Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Elvita EŁ-Med Będzin

Pokoju 14

42-504 , Będzin , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Żaba

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • N

   Po raz pierwszy w moim życiu, na drodze moich utrapień, bolączek i chorób, pojawił się lekarz jak z bajki - miły, uprzejmy, cierpliwy i niezwykle ciepły a jednocześnie kompetentny. Nie do uwierzenia - a jednak. Jeśli na tym świecie są jeszcze tacy ludzie, to jest jakaś szansa dla ludzkości... Ciągle mam wrażenie, że to sen.

  • M

   Bardzo dobry lekarz,z odpowiednim podejsciem do pacjenta co jest bardzo wazne we wspolczesnym stresujacym Zyciu.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dorota Obrębska

  Gastrolog, lek.

  • N

   Bardzo dobry lekarz, niewielu jest teraz takich. Profesjonalne i ludzkie zarazem podejście do pacjenta. Trafne diagnozy. Polecam w 100% !!!!!


 • Wojciech Zarębski

  Chirurg, lek.

  • M

   Miły, sympatyczny, konkretny. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Mam pewne zastrzeżenia co do przeprowadzonego badania - nie było ono dokładne - mam porównanie z innym specjalistą, który zanim cokolwiek powiedział dokładnie wybadał problem i jasno i wyraźnie ustalił dalszy plan działania. U dra Zarębskiego trochę mi tego zabrakło, ale ogólna ocena to dobry.


 • Mariola Zbrojewska

  Okulista, lek.

  • Z

   Jest miła dla pacjentów,delikatna. Poświęca dużo czasu na dialog z pacjentem, tłumaczy każdą chorobę,udziela właściwych wskazówek.W leczeniu widać znaczną poprawę.Z radością i ochotą chce się wchodzić do gabinetu na kolejną wizytę. Polecam każdemu.


 • Jerzy Bednarski

  Internista, lek.

  • L

   Nie mogę zgodzić się z opiniami powyżej :) od lat jestem pacjentką pana doktora i jest to jedyny lekarz, do którego chodzę na NFZ. W przeciwieństwie do przedmówców obawiam się dnia, w którym pan doktor odejdzie na emeryturę, bo dla mnie oznacza to zakaz chorowania, a wiemy, że to akurat nie zależy ode mnie. Nie powiem, że pan doktor jest przemiły, wita pacjentów z uśmiechem (chociaż to też się zdarza), ale ma inne cechy-o niebo ważniejsze. Jest fachowy, słucha pacjenta (mówię wszystko, co wydaje mi się istotne,a być może dla lekarza nie jest,ale nie przerywa, nie robi głupich min i nie uśmiecha się pod nosem),bada!, no i przede wszystkim jest skuteczny. Ja akurat reprezentuję wiele schorzeń (niestety) i pan doktor zawsze mi pomaga. Co do wymienionego dentoseptu-skoro lekarz zleca, to znaczy, że uważa go za skuteczny-na mnie np. zawsze się sprawdza i jest bez recepty więc mogę w stanach początkowych gardła zastosować w dowolnym momencie.No może ja wychodzę z założenia, że idę do lekarza, żeby mnie wyleczył, a nie po to, żeby ktoś się nade mną poużalał, ale rozumiem, że każdy ma inne potrzeby ;)No i też ważne-dzięki opiniom jak wyżej-nie stoję w kilometrowych kolejkach, nie wyciągam karty skoro świt-jestem chora to idę i wchodzę, bo nawet jak pan doktor nie ma już żadnych pacjentów to siedzi grzecznie do końca czasu wyznaczonego na przyjęcia chorych.

  • P

   Lekarz baaardzo wiekowy i arogancki. Zachowywał się tak jakbym była intruzem. Mówi do pacjentów na TY! Przyszłam z poważną infekcją gardła a on ciągle skupiał się na tym czy w dzieciństwie byłam leczona u endokrynologa i czy w mojej rodzinie występuje nadwaga zamiast zapytać jak często choruję na gardło! (a choruję często) Po kilka razy zadawał te same pytania - nie wiem czy sprawdzał moją prawdomówność czy zapominał co się do niego mówi. Finał tego taki, że infekcję chciał leczyć scorbolamidem i dentoseptem. Dzisiaj idę do innego lekarza ponieważ mój stan ulega tylko i wyłącznie pogorszeniu. Oby ten człowiek jak najprędzej zrezygnował już z leczenia. Mam nadzieję nigdy więcej na niego nie trafić!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dorota Wnęk

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • P

   Niestety lekarka stawia błędne diagnozy. Podczas ataku kolki nerkowej w szpitalu, wykryto u mnie piasek w nerce. Lekarka przeglądając wyniki podważyła diagnozę szpitalną, mówiąc, że to zapalenie pęcherza... Po roku na USG dowiedziałam się, że w każdej nerce mam po kilka kamieni. Kolejną sytuacją były moje problemy żołądkowe. Doktor Wnęk stwierdziła, że to zapalenie błony śluzowej żołądka, mimo moich pytań o nerwicę żołądka, której Pani nie brała pod uwagę. Na gastroskopii dowiedziałam się, że nic z żołądkiem się nie dzieje - co wskazało na stres i nerwicę żołądka...

  • M

   Świetna lekarka. Dba o pacjenta. Kulturalna. Nie spotkałam wielu takich lekarzy. Dla mnie ma tyko jedna wadę. Mówi zbyt cicho :)


 • Wojciech Gnacik

  Urolog, dr n. med.

  • G

   Polecam Pana doktora. Poświęca maksymalnie dużo czasu, żeby zrobić dokładny wywiad, wykonuje badanie usg, słucha pacjenta. Jest ostrożny w dawkowaniu leków. Wizyta prywatna - 100 zł.

  • M

   Niestety, wielkie rozczarowanie. Wizyta prywatna, koszt 100, trwała może 3 minuty. Lekarz znudzony (zmęczony?), ledwo rzucił okiem przy badaniu, przerywał w pół słowa i nawet nie wysłuchał, co mnie niepokoi. Diagnoza całkowicie błędna, po dr n med spodziewałbym się profesjonalizmu i znajomości tematu, tym bardziej, że dolegliwość okazała się ewidentnie podręcznikowa i kolejny urolog, u którego byłem, stwierdził ją od razu bez żadnych wątpliwości oraz zalecił prosty zabieg, który raz na zawsze rozwiązał moje problemy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Maria Stefaniak

  Dermatolog,

  • A
   Lokalizacja: Elvita EŁ-Med Będzin

   Poszłam na wizytę prywatnie (150 zł), i zastanawiam się za co tyle zapłaciłam? Nie dowiedziałam się niczego konkretnego.
   Pani doktor po obejrzeniu moich paznokci u rąk nakazała mi jak najszybciej udać się do poradni mykologicznej, w celu badania na obecność grzybów. Tutaj się zgodzę, więc co do tego nie mam zastrzeżen.
   Mam zastrzeżenia co do tego, że nie dała mi skierowania na żadne inne badania, tylko miałam sobie kupić balsam w aptece, i przez 2 miesiące tym smarować (pod warunkiem że test na grzyby wyjdzie ujemny). A w ulotce tegoż balsamu wyraźnie pisze, że nie nalezy stosować przy zakażeniu wirusowym, bakteriami, i grzybami. A pani doktor powiedziała mi, że jak będę już po pobraniu na obecność grzybów, to mogę smiało codziennie smarowac paznkocie balsamem, a wynik z pobrania będzie dopiero za 10 dni (taką informację dostałam od pani doktor).
   Pani doktor jest miła, ale to chyba wszystko.
   Jak jej pokazałam swoje dłonie, to miałam wrażenie że nie wiedziała co mi jest.
   To była moja pierwsza, i ostatnia wizyta.
   Szukam innego dermatologa, który profesjonalnie podejdzie do tematu.
   Nie polecam

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia Jomadent

   Kompletnie nie polecam
   Byłam umówiona na badanie pieprzyków pani dr nie zbadała mnie twierdząc ze ma za
   Słaby sprzęt? To ja sie pytam
   Za co Pani dr pobiera opłatę ? Zostałam
   Odesłana do lekarza na NFZ który ponoć jest bardziej kompetentny . Kpina
   Drugi problem jakim jest zapalenie czerwieni wargowej z którym borykam
   Sie od roku pani dr skwitowała ze mam
   Sobie kupic pomadkę ochronna w aptece i smarować.
   Lepiej wybrać innego lekarza
   Odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Dziewanowska

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: Elvita EŁ-Med Będzin

   Bardzo dobry, empatyczny lekarz.Każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje. Dogłębnie analizuje.Jest dociekliwa, nie ustaje w poszukiwaniu rozwiązania przyczyny "choroby". Oby więcej takich lekarzy:)

  • R

   bardzo dobra pani doktor,cierpliwa,spokojna,potrafi wysluchac pacjenta.przeprowadza badania bardzo profesjonalnie.bardzo polecam.tylko takich lekarzy więcej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania