Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego

Grobelna 8

95-200, Pabianice, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Koźmiński

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Sportowy, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny gabinet lekarski medycyny sportowejUsługa: konsultacja internistyczna

   Lekarz z powołaniem i bardzo szeroką wiedzą. Podczas wizyty otrzymałem trafną diagnozę oraz wiele cennych porad w kwestii żywienia i aktywności sportowej. Wszystko ze spokojem i kulturą wytłumaczone. Pierwszy raz spotkałem się z tak holistycznym podejściem do pacjenta! Zdecydowanie polecam

  • A

   Serdecznie polecam Doktora Macieja Koźmińskiego, bardzo dobry fachowiec, precyzyjny, konkretny i rzeczowy. Zawsze można liczyć na jego pomoc, nawet w nagłych przypadkach. Leczy całą moją rodzinę, lekarz z całą pewnością godny zaufania!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Anna Bąk

  Pediatra, lek.

  • M

   To wspaniała specjalistka. Ma bardzo duże doświadczenie i bezbłędnie stawia diagnozy. Leczyła mojego synka wiele razy i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni pani doktor.

  • E

   Nigdy więcej. Byłam dwa razy u tego lekarza. Właściwie w drzwiach dostałam antybiotyk dla dwójki dzieci. Raz sprawa dotyczyła sześciotygodniowego niemowlaka! Mała pokasływała i dostała bardzo silny antybiotyk. Coś mi nie grało i wezwałam innego lekarza (akurat mój lekarz był niedostępny). Wezwany lekarz dokładnie zbadał dziecko i nie przepisał NIC! Uznał je za zdrowe! A kaszel wynikał ze wzmożonego ślinienia się. Powiedziałam o diagnozie tej Pani doktor i...może nie będę cytować komentarza. Oczywiście nie podałam antybiotyku i małej nic nie było. układałam tylko wyżej żeby się nie śliniła do gardła i jak ręką odjął. byłam taka wkurzona, że gdybym miała więcej czasu to bym poszła z tym do sądu. Przecież to niemal noworodek! SZOK!
   Dałam ponownie szansę jednak temu lekarzowi i gdy moje drugie kasłało zawitałam znowu. Oczywiście wyszłam z tym samym antybiotykiem. Od razu za drzwiami recepta wylądowała w koszu. Dla mnie to kompletny brak profesjonalizmu i troski o dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Garczyńska-Miller

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • M

   Bardzo dobry lekarz. Widzi problem, którego inni nie zauważali (a faktycznie istniał). Zleca antybiotyk tylko w razie potrzeby. Kompetentna, wyważona, komunikatywna i dzieci ją lubią.

  • K

   Świetny lekarz, z podejściem do dziecka. W stu procentach skuteczne leczenie, zawsze możliwie jak najbardziej bezinwazyjne. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Leszek Fabianowicz

  Internista,

  • B

   Szanowny Panie,
   Dziekuje bardzo za panska opieke i skuteczne leczenie.
   Polecam wszystkim pacjetom pana opieke.
   Serdecznie pozdrawiam
   Andrzej Binczak


 • Bożenna Orzełowska

  Lekarz Rodzinny,

  • N

   Pani Dr fatalna, poza tym bardzo arogancka i wszystko robi na "odwal sie"... Dodatkowo zero punktualnosci i jeszcze na moje pytanie o termin wizyty nawrzeszczala wrecz na mnie, a potem juz pozwolila sobie nawet sama na przejscie na per Ty! Jak tacy ludzie beda nas leczyc to ja dziekuje za takich lekarzy....

  • K

   Uważam że nie jest dobrym lekarzem ! tacy pomagają wszystkim jeśli chodzi o opiekę nad starszymi osobami totalna ignoracja ze strony pani doktor Bożeny Orzełowskiej .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Drzazga

  Laryngolog,

  • K

   Ten lekarz nie leczy tylko pracuje chyba na akord. Szkoda czasu i nerwów. Poza tym jest bardzo nieprzyjemna. Po 2 minutowej wizycie, gdy zasugerowałam że ucho mam nadal zatkane, pani doktor kazała mi prosić następnego pacjenta i tyle. Omijajcie szerokim łukiem :)


 • Wioletta Sikora

  Laryngolog,

  • P

   Uważam, że Pani Dr Sikora jest bardzo dobrym lekarzem. Już na pierwszej wizycie postawiła mi dobrą diagnozę i pokierowała do dobrego szpitala. Po usłyszeniu diagnozy byłam załamana ale Pani Dr dodała mi otuchy. Dzięki niej szybko uporałam się ze swoją chorobą. Teraz jestem już po operacji, która potwierdziła diagnozę Pani Dr i jestem już zdrowym człowiekiem. BARDZO DZIĘKUJĘ

  • N

   Niestety Pani Doktor faktycznie przepisuje leki sterydowe i przeciwalergiczne bez uprzednich odpowiednich badań,nie jest konsekwentna w wystawianiu swoich diagnoz! Co wizyta to jest inna choroba- mnie i mojemu dziecku nie potrafiła pomóc.Moja córka miała przerost gardłowo-nosowy, przez który ciągle chorowała,chrapała,itp.Pani doktor leczyła ją na alergię!Nie zajrzała nawet w gardło! Na wizycie u prof.Makowskiego dziecko zostało od razu zakwalifikowane do zabiegu do usunięcia trzeciego migdałka,zalecił jeszcze zrobić wymaz gardła, w którym okazało się że są bakterie, odpowiedzialne za ciągłe stany zapalne gardła,przechodzące w zapalenie oskrzeli.Po zabiegu córka w ogóle nie choruje i alergii też nie ma, bo robiłyśmy testy.Nie polecam, odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Sergiusz Kolbuszewski

  Psychiatra, lek.

  • D
   Lokalizacja: Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego

   Jestem pacjentką Doktora mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarza, rozmawia i słucha co pacjent mówi.
   Szybka diagnoza i bardzo dobrze dobrany lek, po krótkim czasie pomógł mi wrócić do normalnego życia...
   Polecam!!! Świetny kontakt z pacjentem, profesjonalizm i ludzkie podejście.
   Dziękuje Doktorze za opiekę.

  • A
   Lokalizacja: Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego

   Bardzo polecam doktora Kolbuszewskiego. Przemiły człowiek, wielki specjalista i fachowiec. Potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie zdiagnozować, wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie, które przekłada się na dobre samopoczucie pacjenta. Z całego serca polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Łukasz Wroński

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • R
   Lokalizacja: Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego

   Bardzo spokojny i rozsądny lekarz, najlepszy z jakim miałem do czynienia. Nie zostawia pacjenta na pastwę losu, jak coś go niepokoi, zawsze kieruje pacjenta na odpowiednie badania. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora, bo zdrowie przyda się również Panu. Przyjmując tych wszystkich pacjentów dziennie, trzeba mieć sporo cierpliwości żeby się samemu nie rozchorować :).

  • Lokalizacja: Eskulap Poradnia Zdrowia RodzinnegoUsługa: bolerioza i samoistne nadciśnienie

   Bardzo dziękuję Panie Doktorze za poświęcony czas i okazaną pomoc. Dziś po ponad rocznym leczeniu naprawdę czuję się dobrze i zaczynam wracać do zdrowia, głównie dzięki Pańskiej pomocy, a nie lekarzy specjalistów. Współczuję jedynie warunków pracy, mając pacjentów umawianych z częstotliwością 10 minut. Ciężko jest czasami właściwie o nich zadbać. Choć Panu to mimo wszystko się udaje. Życzę wytrwałości !
   Pozdrawiam
   Aleksandra Mordzińska

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Anita Wielgus

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Poradnia Zdrowia RodzinnegoUsługa: Inny

   Nasza kochana Pani Doktor zawsze uśmiechnięta życzliwa trafnie stawia diagnozy odpowiada na pytania zleca badania doskonały fachowiec właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  • A

   Lekarz z powołania. Potrafi zdiagnozować i wyleczyć. Zawsze zleci kompleksowe badania, aby nie popełnić żadnego błędu. Bardzo życzliwy człowiek. Gdyby cała służba zdrowie tak pracowała to nie byłoby problemów.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania