FIZJOMED Krzysztof Malarz

(68 opinii)

Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową rehabilitację zarówno stacjonarną jak i domową, opartą o najnowsze standardy światowe. Nasza oferta obejmuje zarówno działania rehabilitacyjne ortopedyczne (a ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

FIZJOMED Krzysztof Malarz

Władysława Broniewskiego 39

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Medicover, Allianz

FIZJOMED Krzysztof Malarz

Bielska 157a

43-340 , Kozy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Medicover, Allianz

FIZJOMED Krzysztof Malarz

Romualda Traugutta 1

43-502 , Czechowice-Dziedzice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Medicover, Allianz, Mondialwięcej (1)

FIZJOMED Krzysztof Malarz

Straconki 57

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , Allianz, TU Zdrowie, Mondial Assistancewięcej (1)

O nas

Pragniemy zaoferować Państwu kompleksową rehabilitację zarówno stacjonarną jak i domową, opartą o najnowsze standardy światowe. Nasza oferta obejmuje zarówno działania rehabilitacyjne ortopedyczne (a więc przed operacjami oraz po operacjach, zarówno stawów, jak i kości), jak i neurologiczne, a także profesjonalną rehabilitację kręgosłupa.

Co nas wyróżnia? Posiadamy bogate doświadczenie, proponujemy nowoczesne, ale zarazem bardzo skuteczne metody fizjoterapii oraz posiadamy profesjonalny sprzęt. To wszystko sprawia, że możemy zagwarantować naszym Klientom usługi najwyższej jakości – FIZJOMED to miejsce wyjątkowe i przyjazne pacjentom! .

Nasze doświadczenie oraz wiedza, zdobyta m.in. podczas wielu krajowych oraz międzynarodowych kursów i sympozjów, pozwala nam rehabilitować pacjentów w sposób skuteczny, a doświadczenie zdobyte w renomowanych placówkach krajowych i zagranicznych, umożliwia zastosowane techniki zapewniających szybszy powrót do zdrowia.

Zabiegi u nas to oferta dla każdego, kto chce w jak najkrótszym czasie powrócić do pełni zdrowia po operacjach lub urazach, lub po prostu potrzebuje chwili relaksu. Zarówno masaż jak i rehabilitacja Bielsko to doskonała forma wypoczynku, pozytywnie wpływająca nie tylko na ciało, ale też na samopoczucie.

Zabiegi

 • Terapia manualna
 • PDTR
 • Terapia po ciąży

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Wegienko Inny

  Bardzo serdecznie polecam Panią Sylwię Wegienko. Bardzo ciepła i empatyczna osoba, niezwykle profesjonalna w podejściu do dzieci i w zakresie realizowanej terapii. Widać duże postępy u moich półrocznych bliźniąt odkąd chodzimy do Pani Sylwii. Czteroletnia córka też chętnie jeździ na zajęcia i również u niej widać efekty. Polecam z całego serca.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Janota masaż leczniczy

  Profesjonalistka w każdym calu , wie co robi. Polecam wizytę, która służy zdrowiu. Miłe i rozsądne podejście do pacjenta. Ze zrozumieniem wysłucha i pomoże.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Wegienko rehabilitacja dzieci

  Zdecydowanie polecam. Pani Sylwia ze swoją fachową wiedzą i doświadczeniem perfekcyjnie prowadziła rehabilitację naszej córki, która parę tygodni wcześniej miała złamaną nogę. Pani Sylwia cały proces rehabilitacji uczyniła dla córki ciekawym, częściowo w formie zabawy, wywołującym u córki zaangażowanie w wykonywane ćwiczenia. My dzięki otrzymanym instrukcją i radą proces terapii mogliśmy równolegle prowadzić samodzielnie w domu. Specjalne dobrane ćwiczenia i indywidualne podejście do naszej 4-letniej pociechy zaowocowały szybkimi postępami w powrocie do zdrowia. Cieszę się i jestem wdzięczny, że w tej sytuacji trafiliśmy właśnie na Panią Sylwię. Jeszcze raz dziękuję.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Wegienko rehabilitacja dzieci

  Wspaniała osoba o wielkim sercu i profesjonalnym podejściu do małych pacjentów. Swoją pracę skupia przede wszystkim na tym by pomóc dziecku w powrocie do sprawności, bez spoglądania na zegarek. W trakcie wizyty dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami po to by każdy rodzic dodatkowo w domu wykonywać podobne ćwiczenia. Z każdą wizytą ogromne postępy w powrocie do zdrowia u dziecka po złamaniu. Niebo a ziemia w porównaniu z państwową służbą zdrowia .
  Ogromne wyrazy wdzięczności i pozdrowienia od Michasi .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Duźniak

  Trafiłem na Natalię z polecenia i to był strzał w 10. Jej zaangażowanie w pracę jest ponad normę. Dopytuje o wszystkie możliwe szczegóły, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu. W moim przypadku był to łokieć tenisisty od którego rozpoczęliśmy rehabilitację. Gdyby nie Natalia to miałbym wszczykiwane sterydy w łokieć a dzięki metodzie PDTR łokieć został całkowicie wyleczony. Dodatkowo perfekcyjnie poradziła sobie z moimi "trudnymi" plecami. Posiada szeroką wiedzę o działaniu poszczególnych układów w organizmie. Nie zawiodłem się i na pewno w przyszłości nie zawiodę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Duźniak

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wykonanie terapii manualnej jak i wsparcie merytoryczne bez zarzutu, ból pleców ustąpił po kilku wizytach. Do tego bardzo przyjazna atmosfera.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Duźniak

  Super sympatyczna i miła osoba. Pomogła mi w naprawieniu kolana po zerwaniu więzadła. Po każdej wizycie było widać progres. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. o zdr. Szymon Świerkosz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pełen profesjonalizm. Poza zbadaniem urazu, z którym przyszedłem dostałem dodatkowo analizę starego urazu i rekomendacje dotyczące możliwych działań we własnym zakresie. Bardzo duży plus za wszelkie wyjaśnienia i odpowiedzi na zadawane pytania oraz zalecenia dostosowane do moich indywidualnych potrzeb. Gorąco polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magdalena Fołta konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Magda to bardzo pomocna, kompetentna i rzetelna fizjoterapetka. Szczegółowo przeprowadza wywiad, następnie sprawdza czy zgłaszane przez nas problemy rzeczywiście występują tam gdzie nas boli i stawia trafną diagnozę.
  Pani Magdą pokazała mi ćwiczenia do wykonywania w domu.
  Polecam Panią Magdę!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dariusz Frajczyk rehabilitacja

  Jedyny i niepowtarzalny. Gorąco polecam. Ból pleców ustąpił całkowicie już po kilku spotkaniach. Wybitny specjalista


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania