O nas

Centrum Osteopatii Fika tworzy zespół doświadczonych Terapeutów nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje, charakteryzujących się wysokim poziomem empatii, serdeczności tym samym budując atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania. Istotą leczenia jest skrupulatna diagnoza oparta na holistycznym spojrzeniu na ciało człowieka, które jest jednością ciała, umysłu i ducha. Takie podejście pozwala szybko znaleźć przyczynę problemu, podjąć odpowiednie metody leczenia, umożliwiając powrót do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Osteopatia oparta jest na naturalnych zdolnościach organizmu do samoregulacji i samoleczenia. Terapia osteopatyczna jest bezpieczna dla osób w każdym wieku ze względu na swoją bezinwazyjność i bezbolesność. Pomaga w leczeniu schorzeń zarówno somatycznych, przewlekłych jak i związanych m.in z układem nerwowym, krążeniowym, oddechowym, moczowo-płciowym oraz w dolegliwościach w zakresie funkcjonowania narządu ruchu.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG

Opinie o lekarzach z tej placówki (101)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Małek fizjoterapia dna miednicy

  Do Pani Marty trafiłam z problemem wypadającej macicy po porodzie. Pani Martą jest nie tylko wspaniałym fizjoterapeutą, ale również cudownym człowiekiem, a o takich dzisiaj coraz trudniej. Posiada ogromną wiedzę z zakresu wielu tematów związanych z medycyną i indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i szczegółowo omawia plan ćwiczeń. To właśnie w Jej rękach poczułam się bezpiecznie.
  Pani Marto - dziękuję

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciej Lato osteopatia

  Profesjonalista, kapitalny osteopata. Dokładny wywiad, rozpoznanie problemu. Bardzo skuteczne leczenie bólu kręgosłupa w każdej jego części. Gorąco polecam.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Małek terapia blizny

  Bardzo polecam Panią Martę Małek – zarówno za obszerną wiedzę specjalistyczną i holistyczne podejście do pacjentki, świetne efekty terapii, jak też za życzliwe i sympatyczne usposobienie, dzięki któremu wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciej Lato osteopatia

  Dzięki Panu Maciejowi w końcu na dłuższy czas pożegnałam się z dokuczliwymi bólami głowy. Jego zaangażowanie, szczegółowy wywiad i fachowość zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie. Serdecznie polecam :)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marta Małek fizjoterapia kobiet w ciąży / fizjoterapia okołoporodowa

  Pani Marta to bardzo profesjonalna i miła osoba. W szczegółowy sposób omawia problem, odpowiada na wszystkie pytania. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia. Bardzo polecam, zwłaszcza kobietom w ciąży - super przygotowanie do porodu, jak i po porodzie, sprawdzenie stanu mięśni brzucha i dna miednicy. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania