DURDZIŃSKI & KUNICKI- Janusz Durdziński i Piotr Kunicki - Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

DURDZIŃSKI & KUNICKI- Janusz Durdziński i Piotr Kunicki - Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Specjalistyczna prywatna poradnia - Janusz Durdziński i Piotr Kunicki
Jesteśmy prywatną placówką medyczną swiadczącą usługi zakresie:
-Chirurgii Ogólnej
-Proktologii
-Profilaktyki Chorób Piersi
-Leczenia Ran Przewlekłych
-Pediatrii
Wykonujemy:
- Drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym
- Kwalifikację do leczenia operacyjnego w ramach NFZ i prywatnie
- USG: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, węzłów chłonnych, Doppler żył i tętnic kończyn dolnych, Doppler tętnic szyjnych
- Rektoskopię i anoskopię
- Skleroterapię (ostrzykiwanie żylaków) z możliwością wprowadzenia kompresjoterapii

Dzięki współpracy z laboratorium analitycznym nasi pacjenci mają dostęp do wszystkich badań laboratoryjnych i histopatologicznych w preferencyjnych cenach.

Rejestracji można dokonać na kilka sposobów
- telefonicznie od poniedziałku do piątku 8.00 - 20.00. - nr tel. 573495233
- poprzez e-mail: poradnia@durdzinski-kunicki.pl
- poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie durdzinski-kunicki.pl/rejestracja

W przypadku rejestracji przez e-mail i formularz kontaktowy prosimy o pozostawienie nr telefonu w celu potwierdzenia wizyty i ustalenia godziny przyjęcia.
Dowiedz się więcej

Adres

DURDZIŃSKI & KUNICKI- Janusz Durdziński i Piotr Kunicki - Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Wodzisławska 224B, 44-200 Rybnik
DURDZIŃSKI & KUNICKI- Janusz Durdziński i Piotr Kunicki - Prywatne Specjalistyczne Gabinety Lekarskie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Rektoskopia

  Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii pojechałem do Pana doktora 250km od miejsca zamieszkania celem leczenia hemoroidów laserowo gdyż inne metody zawiodły pierwsze pytanie po opowiedzeniu lekarzowi problemów było "to po co pan do mnie przyszedł?" "Skoro ma pan usunięte hemoroidy gumkami to nie ma pan hemoroidów".
  lekarz na każdym kroku mnie zbywał. Rektoskopie w życiu miałem około 4 do każdej przygotowywałem się tak samo i lekarze twierdzili że bardzo dobrze sie przygotowałem Pan Kunicki stwierdził że nie jestem przygotowany bo na rękawiczce zauwazył stolec co wydaje mi się troche wyolbrzymione bo sam widziałem w trakcie ostatnich lewatyw co leci. Nie zmieniłbym swojego lekarza gdyby nie fakt że nie wykonuje on metod usuwania hemoroidów laserem a jedynie gumkowanie i klasyczne usuwanie do którego się nie kwalifikuje [stopień II według poprzedniej rektoskopii] Nie spotkałem się jeszcze z takim nieuprzejmym podejściem do pacjenta i brakiem empatii a jest to problem dla mnie wstydliwy.

  lek. Piotr Kunicki

  Bardzo dziękuję za Pańską opinię. Zastanawia mnie kilka faktów, które Pan podał. Po pierwsze badam per retum od ponad 20 lat, wykonując często to badanie kilka lub kilkanaście razy dziennie, więc raczej mam spore doświadczenie w rozpoznaniu czy jest stolec w bańce odbytnicy czy nie. Jego obecność znacznie utrudnia, a czasami nawet uniemożliwia wykonanie dobrego badania i postawienie prawidłowego rozpoznania. Wykonywanie badania na nieprzygotowanym jelicie spowodowało by wyższy koszt naszego spotkania i marny wynik badania, ja tak nie działam. Jeżeli już kilkukrotnie był pan badany przy złym przygotowaniu, może właśnie dlatego miał Pan nieprawidłowo rozpoznane hemoroidy, jak również podobno miał je zoperowane metodą Barona. Druga rzecz, gdybym ja jechał 250 km od miejsca zamieszkania na konsultację i badanie raczej zabrałbym ze sobą wyniki poprzednich badań rektoskopowych (jeżeli się odbyły), jak również opis wykonanej procedury gumowania hemoroidów, dokumenty te mogły by pomóc w diagnostyce i może pozwoliły by uniknąć kolejnego zwykle nieprzyjemnego badania. Pan ich nie miał. Kolejna sprawa choć nasz kraj jest postrzegany jako zacofany w sprawach nowoczesnego leczenia, ale zgodnie z moją wiedzą, mam spore wątpliwości, że nie mógł Pan znaleść żadnego specjalisty wykonującego procedurę laserowej plastyki bliżej miejsca zamieszkania. Skoro miał Pan już tyle badań rektoskopowych i przejechał Pan tyle kilometrów, nie znajdując lekarza chcącego Pana leczyć, raczej skłania mnie do zastanowienia czy po prostu problem, z którym Pan do mniej trafił może nie istnieje. Hemoroidy lub inaczej guzki krwawnicowe operuje się zwykle z powodu krwawień, czasami operuje się je z powodu wypadania, ale wtedy zwykle są w III lub IV stopniu zaawansowania. W wywiadzie i badaniu fizykalnym nie stwierdzam u Pana cech choroby hemoroidalnej II, III lub IV stopnia. Owszem zalecania Polskiego Klubu Proktologii-Towarzystwo Naukowe leczenie chirurgiczne powinno być zarezerwowane dla hemoroidów w IV stopniu zaawansowania, to nie każdego stać na płatną procedurę usunięcia guzków krwawniczych metodami mniej inwazyjnymi i jeżeli są wskazania to można je zoperować na NFZ metodami klasycznymi takimi jak Milligan- Mogran, Ferguson itp. Proszę wrócić do Pańskiego lekarza, który już Pana operował, zastanówcie się wspólnie co można zrobić, i czy na pewno trzeba. Piotr Kunicki

  D
  Profil zweryfikowany
  Janusz Durdziński Konsultacja chirurgiczna

  Doktor Durdziński to przede wszystkim cudowny człowiek!Lekarz z powołania !Gdyby więcej było tak zaangażowanych lekarzy świat byłby piękniejszy .Z całego serca polecam Pana Doktora:)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Inny

  Lekarz pełen empatii z ogromną wiedzą medyczną .Powiem tak jako matka która boryka się z ciężko chorymi synami od urodzenia "gdyby podejście naszej służby zdrowia do pacjenta była taka jak u Pana Doktora życie było by o wiele lepsze ".Przeszłam z synami przez bardzo wielu specjalistów i ośrodków medycznych przez ostatnie 27 lat i naprawdę taki lekarzy jak Pan Dr.Kunicki nie spotkałam wielu .Na pewno będziemy wracać do Pana Doktora jak tylko zajdzie taka potrzeba

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Konsultacja chirurgiczna

  Gorąco polecam. Lekarz bardzo kompetentny i profesjonalny. Konsultacje, ściągnięcie szwów i opieka wszystko oceniam bardzo pozytywnie. Wiadac ze lekarz robi to z pasji i jest dla ludzi i to się ceni najbardziej

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Konsultacja chirurgiczna

  Gorąco polecam. Lekarz bardzo kompetentny i profesjonalny. Konsultacje, badanie, operacja i opieka po operacyjna, wszystko oceniam bardzo pozytywnie.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Inny

  Korzystałem z pomocy Dr. Kunickiego. Świetny lekarz! Polecam każdemu kto ma problem aby zwrócił się właśnie do tego lekarza o pomoc, ponieważ ma wiedzę i umiejętności, a także odpowiednie podejście do pacjenta.

  W
  Profil zweryfikowany
  Janusz Durdziński Konsultacja chirurgiczna

  Znakomity lekarz, po wizytach mojej mamy u wielu lekarzy wreszcie trafiliśmy do lekarza, który zdiagnoziwał problem i systematycznie leczył , aż do xałkowitego wyleczenia. Szczerze polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Janusz Durdziński Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz Janusz Durdzinski to znakomity fachowiec z bardzo dobrym podejściem do pacjenta polecam go każdemu który potrzebuje dobrego specjalisty.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kunicki Inny

  Moja opinia nie będzie się różnić od pozostałych. Doktor Kunicki to bardzo dobry specjalista, z poczuciem humoru i dużą życzliwością do pacjenta, bardzo dobrze i zrozumiale potrafi wszystko wytłumaczyć, wdrożone leczenie przyniosło efekty. Dziękuję

  lek. Piotr Kunicki

  Bardzo dziękuje za pozytywną opinie. Życzę zdrowia. Piotr Kunicki

  L
  Profil zweryfikowany
  Janusz Durdziński Konsultacja chirurgiczna

  Dr. Dudziński to wyjątkowo ciepły,serdeczny człowiek o ogromnej wiedzy i doświadczeniu Jestem pielęgniarką ale i pacjentką . Doktor poświęcił mi baaaardzo dużo czasu i uwagi. Szczegółowo podszedł do mojego problemu i " rozpisał" plan działania na czynniki pierwsze! Kilkanaście lat pracuję w zawodzie lecz tak wyjątkowego człowieka jeszcze nie widziałam! Jestem pełna nadziei ,że pokonam swą chorobę właśnie z Tym doktorem u boku nie potrafię wyrazić swej wdzięczności dla tego człowieka ponieważ jest moim bohaterem od pierwszego spotkania!!!! Jeszcze raz dziękuję za pomoc ,rozpoczęte leczenie ,profesjonalizm i ogromne serce które nie jest zatrute rutyną!!! Pozdrawiam i zostaję dozgonną pacjentką

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania