Gabinet Szczepień Zalecanych

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Szczepień Zalecanych

Kolejowa 11

62-510 , Konin , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Witold Gąsior

  Endokrynolog, lek.

  • Z

   Bardzo slaby lekarz , mało informacji na temat leczenia choroby , nieprzyjemny w obyciu , oschly . Chcialam aby wypisal mi opinii o mojej chorobie do sanatorium ze nie ma przeciwskazań do takiego leczenia bo skierowanie bylo na inną chorobę , robil straszna laske nie chcial mi ic napisać , bo on takimi sprawami nioe będzie się zajmowal . w końcu mówie mu ze jak mi nie napisze czegokolwiek to nie dostanę tego skierowania .Z laski coś nabazgrał .
   Teraz mialam wizytę na godz 17 , co pawda sie spoznilam ale sadzilam że jak przychodnia czynna jest do godz 18 to i tak powinnam być przyjęta . Nestety Pana doktora już nie było. Pani z rejestracji powiedzuiala że musial wyjść na konsultacje do szpitala. Pech chcial ze pojechalm na zakupy do kuflandu a Pan doktor wlaśnie wychodzi ze sklepu z koszykiem pelnym zakupow po ,, konsultacjach ''. Wyznaczono mi drugi termin , przychodnia czynna do 16.30 . Mialam byc na 13 mam daleko 60 km w jedna stronę , musialam się zwolnić z pracy znowu tak wyszlo ale myślę no teraz to już mam tyle czasu do zamknięcia to chyba mnie przyjmie . Znowu rozczarowanie , niestety lekarza już nie bylo o 14. tak traktuje sie pacjenta jak lekarz pracuje na 3 etaty . Zrezygnuje z jego uslug , bo to nie na moje zdrowie.

  • G

   Jestem bardzo zadowolona. Lekarz cierpliwy, wnikliwy, wytłumaczył każdy krok leczenia. Leczę się z NFZ i polecam z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mirosław Bogacki

  Urolog, lek.

  • A

   Jest bardzo spokojny i wyrozumiały ,o niesamowitym uroku osobistym .Polecany jako bardzo dobry fachowiec przez innych lekarzy .


 • Marek Stanisław Sauczek

  Chirurg, Urolog,

  • Super lekarz,zna się na rzeczy bardzo mi pomógł :) szkoda,że jest już na emeryturze :(


 • Małgorzata Styczyńska

  Hematolog,

  • N
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony

   Pani Doktor Styczyńska najlepsza z najlepszych!!! Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia. Przez całą chorobę Pani Doktor prowadziła moje leczenie bardzo dokładnie co w rezultacie doprowadziło do całkowitego wyleczenia chłoniaka. Jest cudownym człowiekiem. Nadal chodzę na wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam Panią Doktor Styczyńską!!!!

  • D
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Małgorzata Styczyńska

   Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek wcześniej spotkałam ,cudowna kobieta o anielskim usposobieniu.Od pierwszego dnia mojej wizyty u Pani doktor mogłam czuć się bezpieczna i spokojna o moje dalsze leczenie które trwało do marca 2017 r.Jestem szczęśliwa że mogłam trafić na tak cudownego lekarza, człowieka a nawet przyjaciela w jednym ... Bardzo dziękuję Pani doktor dla mnie jest Pani Aniołem


Powiązane wyszukiwania