Dimedic

(9 opinii)

Dimedic, jest jedną z największych polskich przychodni online - z naszych usług korzysta obecnie ponad 160 tysięcy Polek i Polaków. Otworzyliśmy właśnie pierwszą stacjonarną placówkę w Łodzi. Wysoka j... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dimedic

Zbąszyńska 3C

91-342 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dimedic, jest jedną z największych polskich przychodni online - z naszych usług korzysta obecnie ponad 160 tysięcy Polek i Polaków. Otworzyliśmy właśnie pierwszą stacjonarną placówkę w Łodzi. Wysoka jakość opieki medycznej, doświadczona kadra oraz indywidualne podejście do Pacjenta – to standardy, które są dla nas najważniejsze.

Świadczymy usługi bezpłatne w ramach POZ, skupiając się także na specjalistyce. Naszą kadrę tworzą eksperci - lekarz medycyny rodzinnej, endokrynolog, diabetolog oraz doświadczony zespół pielęgniarski. Obszar, który pragniemy w przyszłości rozwijać to kompleksowe leczenie otyłości (z włączeniem konsultacji dietetycznych i psychologicznych). W naszej przychodni można wykonać szeroki zakres badań diagnostycznych, indywidualnie dobranych do potrzeb i stanu zdrowia Pacjenta. Jeśli okaże się, że potrzebujesz hospitalizacji, badań lub konsultacji ze specjalistą spoza naszej Przychodni, chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i zajmiemy się formalnościami.

Stawiamy na dostępność usług medycznych i komfort Pacjenta. Oprócz pełnej opieki lekarzy w gabinetach lekarskich, można także wybrać wizytę online za pośrednictwem platformy telemedycznej czy przez telefon. Każdy pacjent ma możliwość wyboru najlepszej dla niego formy konsultacji. Szanujemy Twój czas - koniec z kolejkami czy długim czekaniem na połączenie z Rejestratorką.

Dr n. med. Ewa Bieniek, kierownik Przychodni, formułuje ofertę medyczną wokół holistycznej opieki nad Pacjentem. Doktor Ewa przez kilkanaście lat była związana z Kliniką Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń endokrynologicznych, prowadzeniem pacjentów z cukrzycą oraz leczeniem otyłości.

Chcemy pomóc Pacjentom podejmować odpowiednie wybory zdrowotne, dzięki którym zadbają o zdrowie jak najdłużej. Regularne badania, prowadzone w naszej przychodni programy profilaktyczne oraz indywidualne plany zdrowotne – z tego wszystkiego Pacjenci POZ mogą skorzystać w ramach bezpłatnych świadczeń NFZ. Na naszej stronie można znaleźć porady i artykuły pisane we współpracy z lekarzami. Regularnie prowadzimy webinary, podczas których rozmawiamy ze specjalistami o zagadnieniach nurtujących naszych Pacjentów.

Jesteśmy nowoczesną Przychodnią, która spełni Twoje potrzeby. Poczujesz się u nas ważny, przyjęty ze zrozumieniem i otoczony opieką. Dyskrecja jest dla nas bardzo ważna.

Choroby

 • cukrzyca
 • cukrzyca ciąży
 • zaburzenia hormonalne
 • Hashimoto
 • otyłość
 • nadwaga
 • guzki tarczycy
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja diabetologiczna

  Jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy, jaki Pani doktor posiada. Zostałam potraktowana kompleksowo. Wszystko było bardzo szczegółowo przekazane.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Bardzo polecam Panią doktor. Wizyta bez pośpiechu, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania, planuje kolejne etapy leczenia. Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pozdrawiam

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja endokrynologiczna

  Pani Dr stara się być uprzejma. Niestety mnie nie przekonuje prośba o odpowiadanie tak lub nie. Miałam przygotowane notatki na 5 minut (tylko i aż). Nie dane mi było ich przedstawić. Rozumiem, że większa część informacji może nie być istotna, ale tego nie można zakładać. Kiedyś usłyszałam, że podstawą leczenia jest dobry wywiad i wiele razy przekonałam się, że sporo w tym racji. Nie umiem ocenić fachowości Pani Dr, na to zbyt wcześnie. Jednak taka forma komunikacji, która narzuca mi siedzenie cicho i odpowiedzi tak/nie sprawia, że mój entuzjazm i dobre nastawienie znika. Zbyt wiele przeszłam już takich wizyt, i zbyt wiele pieniędzy wydałam. Nie mogłam nawet przemycić zdania, że większość problemów pojawiło się na długo zanim przytyłam. A informacja że nadciśnienie tętnicze mam od 21 r. życia, gdy byłam szczupła i uprawiałam sport i że to rodzinne, chyba jednak jest istotna. Mam nadzieję, że przy następnej wizycie nie będę traktowana jak dziecko. Jeśli wizyty są zbyt krótkie, proszę je wydłużyć i ponieść ich cenę. Pośpiech jest wskazany przy wielu innych czynnościach. Tu chciałabym zostać wysłuchana. Czas poświęcony na dyktowanie badań można poświęcić na rozmowę, a zalecnia dosłać na maila. Osoby takie jak ja, które odsyłane są od gabinetu do gabinetu, zrobiły setki badań, unikają już lekarzy, bo nie mamy zaufania. Odrobinąa empatii z pewnością ułatwia nam otwarcie się na opowiadanie o swoich wstydliwych problemach. Teraz zostałam z przekonaniem, że o wielu sprawach o których zależało mi aby wspomnieć, nie miałam jak powiedzieć. Trochę mi przykro.

  dr n. med. Ewa Bieniek

  Pani Ewelino,
  jest mi przykro, że Pani oczekiwania nie zostały spełnione. Wywiad, który przeprowadzam podczas wizyty, umożliwia poznanie najważniejszych czynników wpływających na dobór właściwego postępowania diagnostyczno-terapeutycznego. Zadając konkretne pytania docieram do sedna problemu medycznego. Zdrowie pacjentów jest dla mnie najważniejsze – naprawdę wnikliwie zapoznałam się z Pani objawami oraz przedstawiłam Pani szczegółowo plan leczenia. Dodatkowo otrzymała Pani zalecenia drogą mailową. Szanuję czas pacjentów, zarówno tych w gabinecie, jak i tych czekających na wizytę. Jeszcze większe przedłużenie naszej konsultacji spowodowałoby duże opóźnienia kolejnych wizyt. Pani Ewelino, mam nadzieję, że zaproponowane przeze mnie leczenie przynosi pozytywne efekty i że uda nam się je wspólnie kontynuować.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja obesitologiczna (leczenie otyłości)

  Polecam Panią doktor. To moja druga wizyta. Na pierwszej wizycie Pani doktor bardzo szczegółowo wypytala mnie z dolegliwości i z jakim problemem przyszłam. Bardzo dokładnie również wykonała mi usg tarczycy. Zleciła szczegółowe badania. Na drugiej wizycie przeanalizowała wyniki i bardzo szczegółowo wytłumaczyła gdzie u mnie tkwi problem. Zleciła odpowiednie leki i teraz czekam na rezultaty:). Polecam, bardzo miła i ciepła kobieta, a przede wszystkim z dużą wiedzą. Myślę, ze w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja diabetologiczna

  Bardzo Miła Pani Doktor, Super podejście do pacjenta, zawsze wszystko dokładnie opisze i wytłumaczy.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja endokrynologiczna

  Konkretna, rzeczowa pani Doktor, mocno skupiona na rozwiązaniu problemu i udzieleniu kompletnych informacji. Dostałem dokładne zalecenia co do dalszych badań i postępowania, także po wizycie u Pani Doktor czuję, że jestem w dobrych rękach.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Lekarz z ogromną wiedzą i dużym zaangażowaniem. Pani doktor poświęciła dużo czasu by zrobić wywiad i wszystko wyjaśnić. Jestem w trakcie leczenia i jestem przekonana, że trafiłam na świetnego specjalistę.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Fantastyczny lekarz który szczegółowo tłumaczy wyniki badań, przyczyny i proponuje zmiany zarówno stylu życia, jak i wprowadzenie leczenia. Nikt tak kompleksowo nie przeanalizował wcześniej moich wyników i nie zdiagnozował. Pani doktor zrobila mi USG i konkretny pakiet badań a potem zaplanowała leczenie na kilka miesięcy - zarówno insulinooporności jak i problemów z wagą. Świetny endokrynolog i diabetolog. Serdecznie polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ewa Bieniek konsultacja diabetologiczna

  Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy i rzeczowy wywiad. Podczas rozmowy wykazała dużą empatię i pokazała, że naprawdę zależy jej na zaproponowaniu jak najlepszego rozwiązania dla pacjenta. Serdecznie polecam wszystkim szukającym zaangażowanego i dokładnego specjalisty.

  dr n. med. Ewa Bieniek

  Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania