Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gastromed W. Danilkiewicz i wspólnicy spółka komandytowa

Wallenroda 2F

20-607 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Szczerbiński Inny

  Bardzo dobry i profesjonalny specjalista, zaangażowany i pełen empatii. Wizyta i badania przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, co udziela się pacjentowi. Szkoda tylko, że tak ciężko dostać się na wizytę do Pana Doktora :) Polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Mroczkowska-Juchkiewicz Inny

  Na wizycie u Pani Doktor byłam z 5 miesięcznym synkiem. Na wizytę zapisywal nas mąż, który niestety nie zapytał o dane lekarza. Napewno po przeczytaniu komentarzy nie poszlabym na wizytę. Jednak potrzebowaliśmy gastrologa bo wcześniejszym pobycie w szpitalu. Podzielam opinie innych rodziców, że lekarz mało empatyczny. Nas także Pani Doktor odsylala do Alergologa. Zapłaciliśmy 150 zl za to, że Pani Doktor spisała sobie info z kart wypisu ze szpitala. Jeżeli Pani to czyta Pani Doktor, to odrazu po wizycie u Pani wprowadziłam mleko do swojej diety, wg drabiny prowokacyjnej i synkowi, którego karmię piersia nic nie jest. Proszę czasami dac sie wypowiedzieć rodzicom, nie odsyłać do innych lekarzy i nie brac kasy za nic. Nie pozdrawiam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Mroczkowska-Juchkiewicz Inny

  Wspaniała pani doktor, zawsze zaangażowana, prowadzi mnie 4 lata, nigdy nie odmówiła pomocy, w razie potrzeby kierowała na oddział szpitalny, bardzo konkretna i stanowcza. Doktor z dużą wiedzą gastroenterologiczną i ogólnopediatryczną. Z tego miejsca serdecznie ją pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc i wspaniałą opiekę i z całego serca polecam bo jest najlepsza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Grodzieński Inny

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie leczenia. Na pierwszej wizycie skutecznie postawiona diagnoza gdzie wcześniej na wizycie prywatnej u innego lekarza leczenie okazało się bezskuteczne. Kolonoskopia wykonana fachowo bez znieczulenia jak również gastroskopia na wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam Pana doktora Romualda Grodzieńskiego.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Grodzieński Inny

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie - miałam wykonywaną kolonoskopię i dzięki umiejętnościom Doktora przeżyłam ją całkiem nieźle.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Krajewska Inny

  Pani doktor nie była zainteresowana aby pomóc, prosiłam o skierowanie na kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym mam podwójny skręt esicy i bez badanie byłoby bardzo bolesne, niestety zero empatii,Pani nie widziała wskazań,wypisala recepte nie pytając mnie o nic ,cały czas patrzyła tylko w ekran komputera zero dialogu,nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Drabko kolonoskopia

  Dr Jarosław Drabko to najlepszy gastrolog w mieście. Wspaniały człowiek i lekarz z powołania. Naprawdę pomaga ludziom. Mnie pomógł i Wam też pomoże. Kolonoskopia - majstersztyk. Bardzo polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Mroczkowska-Juchkiewicz refluks u niemowlaka

  Przed wizytą u Pani Doktor przeczytałam opinie na znany lekarz. Nie do końca byłam prekonana czy warto wydawać pieniądze na lekarza który ma złą opinie ale zaryzykowałam i nie żałuje.
  Wizyta trawiła ponad 40 minut Pani Doktor bardzo dogłębnie przeprowadziła wywiad żeby trafnie wdrożyć leczenie dla mojej 6 tygodniowej córki.
  Nie mam pewności że leczenie będzie skuteczne ale lekarz był bardzo zaangażowany a to teraz rzadkość w tych czasach.
  Ogólnie bardzo polecam!!!!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Kaźmierczyk

  Bardzo profesjonalna i dokładna. Wszystko zrozumiale tłumaczy i doradza, do jakiego specjalisty się udać. Przy tym bardzi synpatyczna i serdeczna. Gorąco polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Grodzieński gastroskopia

  Bardzo sympatyczny lekarz!
  Gastroskopia przebiegła szybko, bezboleśnie i w fantastycznej atmosferze.
  Doktor potrafi rozluźnić atmosferę tak, że człowiek nie czuje się w ogóle zestresowany badaniem.
  Wszystko dokładnie tłumaczy i objaśnia wynik badania. Polecam z całego serca !

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania