Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dormed

Lissowskiego 16

87-500 , Rypin , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Modrzewska-Piotrowska

  Laryngolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyk Dla Ciebie Sp. z o.o. - Prywatna Pomoc Doraźna oraz wizyty specjalistyczne w ToruniuUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo dobry kontakt. Rzeczowa rozmowa. Zrozumienie dla pacjenta. Jasne przekazanie zaleceń. Polecam

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyk Dla Ciebie Sp. z o.o. - Prywatna Pomoc Doraźna oraz wizyty specjalistyczne w ToruniuUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo miła i dobra Pani doktor wytłumaczyła mi dokładnie co mi może dolegać . Jestem zadowolony z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu


 • Andrzej Piotr Wasiluk

  Internista, lek.

  • G

   polecam, nigdy nie pomylił się z diagnozą , podejście do pacjenta może chłodne ale rozpoznanie zawsze trafne.

  • :

   W zupełnośći zgadzam sie z poprzednikami ,świetny kompetentny lekarz.Nieraz korzystalam z jego profesjonalizmu i wiedzy .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrezj Gontarek

  Internista, lek.

  • T

   Nie polecam lekarza,który nie ma wiedzy ani praktyki szpitalnej.Jego praktyka kończy się w Osrodku Zdrowia.

  • G

   Rzeczowy, zna się i na chorobach i na ludziach, przystępny i ludzki. Widać, że ma rzetelną wiedzę, a nie szpanuje nazwami i pustymi formułkami.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ilona Kaminska

  Psycholog,

  • D

   bardzo pomogła mi rozmowa z panią psycholog. jest miła, ma indywidualne podejście do pacjenta, potrafi doradzić. godna polecenia:)


 • Izabela Zacharska-Quaium

  Neurolog,

  • A

   Wspaniała pani doktor
   Aż chce się chętnie do niej chodzić :)
   Sama u niej byłam i polecam bo jest naprawdę miła i przyjmuje
   z uśmiechem na twarzy.


 • Alina Chabior

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: 19. Klinika Uzdrowiskowa „Pod Tężniami” Spółdzielnia Usług Medycznych im. Jana Pawła II Centrum Dermatologii EstetycznejUsługa: Inny

   Bardzo empatyczna i profesjonalna pani doktor. Miałam cienkie i przy tym bardzo już przerzedzone, coraz mocniej wypadające włosy. W moim wieku (68 lat), po kilku nieudanych kuracjach zaordynowanych przez innych dermatologów traciłam nadzieję. Bez specjalnych oczekiwań, przy okazji pobytu w Ciechocinku skorzystałam z konsultacji dr Chabior. Własnym oczom nie wierzę, po kuracji pani doktor po prostu odrosły mi włosy. Cudownie, polecam.

  • A
   Lokalizacja: MEDALUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Pani Doktor to bardzo sympatyczna i empatyczna osoba, swietny specjalista. Wykonała wnikliwy wywiad, zaproponowała alternatywne metody leczenia w przypadku, gdyby lek był za silny bądź na słaby. Słuchała uważnie i bardzo stara się wpasować w potrzeby pacjenta. Nie próbowała wciskać niczego na siłę. Zwróciła uwagę na czynniki mogące nasilac objawy, a także szeroko omówiła kwestie pielęgnacji domowej. Jako jedyny lekarz skierowała mnie na badania laboratoryjne. Bardzo polecam Panią doktor i dziękuję za profesjonalne podejście do mojej osoby.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Andrzej Kawczyński

  Ginekolog,

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - BydgoszczUsługa: Inny

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Trafilam do niego między świętami będąc w 25 tygodniu ciąży. Moją ciążę prowadzi inny lekarz ginekolog z tej samej przychodni (Lux Med) z którym mam regularne wizyty co miesiąc nastepna wypadała właśnie między świętami ale w zwiazku z jego urlopem poprosił abym wyjątkowo poszła do innego na kontrolę. Wizyta u tego lekarza trwała raptem 5 min, lekarz zaczął od pytania po co do niego przyszlam. Mówię ze na kontrolę a on na to że trzeba bylo do swojego. Mojego nie ma teraz. Lekarz: To czemu lekarz nie przesunął wizyty na później do siebie? Po co pani przyszła coś się dzieje? Nie? To po co? W ciąży? Kontrolna wizyta co miesięczna? Kiedyś to sie kobiete widziało tylko na usg a teraz każą nam się nam nimi rozczulać (jego słowa). Mówię że mialam połówkowe ktore nie wyszlo dobrze i ze poszlam prywatnie a wyniki prywatnego badania mialam dac do wglądu żeby podjac ewentualnie decyzje o skierowaniu do szpitala. Ledwo spojrzal na wyniki jak uslyszal że lekarz prywatnie rozwiał wątpliwości i jest wszystko ok. Lekarz: Nadal nie rozumiem po co pani do mnie przyszła zamiast z opóźnieniem umowic się do lekarza swojego, Zwolnienie się kończy? Trzeba było tak od razu. Po czym wystawił mi zwolnienie i na tym skończyła się wizyta.
   Cel wizyty : kontrola
   Skutek : przedłużono zwolnienie
   Oczekiwania ktore nie zostały spełnione a które co miesiąc lekarz prowadzacy moja ciążę robi? : kontrola wagi i ciśnienia, sprawdzenie czynnosci serca dziecka i długości szyjki macicy, porownanie wyników badań z obu usg polowkowych, sprawdzenie PH pochwy, skierowanie na kolejne jak co miesiac badanie krwii i moczu, po przeanalizowaniu poprzednich wyników krwii ewentualne wystawienie recepty na dodatkowe witaminy.
   Lekarz w żaden sposób mnie nie zbadał i tylko wystawił zwolnienie.

  • Zdecydowanie NIE POLECAM! Najgorszy ginekolog, z jakim miałam do czynienia a miałam do czynienia z wieloma. Byłam w ciąży bliźniaczej, doktor twierdził, ze wszystko jest dobrze, ze moje córeczki prawidłowo się rozwijają (pomimo nawracających ogromnych bólów brzucha, przez które nie byłam w stanie normalnie funkcjonować). Doktor nie zlecił mi żadnych badań, które przecież w ciąży bliźniaczej są podstawą. Postanowiłam zmienić ginekologia, jednak okazało się, że jest za późno - wystąpił zespół przetoczenia między bliźniakami. Stanowczo NIE POLECAM!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu