FIZJOMED Krzysztof Malarz

FIZJOMED Krzysztof Malarz

Rehabilitacja medyczna , Fizjoterapia

Bielsko-Biała, Kozy, Czechowice-Dziedzice 4 adresy

100 opinii

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową rehabilitację zarówno stacjonarną jak i domową, opartą o najnowsze standardy światowe. Nasza oferta obejmuje zarówno działania rehabilitacyjne ortopedyczne (a więc przed operacjami oraz po operacjach, zarówno stawów, jak i kości), jak i neurologiczne, a także profesjonalną rehabilitację kręgosłupa.

Co nas wyróżnia? Posiadamy bogate doświadczenie, proponujemy nowoczesne, ale zarazem bardzo skuteczne metody fizjoterapii oraz posiadamy profesjonalny sprzęt. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować naszym Klientom usługi najwyższej jakości – FIZJOMED to miejsce wyjątkowe i przyjazne pacjentom! .

Nasze doświadczenie oraz wiedza, zdobyta m.in. podczas wielu krajowych oraz międzynarodowych kursów i sympozjów, pozwala nam rehabilitować pacjentów w sposób skuteczny, a doświadczenie zdobyte w renomowanych placówkach krajowych i zagranicznych, umożliwia zastosowane techniki zapewniających szybszy powrót do zdrowia.

Zabiegi u nas to oferta dla każdego, kto chce w jak najkrótszym czasie powrócić do pełni zdrowia po operacjach lub urazach, lub po prostu potrzebuje chwili relaksu. Zarówno masaż jak i rehabilitacja Bielsko to doskonała forma wypoczynku, pozytywnie wpływająca nie tylko na ciało, ale też na samopoczucie.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (4)

FIZJOMED Krzysztof Malarz
Władysława Broniewskiego 39, 43-300 Bielsko-Biała
FIZJOMED Krzysztof Malarz logo
Ubezpieczenia
Medicover, Allianz
FIZJOMED Krzysztof Malarz
Bielska 157a, 43-340 Kozy
FIZJOMED Krzysztof Malarz logo
Ubezpieczenia
Medicover, Allianz, TU Zdrowie
FIZJOMED Krzysztof Malarz
Romualda Traugutta 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice
FIZJOMED Krzysztof Malarz logo
Ubezpieczenia
Medicover, Allianz, Mondial
FIZJOMED Krzysztof Malarz
Straconki 57, 43-300 Bielsko-Biała
FIZJOMED Krzysztof Malarz logo
Ubezpieczenia
Allianz, TU Zdrowie, Mondial Assistance

Specjaliści

Opinie o specjalistach (100)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Skuza Inny

  Pani Katarzyna Skuza to najbardziej profesjonalna , oddana pacjentom, rzetelna i o bardzo wysokim poziomie wiedzy fizjoterapeutka neurologiczna z jaką mam przyjemność współpracować. Pośród ogromu moich dolegliwości największym problemem są wielopoziomowa dyskopatia szyjna, stenoza bezwzględna w tym odcinku i bezpośredni ucisk na rdzeń kręgowy z cechami mielopatii. Dzięki wspaniałej opiece Pani Kasi , jej zaleceniom , przydzielonym ćwiczeniom i przedewszystkim terapii w gabinecie moje życie przestało obracać się tylko wokół ogromnego bólu. Opieka Pani Kasi nie kończy się tylko na gabinecie. Jest to specjalistka z prawdziwego zdarzenia, która z pełnym oddaniem dla pacjenta, poświęcając swój prywatny czas konsultuje konkretne przypadki z innymi fizjoterapeutami oraz lekarzami. Szuka wszelkich metod aby pacjent mógł uniknąć operacji jeśli to tylko możliwe. Szuka alternatywnych rozwiązań i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Terapia jest wspaniale zorganizowana i zawsze na czas.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Stachura fizjoterapia niemowląt

  Osoba z pasją, wielkim sercem i zaangażowaniem. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Duźniak masaż relaksacyjny

  Polecam japoński masaż kobido w wykonaniu Pani Natalii Duźniak. Pełny profesjonalizm i skuteczność. Miła atmosfera i pełen relaks.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Duźniak masaż relaksacyjny

  Gabinet godny polecenia. Mila i sympatyczna obsługa.

  H
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Duźniak Masaż leczniczy

  Pani Natalia Duźniak to po prostu rewelacja fizjoterapii. Po operacji endoprotezy biodra, zwichnięcia tejże endoprotezy następnie endoprotezoplastyki rewizyjnej oraz rekonstrukcji tętnicy biodrowej i udowej i uszkodzeniu włókien ruchowych nerwów, noga praktycznie nie działała. Pani Natalia swoimi zabiegami fizjoterepeautycznymi oraz empatycznym podejściem doprowadziła do stanu, że mogłam zacząć chodzić najpierw z balkonikiem a potem o kulach. Wyprowadziła mnie z dołka psychicznego i zachęciła do skorzystania ze stacjonarnego oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej gdzie po sześciotygodniowym pobycie jestem w dobrym stanie. Obecnie jestem pod opieką Pani Natalii, która rehabilituje moje barki mocno nadwyrężone 9-cio miesięcznym używaniem balkonika i kul. Gdyby nie Pani Natalia to prawdopodobnie byłabym przykuta do łóżka

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Balcarek fizjoterapia

  Szczerze polecam wizytę u Pani Kasi. Jest bardzo miłą i komunikatywną osobą, posiada dużą wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyta punktualna. Już po pierwszej wizycie odczułam ulgę. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Duźniak Masaż leczniczy

  Z pełnym przekonaniem dołączam do grona zadowolonych pacjentów pani mgr Natalii Duźniak. Jej profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta oraz skuteczność terapii przyczyniły się do znaczącej poprawy mojego stanu zdrowia. Cenię sobie jej umiejętność słuchania i wyjaśniania, co przekłada się na efektywność leczenia. Pani Natalia nie tylko pomogła mi uporać się z bólem, ale również wyposażyła mnie w wiedzę, jak dbać o swoje zdrowie na co dzień. Jestem wdzięczny za jej zaangażowanie i serdecznie polecam jej usługi każdemu, kto potrzebuje kompetentnej i troskliwej opieki fizjoterapeutycznej.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Duźniak terapia manualna (kolejna wizyta)

  Bardzo profesjonalne podejście do problemu. Wszelkie działania poprzedzone wywiadem oraz objaśnieniem jaka metoda leczenia zostanie wdrożona i dlaczego. Po pierwszym spotkaniu odczuwalna ulga, po kilku następnych problem zniknał.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Balcarek fizjoterapia

  Profesjonalistka z pasją i empatią do pacjenta ! Uważne wysłuchanie i trafnie postawiona diagnoza ! Zapomniałam o bólu i napięciu. Polecam z całego serca !!!

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Balcarek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Katarzyna jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie przyjazna. Uważnie wysłuchała problemu i doradziła co można z nim zrobić.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania