Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

To, co wyróżnia Dual Dental Clinic na tle innych klinik stomatologicznych to stworzone innowacyjne warunki leczenia zapewniające pacjentom zupełnie nowe doświadczenie:

- w jednym miejscu spotykają się specjaliści z wielu dziedzin stomatologii: lekarze dentyści o różnych specjalizacjach, higienistki oraz technicy dentystyczni.

- Klinika oferuje najwyższy standard usługi protetycznej jakim jest przykliniczne laboratorium dentystyczne i techników zawsze obecnych przy pacjentach podczas pracy nad uśmiechem.

- Innowacyjny system leczenia w klinice DUAL Dental został doceniony przez Komisję Funduszy Unijnych i otrzymał od niej wsparcie, jako jeden z najlepszych projektów rozwoju w branży medycznej. Klinika i laboratorium są obecnie jednymi z najlepiej wyposażonych technologicznie placówek tego typu w Polsce.

- Każda procedura, od higienizacji poprzez wypełnienia kompozytowe aż po duże odbudowy protetyczne, jest wykonywana w najwyższych światowych standardach.

- Klinika wykorzystuje starannie wybrane materiały aby zapewnić długotrwałość efektów leczenia.

- Lekarze pracują określonymi protokołami DUAL, wszystkie zabiegi w klinice DUAL Dental wykonywane są w oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne na świecie. Technologia i cyfryzacja służą specjalistom do pełnego wykorzystania ich wiedzy.

- Klinika DUAL Dental jest zorientowana na przyszłość i nowoczesną cyfrową stomatologię. Tu pacjenci mogą oczekiwać leczenia przez najlepszych specjalistów oraz wyposażenia technicznego o najwyższym stopniu zaawansowania, które zostało bezkompromisowo wyselekcjonowane i testowane.

Zapraszamy Państwa do świata nowoczesnej stomatologii.

Zespół DUAL Dental Clinic
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Tomograf komputerowy o najniższej dawcę promieniowania na rynku
 • Mikroskopy Leica z wbudowanym torem wizyjnym
 • Unity stomatologiczne XO - najnowocześniejsze unity na świecie
 • EMS - najnowocześniejsza piaskarka do wykonywania higienizacji
 • Skaner wewnątrzustny Medit
 • Własne laboratorium dentystyczne z systemem CAD/CAM i drukiem 3D
 • System CAD/CAM firmy ZirkonZahn
 • Druk 3D Rapidshape
 • Nowoczesne endometry i endomotory - dzięki czemu leczenie kanałowe odbywa się jednowizytowo
 • Cyfrowe znieczulenie
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
 • Polski
 • Rosyjski
Zobacz więcej

Adres

DUAL Dental Clinic
Stanisława Lema 2, 80-126 Gdańsk
DUAL Dental Clinic logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (144)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Szajewska higienizacja

  Super atmosfera Pani Kasia jest profesjonalistką wykonuje zabieg starannie i dokładnie. Chętnie wrócę na wizytę

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Szajewska higienizacja

  Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera:) gorąco polecam wizytę u pani Katarzyny! W dodatku otrzymałam wskazówki oraz informacje odnośnie dbania o zęby w domu:)

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Katarzyna Szajewska higienizacja

  Pani Kasia, jest bardzo miła i profesjonalna. Dba o komfort pacjenta, aby wizyta przebiegła w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.
  Wszystko dokładnie tłumaczy, krok po kroku co będzie wykonywać w danym momencie. Dodatkowo udziela cennych wskazówek dotyczących codziennej pielęgnacji jamy ustnej.
  W gabinecie czułam się wyjątkowo zaopiekowana :) Polecam!

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Valeriia Danyliuk Konsultacja stomatologiczna

  Pani Valeria jest niezwykle profesjonalnym i zaangażowanym lekarzem. Ma bardzo dużą wiedzę, to mocno czuć na fotelu, że jest się w rękach bardzo doświadczonego lekarza, czułam się bezpiecznie i pewnie widząc jak pewnie i sprawnie pracuje doktor. Mam dużo zębów do leczenia więc wybór lekarza był dla mnie bardzo ważny, znalazłam doktor Valerię z polecenia, wiem, że mogę zaufać na 100%. Do tego jest to przemiła osoba o dużej umiejętności rozbrojenia humorem stresu pacjenta:) Polecam!

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Szajewska higienizacja

  Bardzo dziękujemy z córką za dzisiejszą wizytę higienizacji i piaskowania. Pełen profesjonalizm delikatność i zrozumienie, znakomite podejście do dzieci, polecam serdecznie

  mgr Katarzyna Szajewska

  Pani Gosiu, Oliwko, dziękuję Paniom za przemiłe słowa, cieszę się, że trafiły Panie do mnie, mam nadzieję, że pomogłam :) Do zobaczenia na regularnych wizytach co ok 6 miesięcy. Pozdrawiam ciepło! Kasia

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Valeriia Danyliuk Konsultacja stomatologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyt, dlatego że jest pani doktor bardzo dokładna i angażuje się w wykonywaniu swojej pracy. Czuć, że ma ogromną wiedzę i jest bardzo szczera odnośnie rzeczywistej potrzeby leczenia zębów. Dziękuję również za miły stosunek do bojącego się pacjenta, to zawsze miłe, gdy ma się poczucie zaopiekowania i autentycznej troski o dobrostan fizyczny i psychiczny u dentysty na fotelu.

  lek. dent. Valeriia Danyliuk

  Panie Darku, dziękuję serdecznie za tak miłe słowa. Bardzo się cieszę, że trafił Pan do mnie. Doskonale pamiętam naszą wizytę, wiem, że nie było to dla Pana łatwe przeżycie, poprzednie niefortunne doświadczenia na pewno nie ułatwiały zadania. Mam nadzieję, że zmieniłam Pana nastawienie na leczenie stomatologiczne i na naszą profesję, jako dentystów. Jesteśmy aby pomagać ;)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Valeriia Danyliuk leczenie kanałowe

  Bylam pierwszy raz, z polecenia od chirurga przed usunięciem szóstki. To co wiedziałam o doktor Walerii, to to, że ratuje takie „beznadziejne” przypadki,. Mam od zawsze duże problemu z zębami, muszę więc czesto chodzić do dentysty. Tym razem przyszłam z nadzieją na uratowanie szóstki, którą już miałam usuwać, a ta wizyta miała mnie jedynie przekonać o słuszności tej decyzji. Jestem tak wdzięczna i szczęśliwa, ponieważ doktor przeleczyła mi go kanałowo i dała bardzo duże nadzieje, że będzie z nim wszystko dobrze. Mogę stwierdzic, ze uratowała mnie przed implantem i ogromnymi kosztami. Lepiej wyleczonego zeba nie mialam, takze polecam Panią Doktor Walerię i miłą Pania, ktora pomagala podczas tej procedury, niestety nie pamietam imienia.

  lek. dent. Valeriia Danyliuk

  Pani Agnieszko, dziękuję za tą wyjątkową opinię, poruszyła Pani ważną kwestię ratowania zęba zamiast jego usuwania. To prawda, zawsze walczę o zęba do końca, uważam, że implant nigdy nie zastąpi własnego zęba, a usunięcie jest dla mnie absolutną ostatecznością. Leczenie endodontyczne jest zawsze warunkowe, obarczone ryzykiem, w Pani przypadku nie było to łatwe zadanie, leczenie powtórne, sąd wielokanałowy. Oczywiście obserwujemy ten ząb, ale tak jak wspomniałam na wizycie, jestem bardzo zadowolona z tego leczenia, daje naprawdę duże szanse powodzenia. Pozdrawiamy serdecznie wraz z panią Elizą, moją asystentką, dziękuję za zauważenie jej bardzo ważnej roli podczas leczenia, jest nieoceniona! Do zobaczenia na kolejnej wizycie :)

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Valeriia Danyliuk leczenie kanałowe

  Jestem zachwycona doktor Walerią, całą wizytą i efektami jej pracy. To wybitna doktor, czuć od pierwszych momentów, że ma się do czynienia z wyjątkowo dobrze wykształconym lekarzem, poważnym i zadaniowym w czasie pracy a łagodnym i empatycznym podczas rozmowy. Przyznam, że nie spotkałam wcześniej takiego lekarza dentysty. Zdecydowanie warto. Pozdrawiam serdecznie, Weronika

  lek. dent. Valeriia Danyliuk

  Kochana Pani Weroniko, tyle miłych słów od Pani wywołało ogromny uśmiech na mojej twarzy, dziękuję za nie. Przyznam, że stomatologia zachowawcza i endodoncja to dziedzina, w której czuję się bardzo pewnie, wynika to z doświadczenia i tysięcy przeprowadzonych leczeń. Zawsze jednak podchodzę z ogromną pokorą do każdego przypadku, stąd moje skupienie i mocna koncentracja podczas każdego leczenia. Jest mi miło, że pacjenci to zauważają :) Pozdrawiam Panią serdecznie! Do zobaczenia

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Valeriia Danyliuk leczenie kanałowe

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo polecam panią Valerie. Skutecznie i bezboleśnie wyleczyła mi ząb. Bardzo się bałem,ale niepotrzebnie. Wizyta szybka i miła.

  lek. dent. Valeriia Danyliuk

  Dziękuję uprzejmie. Nie ma się czego bać, są w tej chwili nowoczesne narzędzia aby leczenie stomatologiczne nigdy nie było bolesne. Do zobaczenia na kolejnych wizytach

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Valeriia Danyliuk leczenie próchnicy

  Chciałbym gorąco polecić doktor Valeriie. Jej ciepłe podejście i profesjonalizm sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana podczas wizyty. Doktor Valeriia dokładnie wytłumaczyła mi co muszę zrobić z zębami co pomogło mi zrozumieć sytuację i podjąć odpowiednie kroki. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej skrupulatności i troskliwości, dlatego zdecydowanie polecam panią doktor wszystkim, którzy poszukują lekarza, który dba o dobro pacjenta ponad wszystko

  lek. dent. Valeriia Danyliuk

  Pani Marysiu, jest mi niezmiernie miło dostać tak miłą opinię, dodatkowo jest to moja pierwsza opinia na portalu Znany Lekarz, więc tym bardziej dla mnie ważna. Jesteśmy na bardzo dobrej drodze aby już wkrótce mogła się Pani cieszyć całkowicie zdrowymi zębami, cieszę się, że trafiła Pani do mnie ;) Do zobaczenia na fotelu :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania