GASTROMED Toruńskie Centrum Gastrologii

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

GASTROMED Toruńskie Centrum Gastrologii

Grudziądzka 11 /13-14

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Hoffman

  Onkolog,

  • M

   Zaczęłam się leczyć u Pani doktor Katarzyny Hoffman i jestem bardzo zadowolona. Jest to młoda osoba, ale bardzo profesjonalna, miła, potrafi doradzić, pocieszyć jeżeli jest taka potrzeba i podtrzyma na duchu.
   Ważne jest też to że nie trzeba czekać na wizytę miesiącami, ale tydzień lub dwa .
   Marzena

  • P

   Młoda, ambitna i wspaniała lekarka. zawsze usmiechnieta i podtrzyumująca na duchu chemioterapeutka. najlepszana oddziale chemioterapii w Toruniu. Konkretna a przy tym serdeczna dla swoich pacjentów, nigdy nie pozostawiająca ich samym sobie z cierpieniem. zawsze służy pomocą i wsparciem farmakologicznym. Poświęca się całą sobą naprawdę nic więcej nie trzeba.


 • Dorota Korzybska

  Psychiatra,

  • K
   Lokalizacja: GASTROMED Toruńskie Centrum GastrologiiUsługa: ocena stanu psychicznego

   Bardzo miła Pani, rozumie sytuację i wsparła mnie w mej trudnej sytuacji. Pomogła w rozwiązaniu mego problemu. Polecam.

  • F
   Lokalizacja: GASTROMED Toruńskie Centrum GastrologiiUsługa: problemy z ADHD u dorosłych, stany depresyjne o podłożu dopaminergicznym, uzależnienie

   Zastanawiam się jak opisać "tą" wspaniałą osobę jaką jest Pani dr. Dorota. Przede wszystkim podczas pierwszych minut widać profesjonalizm i wsłuchanie się w słowa pacjenta podczas wywiadu. Wiedza na temat Psychiatrii i Farmakoterapii z zakresu leczenia uzależnień , depresji, problemów z koncentracją imponuje. Niestandardowe podejście i wyjście "poza schemat"- czego większość lekarzy niestety nie robi pozwala pomagać ludziom w bardzo ciężkich i "beznadziejnych" przypadkach. Dzięki Pani Dorocie pokonałem ciężka depresję dopaminową, radzę sobie z uzależnieniem i nawet potrafię się uśmiechać i żartować. To wspaniałe . Dziękuje.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania