FONO-MEDICA Aparaty Słuchowe Iwona Król

FONO-MEDICA Aparaty Słuchowe Iwona Król

Audiologia więcej

Gniezno 2 adresy

5 opinii

O nas

Gabinet Fono-Medica Iwona Król od blisko 30 lat świadczy usługi pełnej diagnostyki słuchu wykonując wszystkie dostępne badania specjalistyczne. Badania słuchu wykonujemy u dorosłych, dzieci oraz niemowląt - również w śnie fizjologicznym. Nowością są badania narządu równowagi - błędnika oraz inhalacje AMSA.
W naszym gabinecie służymy pomocą w doborze i dopasowaniu aparatów słuchowych wielu wiodących firm na świecie oraz przeprowadzamy terapię szumów usznych TRT.
To co nas wyróżnia to wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny oraz nasz kadra- to Protetycy Słuchu po studiach wyższych stale doszkalający się i podnoszący swoją wiedzę. Pozostajemy w kontakcie z wieloma lekarzami laryngologami.
więcej O nas
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adresy (2)

FONO-MEDICA Aparaty Słuchowe Iwona Król
Farna 1/1, 62-200 Gniezno
FONO-MEDICA Aparaty Słuchowe Iwona Król
Podkomorska 4, 62-200 Gniezno

Opinie o specjalistach (5)

5 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    W

    Jestem bardzo zadowolona, polecam z całego serca. Bardzo wnikliwe badania i dopasowanie szczegółowo dobrane aparat dla mnie.

     • lic. Iwona Król Aparat słuchowy - dobór  • 

    P

    Jestem bardzo zadowolona z badania słuchu i omówienia problemu. Bardzo dziękuję !

     • lic. Iwona Król Audiometria tonalna  • 

    J

    Udałem się z mamą na wizytę do Pani Zuzi. Bardzo podobało mi się jej profesjonalne podejście oraz to w jaki sposób tłumaczyła cały proces badania. Pani Zuzia pomogła także wybrać odpowiedni aparat słuchowy dla mojej mamy. Serdecznie polecam! :)

     • lic. Zuzanna Król badanie BERA (ABR) – badanie słuchowych potencjałów pnia mózgu (bez konsultacji lekarskiej)  • 

    I

    Cudowne podejście do młodszego pacjenta. Przed rozpoczęciem wizyty Pani Zuzanna szczegółowo opowiada o badaniu, aby lepiej zrozumieć sens i konieczność ich przeprowadzenia. U nas były wykonywane badania obiektywne słuchu, podczas wizyty Pani Zuzanna wykazała się ogromną cierpliwością do niechętnego na początku dziecka, ale po dobrym podejściu młodszy pacjent współpracował. Ogólnie wizyta przebiegła bardzo dobrze, profesjonalnie wykonane badania i omówione wyniki, które umożliwiły nam dalszą diagnostykę. Z całego serca polecam Panią Zuzannę za Jej ogromną wiedzę i kompetentne podejście do pacjenta!

     • lic. Zuzanna Król Inny  • 

    M

    Serdecznie polecam! Pani jest niezwykle profesjonalna i pomocna. Z dużą cierpliwością i zaangażowaniem pomogła mi w doborze aparatu słuchowego, który idealnie spełnia moje potrzeby. Cały proces przebiegł sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję za wspaniałą obsługę!

     • lic. Zuzanna Król Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania