Informacje o placówce

Gabinety

Esti Clinic - zdrowie i piękno

Żeromskiego 22/2

41-902, Bytom, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Esti Clinic - zdrowie i piękno

Topolowa 5

42-700, Lubliniec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Jasiński

  Ortopeda, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Esti Clinic - zdrowie i pięknoUsługa: uraz kolana

   Doskonały kontak oraz szybka i profesjonalny analiza urazu. Wsparcie w zakresie opracowania planu profilaktyki, gorąco polecam.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Szczerze polecam! Pan doktor operował mnie w Piekarach po ciężkim wypadku i skomplikowanym złamaniu przedramienia. Inni lekarze nie chcieli się podjąć tak skomplikowanej operacji i nie dawali mi dużych szans na powrót do pełnej sprawności. Obecnie ręka jest w bardzo dobrym stanie. Nie mam i nie miałem żadnych komplikacji pooperacyjnych. Wracam do pełnej sprawności.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Tatiana Jasińska

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Esti Clinic - zdrowie i pięknoUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor cierpliwa, miła, odpowiedziała na wszystkie pytania nie patrząc na zegarek w czasie mojej wizyty. Dobrała mi zarówno leki jak i dermokosmetyki, które zakupiłam na miejscu. Podeszła do tematu kompleksowo, na co bardzo liczyłam. Wierzę ze efekty stosowania maści, witamin i kosmetykow będą takie jak obiecała Pani doktor. Czuje że jestem w dobrych rękach. Polecam.

  • Lokalizacja: Esti Clinic - zdrowie i pięknoUsługa: dermatologia estetyczna

   Tydzień temu odwiedziłam gabinet dr Jasinskiej i jestem mile zaskoczona. Nie jest to pierwszy lekarz dermatolog, u którego byłam, ale zdecydowanie najbardziej kompetentny i skupiony na pacjencie. W moim przypadku problem to trądzik, który zaatakował dopiero po 20 roku życia i do teraz (mam 24 lata) psuje jakość mojego życia. Pani doktor przeprowadziła wywiad, opowiedziała o wszystkich skutkach ubocznych i o tym jak będzie wyglądać terapia. Po tygodniu stosowania się do zaleceń i lekow już widzę pierwsze, małe, ale jednak postępy i jestem bardzo zadowolona. Sympatyczny i kompetentny lekarz, zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu