Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny Perła

Warneńska 8E

80-288 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Kotas

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • L
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny PerłaUsługa: plombowanie zęba

   Do pani Doktor chodzę ja i moja rodzina od zawsze. Fachowość, kompetencje, informowanie pacjenta o wykonywanych aktualnie czynnościach. Do tego przyjemny , ciepły głos Pani doktor potrafi każdego pacjenta uspokoić na fotelu dentystycznym. Polecam Leszek

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny PerłaUsługa: kontrola

   Pani Ania jest bardzo dobrym stomatologiem. Jest miła, cierpliwa zawsze uśmiechnięta, życzliwa, i bardzo delikatna. Ma bardzo dobre podejście zarówno do małego jak i dużego pacjenta.
   Gorąco polecam zadowolony pacjent

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Groch

  Stomatolog,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny PerłaUsługa: Inny

   Leczę się u Pani Doktor od lat, jak dla mnie jest najlepsza w tym co robi. Gdy wchodzi się do gabinetu czuć pozytywną aurę, Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i otwarta na pacjenta. Słucha wszystkiego uważnie i zawsze stawia trafną diagnozę. Podczas zabiegów mówi do pacjenta co będzie teraz robić, pyta się czy boli, co jest przynajmniej dla mnie bardzo ważne. Z całego serca polecam wizyty u tej Pani Doktor.

  • C

   Bardzo dokładny i czyniący cuda stomatolog. Najlepszy specjalista, z jakim miałam do czynienia po wielu przykrych doświadczeniach. Szczerze polecam, bo dr Groch to fachowiec jakich mało.


 • Alicja Unger

  Stomatolog, Dietetyk, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny PerłaUsługa: Inny

   Z uwagi na zakres prac ( licówki i korony) bardzo polecam Panią Alicję. Na bieżąco byłam dokładnie informowana o przebiegu leczenia, moje sugestie co do estetyki były brane pod uwagę , zaś końcowy efekt spełnił moje oczekiwania .

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny PerłaUsługa: odbudowa zębów

   Odbyłam niedawno moją pierwszą wizytę u stomatologa po wielu latach zaniedbywań. Bardzo się tego dnia obawiałam, ale dzięki rekomendacji mojej siostry trafiłam do Pani Alicji Unger.
   Jestem pod ogromnym wrażeniem wszechstronnych umiejętności zawodowych, wyczucia i wysokiej jakości przeprowadzonych zabiegów. Byłam przekonana, że plombowanie nie obejdzie się bez znieczulenia, ale Pani doktor usunęła starą i założyła nową plombę tak z takim wyczuciem, że okazało się to zbędne. Natomiast kształt zęba, który w dużej części został zrekonstruowany jest doskonały.
   Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania