Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Eskulap Poradnia Zdrowia Rodzinnego

Grobelna 8

95-200 , Pabianice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Paradowska Inny

  Mój syn jest pod opieką Pani doktor od 4 lat, powiem szczerze lepszego specjalisty, z lepszym podejściem do dzieci nie znam. Powiem więcej jestem nieco ‚przewrażliwioną’ matką w zakresie ewentualnych powikłań medycznych i nawet z moją paniką- często nieuzasadnioną- Pani doktor radzi sobie świetnie.
  Zawsze stawia trafne, rzetelne diagnozy, doskonale dopasowując cały cykl leczenia.
  Polecam z całego serca: Mama Maxa

 • A
  Lekarz: Anita Wielgus Inny

  Nasza kochana Pani Doktor zawsze uśmiechnięta życzliwa trafnie stawia diagnozy odpowiada na pytania zleca badania doskonały fachowiec właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Paradowska

  Pani dr jest wspaniała ! Ma intuicję , wielką mądrość i widać,że nieustannie poszerza swoją wiedzę ( mój syn ma 12 lat i wiem,że za każdym razem podaje mu nowości , nowinki) Zawsze stara się pomóc bez antybiotyku i z reguły jej się to udaje, zachowuje zdrowy rozsądek nawet w przypadku dziecka ze złożoną wadą serca jakim jest mój syn- nie faszeruje antybiotykami pochopnie tylko dlatego,że się boi chorego dziecka! Mamy do niej ogromne zaufanie i powierzyliśmy jej bez wahania kolejny nasz Maleńki Skarb . Alan i rodzice

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Wroński

  Bardzo spokojny i rozsądny lekarz, najlepszy z jakim miałem do czynienia. Nie zostawia pacjenta na pastwę losu, jak coś go niepokoi, zawsze kieruje pacjenta na odpowiednie badania. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora, bo zdrowie przyda się również Panu. Przyjmując tych wszystkich pacjentów dziennie, trzeba mieć sporo cierpliwości żeby się samemu nie rozchorować :).

  lek. Łukasz Wroński

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sergiusz Kolbuszewski

  Jestem pacjentką Doktora mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarza, rozmawia i słucha co pacjent mówi.
  Szybka diagnoza i bardzo dobrze dobrany lek, po krótkim czasie pomógł mi wrócić do normalnego życia...
  Polecam!!! Świetny kontakt z pacjentem, profesjonalizm i ludzkie podejście.
  Dziękuje Doktorze za opiekę.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sergiusz Kolbuszewski

  Bardzo polecam doktora Kolbuszewskiego. Przemiły człowiek, wielki specjalista i fachowiec. Potrafi wysłuchać pacjenta i trafnie zdiagnozować, wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie, które przekłada się na dobre samopoczucie pacjenta. Z całego serca polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Wroński bolerioza i samoistne nadciśnienie

  Bardzo dziękuję Panie Doktorze za poświęcony czas i okazaną pomoc. Dziś po ponad rocznym leczeniu naprawdę czuję się dobrze i zaczynam wracać do zdrowia, głównie dzięki Pańskiej pomocy, a nie lekarzy specjalistów. Współczuję jedynie warunków pracy, mając pacjentów umawianych z częstotliwością 10 minut. Ciężko jest czasami właściwie o nich zadbać. Choć Panu to mimo wszystko się udaje. Życzę wytrwałości !
  Pozdrawiam
  Aleksandra Mordzińska

  lek. Łukasz Wroński

  Zawsze miłe słowa podnoszą na duchu i są motywacją do pracy. Dziękuję. 10 minut to rzeczywiście niezbyt dużo. Staram się jednak wykorzystać je z pożytkiem dla pacjenta. Jeśli mi się udało w Pani przypadku to jestem bardzo z tego zadowolony. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Wroński

  Bardzo miły i cierpliwy lekarz, opiekuje się moim zdrowiem od wielu lat, jestem bardzo wdzięczna i zadowolona. Polecam kazdemu Pana doktora.

  lek. Łukasz Wroński

  Bardzo się cieszę za tak miłe słowa. Dziękuję.

 • 3
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Koźmiński astma i przeziebienie

  Jestem wieloletnią pacjentka Dr Koźmińskiego .Uważam że pan doktor jest wspaniałym specjalistą i również dobrym człowiekiem co rzadko idzie w parze w tych czasach. Nigdy nie odmówił mi pomocy ani możliwości wizyty nawet jeśli nie byłam umówiona. Poza tym zawsze drąży temat i szuka przyczyny choroby nie tylko zalecza skutki. Polecam z całego serca tego oto lekarza.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Wroński

  Pan Doktor Wroński jest naprawdę spoko. To bardzo rzeczowy i cierpliwy lekarz. Zawsze gdy się udaję na wizytę z jakimś problemem to pan doktor trafnie rozpoznaje chorobę i przepisuje leki które szybko pomagają.

  lek. Łukasz Wroński

  Dziękuję za dobre słowo

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania