Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Elvita Górniczy Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Libiążu

Górnicza 5

32-590, Libiąż, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Kopacz

  Ginekolog,

  • K

   Kamila, Kuba, Olek Bębenek

   Pani dr. Kopacz dwukrotnie pomogła nam wyjść z poważnych problemów. Teraz po urodzeniu naszego pierwszego dziecka ( w Katowicach ) wystąpiły powikłania. Trafiliśmy po raz drugi do Jaworznickiego szpitala na dyżur, gdzie na szczęście trafiliśmy na Panią dr. Kopacz. Miła, profesjonalna, i bardzo dociekliwa w poszukiwaniu przyczyn. Z uśmiechem i troską kolejny raz na sali operacyjnej poskładała wszystko do kupy :-).Taki powinien być właśnie lekarz !!!
   Jeśli kiedyś będziemy myśleli o następnym dziecku, nasz wybór lekarza będzie oczywisty.

   DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR

  • Ja odkąd przeprowadziłam się do Jaworzna,zaczęłam chodzić do Pani Dr.Kopacz,bo Mi Ją polecono.I nie żałuje swojego wyboru,chodze do Niej do tej pory.Jestem bardzo zadowolona.Bardzo miła dla pacjentki,profesjonalnie podchodzi do pacjentki.Prowadziła cała Moja ciaze,nawet w szpitalu przy porodzie bardzo Mi pomogła,(a rodziłam w Jaworznie).Każda nastepna ciąże powieże jej opiece.Moge Pani Doktor polecic z czystym sumieniem...

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Renata Halik-Kajdy

  Dermatolog,

  • Pani dr Halik-Kajdy niestety jest niekompetentna i bardzo nieuprzejma i niekomunikatywna. Przyszedłem do niej z trądzikiem i dostałem na to lek Tetralysal na który zareagowałem tragicznie i wymiotowałem po nim jak szalony. Niestety Pani doktor nie zna łagodnych sposobów na leczenie i od razu daje tak mocne leki, które niszczą organizm. Nie polecam!

  • P

   Ponad rok temu przez kilka wizyt w gabinecie prywatnym (gdzie każda wizyta kosztowała mnie 100 zł, a pobyt w gabinecie trwał 5min), miałam przyjemność bycia pacjentką Pani dr Halik-Kajdy.
   Miałam wysypkę na całym ciele, dr zdiagnozowała wyprysk potny po czym przepisała maść do smarowania. Niestety dr Halik postawiła złą diagnozę. Dopiero mój lekarz rodzinny dr Adamkowicz określiła prawidłowo co mi dolega, był to świąd. Nie wiem jak dermatolog z takim doświadczeniem mógł tak się pomylić. Wiem na pewno, że pieniądze z portfela znikały w zaskakującym tempie, bez efektów. Stanowczo nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Andrzej Kamieniarz

  Chirurg, lek.

  • Polecam każdemu wspaniały lekarz i człowiek ,super podejście do pacjenta . Jestem bardzo wdzięczna za osunięcie moich wszystkich zmian skórnych . Oby więcej takich lekarzy.