oznajmiła mi, że "pani dolegliwości są ze starości a do okulisty nie chodzi się tak często." Nie dała mi dojść do głosu. Dopiero pod koniec wizyty udało mi się jej wytłumaczyć, że chciałam tylko sprawdzić czy siatkówka się nie odkleja (zgodnie z zaleceniami innego lekarza, który polecił kontrolować siatkówkę co kilka miesięcy) i wtedy pani doktor orzekła, że mam przyjść za dwa tygodnie. Nie czuję się zachęcona do kolejnej wizyty u tego lekarza. Traktowanie pacjenta w ten sposób jest karygodne. To co usłyszałam od pani doktor nie powinno paść z ust żadnego lekarza.


 • Ewa Atamańczyk

  Anestezjolog, Chirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: Gminne Centrum Medyczne TRZEBNICA-ZDRÓJ sp. z o.oUsługa: chirurgia urazowa

   kompetencja,duża wiedza z zakresu leczenia owrzodzenia podudzia, instynkt chirurgiczny , jako anestezjolog wzorcowy dobór opatrunków i maści do stanu chorobowego rany.

  • K

   Okropna kobieta, nie miła, nie kompetentna. Na zdjęciu rentgenowskim nie widziała złamanej kości łódeczkowatej, mimo że dostała zdjęcie z opisem. Stwierdziła że lekarz który to opisywał na pewno się pomylił. Teraz z ręką są okropne komplikacje. Tomograf wykazał złamanie , ale już wtedy pani doktor nie zechciała mnie przyjąć, stwierdzając że to nie jest nagły przypadek!!! STANOWCZO ODRADZAM TEGO LEKARZA!!


 • Wasyl Pasławski

  Ginekolog,

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: prowadzenie ciąży

   Najlepszy lekarz!!!!Pan Doktor prowadził moja ciążę i nie zamienilabym go na żadnego innego!!!!goraca polecam!!kontakt z pacjentem super w każdej chwili odpowiadał na moje smsy nawet w późnych godzinach wieczornych profesjonalny i kompetentny a do tego zabawny z każdej wizyty wychodziłam usmiechnieta

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediconceptUsługa: Ciąża

   Swietny specjalista. Atmosfera wizyt przebiega w zabawnym tonie co pozwala skrócić dystan. Obecnie jestem po porodzie rozwiazanym jak pierwsza ciaza CC. Czuje sie zaopiekowana na kazdym etapie ciąży. Polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu