Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

(41 opinii)

Szanowni Państwo, Zapraszamy wszystkie Panie także z osobami towa­rzy­szą­cymi na wizytę lekarską do naszego gabinetu. Zdrowie, dobre samopoczucie, rozumienie naszego ciała jest dla nas, kobiet, ba... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

Bolesławicka 33

03-352 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkie Panie także z osobami towa­rzy­szą­cymi na wizytę lekarską do naszego gabinetu. Zdrowie, dobre samopoczucie, rozumienie naszego ciała jest dla nas, kobiet, bardzo ważne. Daje ono spokój i bez­pie­czeń­stwo w tak niełatwych i szybko płynących czasach.

Każda pacjentka i towarzyszący jej partner otrzymuje nie tylko diagnozę, lecz także pełną informację o możliwościach dalszego postępowania ewentualnym ryzyku i spodziewanych korzyściach.

W świadomym szanowaniu własnego zdrowia, ciała, najważniejsze jest zrozumienie pewnych zjawisk fizjo­lo­gicz­nych objaśniających procesy zachodzące w orga­niz­mie.
Zrozumienie, jak mamy postępować, co zagraża naszemu zdrowiu, jakie badania profilaktyczne i z jaką czę­sto­tli­woś­cią powinnyśmy wykonywać jest niezbędną zasadą myślenia o naszym, kobiecym zdrowiu tak, abyśmy uchro­ni­ły się przed sytuacjami, z których trudno o dobre wyjście.

Nasz sprzęt

 • USG narządu rodnego
 • kolposkop

Zabiegi

 • zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

Badania

 • USG narządu rodnego

Choroby

 • PATOLOGIA CIĄŻY:

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kunicki Inny

  Całym sercem polecam dr Kunickiego. Trafiłam do dr w 2012 r. To on jako jedyny trafnie zdiagnozował moją chorobę i pomagał złagodzić nieprzyjemne dolegliwości (inni lekarze faszerowali mnie tylko lekami, nie wyszukując przyczyny). Kiedy zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko, Pan dr dobrał skuteczne leczenie. Sama byłam zdumiona, że przy braku owulacji i innych poważnych trudnościach, po 7 miesiącach leczenia zaszlam w upragnioną ciążę. Dziś jesteśmy szczęśliwymi rodzicami 3 miesięcznej córeczki dzięki wspaniałemu dr Kunickiemu. Ma ogromną wiedzę, jest rzetelny, dokładny, profesjonalny, a przy tym taktowany i empatyczny.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ilona Guzińska brak miesiączki

  Pani Ilona jest jedynym lekarzem na świecie który wzbudził we mnie zaufanie. Pomogła wiele razy, niezwykle ciepła i kompetentna osoba. Niedawno dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Czekam na pierwszą wizytę i mam nadzieję, że Pani Ilona zechce prowadzić moją ciążę.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Wodzisławska

  Uważam, że Pani Doktor łączy w sobie olbrzymią wiedzę merytoryczną oraz ogrom empatii i podejścia do pacjenta co w tym zawodzie myślę jest równie ważne. Pani doktor na wiosnę na rutynowej kontroli zdiagnozowała u mnie polipa w macicy i miałam szczęście, że to na nią trafiłam kiedy zgłosiłam się do szpitala na jego usunięcie. Zabieg mimo, iż należy do tych lżejszych był dla mnie dużym stresem w związku z niedalekimi planami założenia rodziny, Pani doktor czekała już na mnie w recepcji, potem wszystko poszło tak sprawnie i szybko, że nie zdążyłam się nawet porządnie zestresować, pobyt szpitalu skończył się dosłownie po kilku godzinach. Druga sytuacja jest bardzo świeża i trudna, jakiś czas temu poroniłam ciążę i w związku z nieobecnością mojego lekarza zgłosiłam się do Pani doktor na konsultację. Pani doktor zachowała się bardzo taktownie i wykazała się dużym zrozumieniem, dała zalecenia, wsparła miłym słowem i poświęciła tyle czasu ile było potrzeba. Szczerze polecam tego lekarza.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ilona Guzińska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przebiegła ona w bardzo miłej atmosferze, wszystko zostało wytłumaczone i wykonane zostały potrzebne badania. Pani Guzińska jest bardzo ciepłą osobą dbającą o pacjenta i na pewno będę pojawiać się częściej. Zdecydowanie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Wodzisławska

  Wizyta była niemiłym doświadczeniem, wystawiam opinię tylko neutralną z racji tego, że pani doktor od połowy wizyty bardzo się zaangażowała, próbując uratować nieprzyjemną sytuację, gdy chciałam już wyjść z gabinetu.
  Dowiedziałam się, że monitoring cyklu jest niewskazany - pani doktor kilkukrotnie zadawała mi pytanie - na granicy wyrzutu -dlaczego przyszłam na monitoring (nawet w trakcie badania) i nie przekonał jej argument, że w poprzednim cyklu test nie wykazał mi w ogóle owulacji. Powiedziała, że takie monitoringi są dla osób, które naprawdę ich potrzebują, bo starają się o ciążę - a ja właśnie dlatego na niego przyszłam! Kolejny wyrzut, jaki usłyszałam, to mój brak lekarza prowadzącego - pani doktor, jesteśmy osobami dorosłymi i nie idę do lekarza, szczególnie prywatnego, po to, by wyjść z gabinetu z poczuciem winy, tym bardziej że to dopiero pierwszy etap starań.
  Usłyszałam też, że:
  "Co z tego, jeśli monitoring wykaże Pani owulację - chyba nie zamierza Pani chodzić na taki monitoring przez np. 10 miesięcy!"
  Dlaczego nie? Poza tym jest to tylko i wyłącznie moja prywatna sprawa.
  Dodatkowo, pani doktor zdecydowanie zaleca, by w celu zajścia w ciążę współżyć przez cały miesiąc co drugi dzień (!).
  Wspomnę, że dziś odbyłam podobną wizytę u innego lekarza, który wręcz sam zalecił mi takie monitoringi ze względu na mój wiek i ogólnie był przyjaźnie nastawiony do pacjenta.
  Podsumowując, po przemyśleniach z kilku dni - jestem totalnie na nie i wierzę w to, że czasy, gdy wychodziło się od lekarza upokorzonym i z płaczem mamy już za sobą.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Kunicki

  Bardzo przyjemnie przeprowadzona wizyta.Widać że Pan doktor jest osobą kompetentną ,zadaje dużo pytań. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ilona Guzińska

  Pani Doktor dokładnie tłumaczy każdą czynność którą wykonuje. Jest bardzo miła. Wizyty u niej nie są stresujące, a wręcz przeciwnie. Robi dokładny wywiad. Będę polecać Panią Doktor przyjaciółkom.

  lek. Ilona Guzińska

  Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że wizyta spełniła Pani oczekiwania.
  Ilona Guzińska
  Zapisy online -www.ginekolog-guzinska.pl


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ilona Guzińska

  Najlepszy lekarz na jakiego dotąd trafiłam. Miła, życzliwa, przejmuje się problemami pacjentki, stara znaleźć optymalne rozwiązanie. Pani doktor rozwiązała mój jeden z większych, wstydliwych, aczkolwiek bardzo ważnych problemów ginekologicznych. Złoty lekarz!

  lek. Ilona Guzińska

  Bardzo miło, cieszy mnie, że problem został rozwiązany:)
  Pozdrowienia
  Ilona Guzińska
  zapisy on line - www.ginekolog-guzinska.pl


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Agnieszka Stępniak-Sadowska

  Pierwsza wizyta bardzo przyjemna. Pani Doktor miała prowadzić moją ciążę. Podczas umawiania się na kolejną wizytę kontrolną dowiedziałam się, że Pani doktor jest na urlopie i nie wiadomo jak długo będzie on trwał... Byłam zmuszona do zmiany lekarza. Żałuję, że Pani Doktor nie powiadomiła mnie o tym, że w najbliższych miesiącach nie będzie dostępna.

  dr Agnieszka Stępniak-Sadowska

  Moja nieobecność nie była niestety spowodowana urlopem i nie była planowana,nie miałam możliwości wcześniej poinformować o tym Pani.Teraz już wróciłam do pracy w gabinecie i serdecznie zapraszam.Agnieszka Stępniak -Sadowska (www.ginekolog-guzinska.pl)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ilona Guzińska

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Profesjonalne podejście. Pani dr wszystko tłumaczy.Nie śpieszy się. Polecam.

  lek. Ilona Guzińska

  Dziękuję za miłe słowa :)
  Pozdrowienia
  Ilona Guzińska
  zapisy on line- www.ginekolog-guzinska.pl


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania