Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny

ul. Bolesława Prusa 71/3

50-316 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski chirurgia stomatologiczna

  Gorąco polecam Pana Doktora. Miałem już 2 zabiegi ekstrakcji 8. Uprzedzam, że wszystko trwa bardzo krótko! Dla jednych może być to minusem, bo nie ma za wiele czasu na rozmowy a Doktor nie skupia się na opowiadaniu co robi, co będzie robił itp. Tępo może więc przytłaczać, ale dzięki temu skomplikowany i długi zabieg w innych miejscach tutaj zawsze potrwa maksymalnie kilka minut. Na pewno efekt jest bardzo dobry i bez komplikacji.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski chirurgia stomatologiczna

  jedna z najlepszych wizyt w gabinecie lekarskim :-) od razu zauważalny jest profesjonalizm Pana Doktora; szczegółowe wyjaśnienia, odpowiedzi na wszelkie pytania, szybka ekstrakcja zęba bez żadnych komplikacji i równie szybkie gojenie bez potrzeby zażywania leków przeciwbólowych. Wybierając termin wizyty -wybrałam, zgodnie z kalendarzem księżycowym, najlepszy to od pełni do nowiu księżyca ( podczas ubywającego księżyca)

 • P
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski chirurgia szczękowo-twarzowa

  Bardzo źle wspominam zabieg u tego chirurga... byłam u niego prywatnie, wycinał mi dwie zatrzymane ósemki na raz (górną i dolna), w tym jedna wrośnięta w zatokę. Lekarz wyłupując mi zęba z kości użył tyle siły, że normalnie podciągnął się na mojej szczęce, potem opuchlizna, szczękościsk, zapalenie i siniaki na twarzy. Ketonal nie dawał rady + gorączka. Na zdjęciu szwów, zdjął je z jednego dziąsła, o tych na górze musiałam mu przypomnieć, przy czym zdejmując je rozerwał mi dziąsło. Zanim doszłam do przystanku, w ustach miałam pełno krwi, w dodatku wyczułam językiem jeszcze jeden niezdjęty szew i powtórka. To był koszmar! Zdecydowanie odradzam. Jego podejście do pacjenta (jakoby każdy "cacka" się ze sobą) pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza jeśli zostawia się tam niemałą sumę. O rachunek też trzeba było się upomnieć.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski ekstrakcja ósemek

  Polecam doktora, bardzo profesjonalne podejście, wizyta przebiegła w miłym towarzystwie, komfortowo. Jak wyrywać ósemki to tylko u niego!

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski ekstrakcja ósemek

  Do Pana Doktora zgłosiłem się w celu usunięcia wszystkich czterech ósemek. W moim przypadku dwie ósemki były zatrzymane, natomiast dwie wyrosły w sposób prawidłowy. Lewa dolna oraz prawa górna (zęby zatrzymane) wymagały zabiegu chirurgicznego, pozostałe dwie zostały usunięte w sposób bezinwazyjny (tj. niewymagający cięcia). Ekstrakcja była konieczna ze względu na zbyt duże stłoczenie zębów, które skutkowało wadą zgryzu. Każdy z czterech zabiegów został wykonany sprawnie i bezboleśnie. Pan Doktor oraz Pani Asystentka zawsze byli uprzejmi i gotowi udzielać informacji, a podczas zabiegu nieustannie dbali o komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Pan Doktor jest niewątpliwie specjalistą godnym polecenia i przede wszystkim prawdziwym mistrzem w swoim fachu.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski implanty

  Wcześniej odwiedziłam kilku stomatologów, którzy mnożyli różne przeszkody w wykonywaniu u mnie implantów i w zasadzie zgłosiłam się do gabinetu tylko w celu konsultacji czy podniesienie zatoki szczękowej ma u mnie sens. Panu doktorowi do podjęcia decyzji wystarczyło jedno zdjęcie i ku mojej radości zadecydował, że nie muszę nawet podnosić zatoki (inni dawali mi nikłe szanse nawet mimo tego). Pan dr to doskonały profesjonalista. Można być pewnym, że w razie jakichkolwiek pytań czy problemów możemy liczyć na jego czas i konsultacje, w dodatku z uśmiechem ( również jego przemiłej asystentki). Dzięki panu Komorskiemu mam już ładnego implanta a myślałam, że w moim przypadku już nie ma na to szans. Bardzo polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski ekstrakcja górnej piątki w ciąży

  Błyskawiczne wyrwanie górnej piątki, sprawnie i bezboleśnie :) Pani Asystentka dzielnie wspiera, kiedy ktoś bardzo boi się tego typu zabiegów. Dodatkowo - nikt inny nie miał terminów i chęci, aby przyjąć ciężarną (mimo bolącego zęba :/) a Pan Doktor przyjął mnie tego samego dnia, którego zadzwoniłam! Polecam serdeczne!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski wyrwanie ósemki

  Odbyłam wizytę u doktora Komorskiego w celu usunięcia zatrzmanej ósemki, która sprawiała mi ból od dawna. Jakiś czas temu inny specjalista nie podjął się jej wyrwania ponieważ mam problemy ze stawami szczękowo - żuchwowymi i w jego opinii istniało ryzyko uszkodzenia szczęki. Doktor Komorski po obejrzeniu zdjęć stawów podjął się wyrwania zęba, cała wizyta trwała może 15 minut, dziś mija czwarta doba po ekstrakcji i właściwie nie mam już żadnego dyskomfortu ani z powodu rany ani bólu stawów. Bardzo polecam!

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski ekstrakcja zęba

  Panicznie bałam się zabiegu ekstrakcji zęba, jednak trafiłam w dobre ręce - ósemka wyrwana w pół minuty, zero bólu, jeszcze tego samego dnia mogłam normalnie jeść. Z miłą chęcią wrócę na wyrywanie kolejnych. Polecam z całego serduszka.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Andrzej Komorski ekstrakcja zęba

  Robiłem u Pana Dr. Józefa ekstrakcję ósemki, bolała mnie od miesiąca jak skurczybyk w końcu postanowiłem iść do stomatologa. Trudna decyzja do kogo znalazłem Pana Dr. Józefa umówiliśmy się a ten sam dzień pod wieczór. Wiedziałem, że chcę usunąć tą ósemke bo bolała dostałem znieczulenie po 10 minutach zaczęło działać to do dzieła usuwamy dziada :D.
  Udało się wyszedł wielki skurczybyk, po tygodniu wróciłem do Pana Dr. Józefa, ponieważ miejsce po zębe boało dostałem lek i zostałem przekonany, że za dwa dni przestanie boleć i faktycznie przestało po 3-4 dniach. Miejsce wygląda ładnie wygoiło się i nawet nie widać, że tam był jakiś ząb.
  Polecam Pana Dr. Józefa Andrzeja Komorskiego, znalazłem swojego Bardzo dobrego Stomatologa :D

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania