Jesteśmy Specjalistyczną Przychodnią Weterynaryjną położoną we Wrocławskiej dzielnicy Oporów. Oferujemy szeroki zakres medycznych usług weterynaryjnych, zajmujemy się również doborem i rekomendacją d... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

ERVet Przychodnia Weterynaryjna

Morelowskiego, 27

52-429 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy Specjalistyczną Przychodnią Weterynaryjną położoną we Wrocławskiej dzielnicy Oporów.
Oferujemy szeroki zakres medycznych usług weterynaryjnych, zajmujemy się również doborem i rekomendacją diety psów i kotów w oparciu o najwyższej jakości karmy dostępne na rynku.
Z uwagą i troską dbamy o zdrowie naszych pacjentów.

Nasz sprzęt

 • USG kardiologiczne General Electric
 • Specjalistyczny aparat USG General Electric Versana Premier Platinium
 • Zeiss Promo Star - Specjalistyczny Mikroskop Laboratoryjny
 • Gyrozen Low-Speed Centrifuge Model 416D - do terapii PRP - osocza bogatopłytkowego
 • USG Samsung Medison
więcej

Choroby

 • AZS Atopowe Zapalenie Skóry
 • Alergie środowiskowe
 • Astma
 • Łysienie X
 • Zapalenie przyzębia
 • Zapalenie tkanek okołowierzchołkowych
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Alicja Bryłkowska Inny

  Pani Alicja to jedyny lekarz weterynarii, który pomógł mojej suni, u której doszło do wypadniecia pochwy po porodzie. Zajęła się nią od razu wówczas, gdy 5 innych lekarzy odmówiło pomocy. Wszystko dokładnie tlumaczy, objaśnia. Widać, że kocha to co robi i, że jest lekarzem z powołania a nie dla celów finansowych! W 150% polecam z czystym sercem!


  J
  Lekarz: lek. wet. Alicja Bryłkowska USG zwierząt

  Pani Alicja Bryłkowska ma specjalistyczna niesamowicie dużą wiedzę oraz kliniczne doświadczenie, jest bardzo konkretna a do tego tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale. Bardzo pomogła moim dwum kotom. Wstyd się przyznać ale jej opinie byłam skonfrontować u innego najbardziej polecanego onkologa i gdybym go posłuchała uśpiłby go 7miesiecy temu bo nie dawał żadnych szans powodzenia leczenia. Okazało się, że kot był z nami całe 7 miesięcy i był szczęśliwy zachowywał się prawie całkiem jak gdy był młodszy i zdrowy. Dziękuję Pani doktor, że dała nam tak dużo wspólnego czasu. Mogliśmy się cała rodziną przygotować do tego najtrudniejszego momentu, który wiedzieliśmy że jest nieunikniony. Zostaliśmy bardzo dobrze przygotowani. Dziękujemy! Polecam doktor Alicję Bryłkowską z całego serca bo to lekarz w prawdziwym powołaniem i wielkim sercem!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Alicja Bryłkowska kwalifikacja do operacji

  Pani doktor Alicja Bryłkowska bardzo nam pomogła. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i skierowała na diagnostykę do jednego ze swoich lekarzy w klinice. Problemy z trzepakiem uszami które wracały do nas jak bumerang co 3 miesiące też okazały się do rozwiązania! Już ponad pół roku mamy spokój! Bardzo się cieszę że znalezienia doktor Alicji Bryłkowskiej bo jest niesamowita! To najlepszy lekarz weterynarii jakiego spotkałam! Polecam!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Alicja Bryłkowska badania diagnostyczne

  Szybko , sprawnie i podejściem do Amstaffa :-), a nie jest to łatwe ! W dodatku fachowe wskazówki ! Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Alicja Bryłkowska kwalifikacja do operacji

  Nasz kot trafił do doktor Alicji Bryłkowskiej po usunięciu kilku zębów i wcześniejszym, niestety kompletnie nieudanym leczeniu w lecznicy gdzie twierdzą że mają dwóch specjalistów nefrologii.
  Wycieńczony, z wysokim stadium PNN, bez apetytu i mocno zestresowany.
  Kompleksowe badanie i szybka diagnoza Pani doktor z natychmiast wdrożonym bardzo intensywnym leczeniem w całodobowym świetnie wyposażonym szpitalu.
  To wszystko spowodowało, że kot wrócił do nas i mimo ciężkiej choroby jaką jest przewlekła niewydolność nerek ma się całkiem dobrze.
  Mamy od Pani doktor Alicji ustalony plan leczenia i postępowania.
  Jesteśmy w stałym kontakcie, z ustalonym harmonogramem wizyt kontrolnych czujemy że jesteśmy pod czujnym okiem specjalisty weterynarii wysokiej klasy.
  Dzięki kompleksowemu wytłumaczeniu nam problemu rozumiemy skąd taki nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług oraz dlaczego Pani doktor posługuje się profesjonalnym sprzętem a nie tylko weterynaryjnym.
  Doktor Alicja bardzo nam pomogła i zdecydowanie polecamy wszystkim dającym o swoje zwierzaki!
  Dziękujemy za wspaniałą opiekę!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania