O nas

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock sp. z o.o. zostało założone w 2004 r. Od tego czasu, na bazie zabytkowego budynku pamiętającego czasy marszałka Piłsudskiego, tworzymy placówkę zorientowaną na potrzeby pacjenta. Dzięki pracującym na co dzień i współpracującym z ECZ Otwock specjalistom z wielu dziedzin medycyny, czułej opiece pielęgniarskiej, wsparciu psychologicznemu wzbogaconemu muzykoterapią opartą m.in. na dziełach Fryderyka Chopina, jak również bardzo nowoczesnemu zapleczu technologicznemu, oferujemy usługi medyczne na wysokim poziomie, uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta z troską o jakość życia w chorobie. Europejskie Centrum Zdrowia Otwock to połączenie tradycji z ultranowoczesnością.

Szpital wyposażony jest w najnowszej generacji i najwyższej jakości sprzęt diagnostyczny między innymi: 3 Teslowy rezonans magnetyczny, 128 rzędowy tomograf komputerowy, mammograf z tomosyntezą obrazu, a także wysokiej klasy cyfrowe aparaty Rtg, USG oraz sprzęt do diagnostyki kardiologicznej. Uznany został przez firmę Philips Międzynarodowym Ośrodkiem Referencyjnym Philipsa, co zapewnia dostęp do najnowszych na świecie rozwiązań technologicznych w medycynie. Zakład Diagnostyki Obrazowej ECZ Otwock pod kierownictwem dr n. med. Łukasza Kownackiego oferuje pacjentom diagnostykę z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod obrazowania wszystkich okolic ciała, w tym także MR serca, badania mózgowia w technologii 3D BRAIN VIEW oraz skryning całego ciała -whole body w technologii 3T MR.

Prowadzimy działania w celu sprowadzenia i udostępnienia pacjentom innowacyjnych terapii onkologicznych zwiększających szanse leczenia i poprawienia jakości i komfortu życia, ze szczególnym uwzględnieniem zmniejszenia lub całkowitego wyeliminowania bólu przy udziale i wsparciu merytorycznym Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu.

W naszym Szpitalu przyjmują najwybitniejsi specjaliści w kraju.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • 3 Teslowy rezonans magnetyczny
 • 128 rzędowy tomograf komputerowy
 • Mammograf 3D z tomosyntezą obrazu
 • Usg
 • Ramię C
 • Hipertermia lokalna- zwiększająca efektywność chemioterapii oraz radioterapii
 • Diagnostyka kardiologiczna
 • Sprzęt do termolezji- leczenie bólu
 • Angiograf
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (207)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik konsultacja onkologiczna

  Świetny lekarz. Na podstawie wyników badań obrazowych zaproponował dalsze leczenie. Bardzo polecam Pana Doktora.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bodha Subedi Raj Inny

  Świetny lekarz, który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i naprawdę dba o dobro pacjenta. Wszystko dokładnie wyjaśnia, informuje o ewentualnych możliwościach. Doktor Subedi przeprowadził u mnie profilaktyczną mastektomię z rekonstrukcją i chociaż bardzo się bałam, to jestem bardzo zadowolona z efektu operacji oraz z opieki okołooperacyjnej. Mogę śmiało powiedzieć, że efekt przerósł moje oczekiwania i poza redukcją ryzyka zachorowania na raka piersi dostałam też nowy biust, który wygląda naprawdę dobrze. Gdybym miała jeszcze raz podjąć tę trudną decyzję, byłaby ona dokładnie taka sama i ponownie oddałabym się w ręce pana doktora, ponieważ jest prawdziwym profesjonalistą. Bardzo polecam pana doktora każdemu, kto szuka świetnego chirurga!

  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik Profesorskie konsultacje onkologiczne

  Jak zwykle kompetentnie, z odpowiednią dawką empatii, jasne wnioski i zalecenia, gotowość pomocy w razie potrzeby

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik konsultacja onkologiczna

  Bardzo empatyczny, zaangażowany lekarz. Traktuje nas po partnersku, świetnie się komunikuje. Niezbędne działania czy decyzje podejmuje bardzo szybko, bez żadnej zwłoki. Trudno lepiej trafić.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik Profesorskie konsultacje onkologiczne

  Miala, serdeczna rozmowa, wyjaśniająca, upewniająca w wyborze leczenia .

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik Profesorskie konsultacje onkologiczne

  Pań Profesor jest bardzo komunikatywny, rzeczowy, spieszy z pomocą jeśli chodzi o konsultacje z innym lekarzem, wizyta odbyła się w życzliwej atmosferze. To człowiek o wielkie kulturze osobistej.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Antoni Szymczak operacja przepukliny

  Z całego serca polecam Pana doktora! Podczas godzinnej wizyty w Nasmed zostało wykonane szczegółowe badanie USG, a nie tylko manualne badanie, jak u innego chirurga podczas 15 minutowej wizyty za tą samą kwotę…Kolejna sprawa, to Pan dr z ogromnym szacunkiem, życzliwością odnosi się do pacjentów, w tym osób starszych. Po operacji przepuklin wykonanej przez Pana dr bardzo szybko wróciłam do formy. Moja Pani fizjoterapeutka była zachwycona stanem blizny. W ostatnich 3 latach poznałam kilkunastu lekarzy, ale najmilej wspominam wizyty u Pan dr Szymczaka. :) Jak dla mnie wzór do naśladowania!

  Serdecznie pozdrawiam Pana doktora oraz świetny kobiecy Team obecny podczas mojej operacji. :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik konsultacja onkologiczna

  Przemiły kochany człowiek z ogromna empatia jak również wiedzą i doświadczeniem dokładnie wyjaśnił dalszy plan leczenia dodając otuchy i siły.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Antoni Szymczak Inny

  Bardzo dziękuję za cierpliwe podejście do osoby starszej, za poświęcony czas. Pan doktor bardzo nam pomógł. Polecam !!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Waśko-Grabowska konsultacja onkologiczna

  Pani dr Waśko-Grabowska jest niezwykle empatyczną osobą i świetną lekarką.
  Umiała przekonać mnie do chemoterapii, wytłumaczyć wszystkie za i przeciw, pomóc przygotować się do tego trudnego okresu leczenia/zdrowienia.
  Jestem pod Jej stała opieką. Zawsze otrzymuję odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości, a w razie niepokojących mnie symptomów otrzymuję skierowania na badania. Daje mi to poczucie ogromnego bezpieczeństwa.
  Pod gabinetem czasem się czeka, ale to dlatego, że każdy pacjent jest ważny.
  Pani doktor jest lubiana, więc i te kolejki nie dziwią.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania