Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Diagmed J. Bajorek N. Kopeć

Sucharskiego 5

33-200, Dąbrowa Tarnowska, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksander Cieśla

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Diagmed J. Bajorek N. Kopeć

   Godny polecenia lekarz,wszystko dokładnie tłumaczy ,w dodatku jest bardzo miły :)
   Poświęca dużo czasu na omówienie wszelkich niejasności

  • M
   Lokalizacja: Diagmed J. Bajorek N. Kopeć

   Znam Pana Doktora zarówno z wizyty prywatnej, jak i z oddziału szpitalnego. W Jego kierunku można kierować same superlatywy. Świetny specjalista, konkretny, dokładny i przede wszystkim oddany pacjentkom a ponadto bardzo życzliwy i taktowny. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wszystko tłumaczy, nie wypuści z gabinetu jeśli nie upewni się że wszystko jest dobrze, nie bagatelizuje nawet najmniejszych powodów do niepokoju. Dodatkowo jego sposób bycia sprawia że wizyty są bezstresowe. Polecam jak najbardziej.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Aneta Korzec

  Internista, lek.

  • D

   Świetna lekarka która dba o dobro pacjenta poprzez diagnostykę aby móc podejmować decyzje o sposobie leczenia.Z bardzo dużym poczuciem odpowiedzialności oraz ludzkim podejściem co niestety jest obecnie dużą rzadkością u lekarzy.Ubolewam że pani doktor Korzec nie praktykuję już w Diagmedzie co jest szkodą dla tej placówki która kiedyś trzymała poziom.

  • Z

   Konkretna, rzeczowa. Lekarz, dla którego liczy się dobro pacjenta, a nie względy ekonomiczne placówki w której pracuje. Szkoda tylko, że DIAGMEN pozwolił odejść tak dobremu lekarzowi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Witold Bołtuć

  Ortopeda, Chirurg,

  • A

   Trafiłem do tutejszego szpitala zupełnie przez przypadek. Jestem z tego powodu BARDZO ZADOWOLONY . Opieka w tutejszym szpitalu jest wspaniała Pan ordynator dr n,med.W. Bołtuć i dr Potępa są wspaniałymi lekarzami.Są bardzo wyrozumiali dla pacjentów i znają swój fach. Nie Jeden szpital może pozazdrościć takich fachowców.Serdecznie Im i całemu personelowi ortopedji dziękuję za wspaniałą opiekę.Andrzej Sterkowiec Tarnów 25.08.2014

  • W

   Swietny specjelista,wspaniale podejscie do ludzi,otwarty,swoja prace traktuje bardzo powaznie,,zyczylabym sobie wiecej takich lekarzy!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Wacław Kisiel

  Chirurg,

  • Bardzo dobry specjalista przyjazny pacjentowi - czas oczekiwania (po uprzedniej) rejestracji jest krótki .
   Pełna diagnoza i wystawienie ewentualnych skierowań do innych specjalistów. Polecam nie jestem specjalistą lecz tylko pacjentem. Bywałem u innych lekarzy ale tak przyjemnych konstatacji w sprawie mojego zdrowia nigdy nie usłyszałem.

  • B

   Bardzo dobry i wrażliwy lekarz. Wzbudzający zaufanie, trafnie diagnozuje. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam!!!


 • Iwona Iskrzak

  Neurolog, lek.

  • M

   Pani Iskrzak Iwona--poprostu aniol--dzieki ze pani jest-polecam ,to prawdziwy lekarz i czlowiek--wszystkiego najlepszego dla Pani

  • Człowiek z sercem. Doskonały specjalista w dziedzinie neurologii i nie tylko. Dla pani doktor nie ma słabych punktów. Liczy się tylko stan pacjenta i jego leczenie. Sposób leczenia: osoba bardzo miła, pełna współczucia i podejście do pacjenta jak matki do syna. Gorąco polecam, bo takich lekarzy w Polsce można znaleźć u palców jednej ręki.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Norbert Kopeć

  Urolog,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DIAGMED" J.Bajorek N.Kopeć Spółka JawnaUsługa: Inny

   Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Pomaga nie tylko w swojej dziedzinie. Szybka diagnoza szybka reakcja. Dalsze wskazówki udzielone. Polecam polecam.

  • J

   Razem z mężem polecamy tego lekarza. Jest lekarzem z powołaniem, a teraz naprawdę takich mało, poza tym potrafi rozładować nerwową atmosferę, gdy pacjent się stresuje w trakcie wizyty. Pomocny nie tylko w jednej dziedzinie. Panie Doktorze oby tak dalej !!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Kijak

  Psycholog,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DIAGMED" J.Bajorek N.Kopeć Spółka Jawna

   Zdecydowanie polecam Panią psycholog Annę Kijak.
   Jest osobą bardzo miłą, serdeczną, umie rozluźnić człowieka będącego zestresowanego.
   W gabinecie jest bardzo przytulny pacjentowi. Do każdego pacjenta umie podejść, potrafi go również podnieść na duchu, a to jest bardzo ważne, gdyż dobry psycholog umie rozpoznać problem, psychikę człowieka.

  • A

   Poprzez zignorowanie wiele lat temu mojej depresji i nerwicy przez tą "panią lekarz" do dziś leczę się na szczęście już u doskonałych fachowców. Diagnoza postawiona przez Panią Psycholog była natychmiastowa a opierała się głównie na poglądzie, iż skoro potrafiłam wykonać perfekcyjny makijaż i jestem schludnie ubrana - to na pewno nie mam żadnej depresji. Chciałbym zaznaczyć, że przyszłam wtedy do gabinetu z myślami samobójczymi o czym jasno zakomunikowałam już na samym początku. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!! Brak profesjonalizmu!!!!! - o czym wypowiedzieli się inni lekarze z tej branży.


 • Józefa Panek

  Endokrynolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z tarczycą w ciąży

   Niższej opini niż 1 nie ma, trafiłam do Pani doktor w 32 tyg ciąży z bardzo niskim tsh, przyjmowałam przez bardzo długi czas letrox ponieważ miałam zawsze problem z wysokim poziomem tsh dlatego tak nagły spadek mnie przestraszyl. Byłam u Pani doktor na Nfz, w życiu nie trafiłam do takiego lekarza, Pani doktor przyjęła mnie jak za karę, była opryskliwa na wstępie zapytała gdzie mam usg tarczycy, chyba po to idzie się do lekarza żeby otrzymać wskazówki jakie badania ma się wykonać, na moje pytania odpowiadała z przymusu. Na koniec dostałam skierowanie na badania i ustalony termin za 2 tyg. Oczywiście nie pojawiłam się na kolejnej wizycie, poszłam do innego endokrynologa który kazał odstawić leki i tsh wróciło do normy :)
   Straciłam czas na wizytę u Pani doktor która poza moimi nerwami nie wniosła nic.

  • A

   Byłam u pani doktor dobrych kilka lat temu jako dziecko i pamiętam że oglądała ("badała") moją tarczyce przez dość gruby golf.....

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu