Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Jesteśmy nowo powstałym miejscem na mapie Wrocławia. Specjalizujemy się w szeroko pojętej rehabilitacji i diagnostyce.
Stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Dla nas pacjent jest przede wszystkim człowiekiem, którego wspieramy na każdym etapie drogi do sprawności, zdrowia, dobrego samopoczucia i wyglądu. Naszym celem jest zrozumienie pierwotnej przyczyny dolegliwości, aby dobrać najlepszą ścieżkę rehabilitacji bazując na ruchu i pracy manualnej, wspierając się nowoczesnymi technologiami m.in. komorą hiperbaryczną czy wirtualną rzeczywistością (VR).

Kadra Dynamic Medical Center to nieustannie rozwijający się specjaliści - nie stoimy w miejscu, nieustannie podnosimy Nasze kwalifikacje, tak, aby żaden problem nie pozostał bez rozwiązania. Wierzymy zarówno w pracę ruchem, manualną, jak i pracę z nowoczesnymi technologiami – np. Komora hiperbaryczna, SIS czy laser wysokoenergetyczny.

Mamy świadomość, że każda dolegliwość, która sprawia dyskomfort lub ogranicza w nawet niewielkim stopniu możliwości ruchowe, wymaga zaopiekowania. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby Dynamic Medical Center było bezpieczną przestrzenią, w której bez względu na to czy chcesz zapobiegać ewentualnym kontuzją, powalczyć o sylwetkę i zdrowy, lepszy wygląd czy jesteś po świeżym urazie, znajdziesz odpowiedniego specjalistę i pomoc.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (30)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Jacek Nycnerski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Profesjonalne zaangażowanie, doświadczenie, cenne wskazówki i co najważniejsze skuteczna fizjoterapia po złamaniu kostki.
  Serdecznie polecam usługi pana Jacka :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Jacek Nycnerski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Indywidualne podejście do pacjenta, dużo informacji zwrotnych dotyczących leczenia oraz propozycje ćwiczeń w warunkach domowych.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Jacek Nycnerski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Do pana Jacka trafiłem po dyskopatii. Nie mogłem się swobodnie ruszać a po całej rehabilitacjii mogę dźwigać. Profesjonalne podejście, duża wiedza, miła atmosfera. Bardzo polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Grzegorz Zimorski konsultacja fizjoterapeutyczna 60 min

  Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo przyjazna atmosfera


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Jacek Nycnerski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Jacek zaczął od skrupulatnego wywiadu, cała konsultacja była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny, a co najważniejsze celnie rozpoznał przyczynę problemu i po Jego zabiegach ból barku ustąpił.
  Polecam serdecznie usługi Pana Jacka


  T
  Profil zweryfikowany
  mgr Jacek Nycnerski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Jacek jest rewelacyjnym specjalistą, podchodzi bardzo rzetelnie do swojej pracy. W gabinecie da się wyczuć profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze towarzyszy temu miła i luźna atmosfera. Pan Jacek szczegółowo objaśnia na czym będzie polegała terapia, dodatkowo dostałem ćwiczenie do samodzielnego wykonywania w domu, aby przyspieszyć i zoptymalizować cały proces terapii.
  Serdecznie polecam !!!


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Jacek Nycnerski konsultacja fizjoterapeutyczna 60 min

  Pan Jacek to świetny specjalista z bardzo szeroką wiedzą i kompleksowym podejściem do problemu. Dodatkowo, zwrócił szczególną uwagę na prewencję, dostarczając kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamila Choma Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kamili. Pomogła mi bardzo z moim problemem.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Jacek Nycnerski Inny

  Pan Jacek to świetny profesjonalista z dobrym podejściem. Staw skokowy i achilles po jego i zabiegach wracają do zdrowia. Polecam


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Krzysztof Gleń konsultacja fizjoterapeutyczna 60 min

  Chcę serdecznie polecić konsultacje fizjoterapeutyczne u Pana Krzysztofa. Zgłosiłem się z nadwyrężoną lewą częścią stopy po niefortunnym wypadku podczas biegania. Ćwiczenia manualne i konsultacja bardzo mi pomogły. Stopa stała się sprawniejsza i rozluźniona dzięki czemu po spotkaniu mogłem statycznie stawiać kroki. Dostałem listę cennych porad dzięki którym mogę dalej rehabilitować stopę w domu. Polecam również panią z biura bardzo miła i pomocna. Napewno wrócę jeśli zdarzy mi się kolejny wypadek.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rakietowa 38, 54-615 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania