Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Diagmed J. Bajorek N. Kopeć

Sucharskiego 5

33-200 , Dąbrowa Tarnowska , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksander Cieśla

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Diagmed J. Bajorek N. KopećUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Byłam na konsultacji u Pana doktora po raz pierwszy. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Wizyta przebiegła bez pośpiechu, a Pan doktor wszystko mi wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania. Wszystko w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Polecam w 100%.

  • P
   Lokalizacja: Diagmed J. Bajorek N. KopećUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo polecam Pana Doktora. Dokładny jeśli chodzi o wyjaśnienie problemu zdrowotnego. Miałam uprzedzenie co do Panów doktorów jeśli chodzi o ginekologie ale mogę śmiało polecić.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Aneta Korzec

  Internista, lek.

  • D

   Świetna lekarka która dba o dobro pacjenta poprzez diagnostykę aby móc podejmować decyzje o sposobie leczenia.Z bardzo dużym poczuciem odpowiedzialności oraz ludzkim podejściem co niestety jest obecnie dużą rzadkością u lekarzy.Ubolewam że pani doktor Korzec nie praktykuję już w Diagmedzie co jest szkodą dla tej placówki która kiedyś trzymała poziom.

  • Z

   Konkretna, rzeczowa. Lekarz, dla którego liczy się dobro pacjenta, a nie względy ekonomiczne placówki w której pracuje. Szkoda tylko, że DIAGMEN pozwolił odejść tak dobremu lekarzowi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wacław Kisiel

  Chirurg,

  • Bardzo dobry specjalista przyjazny pacjentowi - czas oczekiwania (po uprzedniej) rejestracji jest krótki .
   Pełna diagnoza i wystawienie ewentualnych skierowań do innych specjalistów. Polecam nie jestem specjalistą lecz tylko pacjentem. Bywałem u innych lekarzy ale tak przyjemnych konstatacji w sprawie mojego zdrowia nigdy nie usłyszałem.

  • B

   Bardzo dobry i wrażliwy lekarz. Wzbudzający zaufanie, trafnie diagnozuje. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Gorąco polecam!!!


 • Anna Kijak

  Psycholog,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DIAGMED" J.Bajorek N.Kopeć Spółka Jawna

   Zdecydowanie polecam Panią psycholog Annę Kijak.
   Jest osobą bardzo miłą, serdeczną, umie rozluźnić człowieka będącego zestresowanego.
   W gabinecie jest bardzo przytulny pacjentowi. Do każdego pacjenta umie podejść, potrafi go również podnieść na duchu, a to jest bardzo ważne, gdyż dobry psycholog umie rozpoznać problem, psychikę człowieka.

  • A

   Poprzez zignorowanie wiele lat temu mojej depresji i nerwicy przez tą "panią lekarz" do dziś leczę się na szczęście już u doskonałych fachowców. Diagnoza postawiona przez Panią Psycholog była natychmiastowa a opierała się głównie na poglądzie, iż skoro potrafiłam wykonać perfekcyjny makijaż i jestem schludnie ubrana - to na pewno nie mam żadnej depresji. Chciałbym zaznaczyć, że przyszłam wtedy do gabinetu z myślami samobójczymi o czym jasno zakomunikowałam już na samym początku. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!! Brak profesjonalizmu!!!!! - o czym wypowiedzieli się inni lekarze z tej branży.


 • Józefa Panek

  Endokrynolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z tarczycą w ciąży

   Niższej opini niż 1 nie ma, trafiłam do Pani doktor w 32 tyg ciąży z bardzo niskim tsh, przyjmowałam przez bardzo długi czas letrox ponieważ miałam zawsze problem z wysokim poziomem tsh dlatego tak nagły spadek mnie przestraszyl. Byłam u Pani doktor na Nfz, w życiu nie trafiłam do takiego lekarza, Pani doktor przyjęła mnie jak za karę, była opryskliwa na wstępie zapytała gdzie mam usg tarczycy, chyba po to idzie się do lekarza żeby otrzymać wskazówki jakie badania ma się wykonać, na moje pytania odpowiadała z przymusu. Na koniec dostałam skierowanie na badania i ustalony termin za 2 tyg. Oczywiście nie pojawiłam się na kolejnej wizycie, poszłam do innego endokrynologa który kazał odstawić leki i tsh wróciło do normy :)
   Straciłam czas na wizytę u Pani doktor która poza moimi nerwami nie wniosła nic.

  • A

   Byłam u pani doktor dobrych kilka lat temu jako dziecko i pamiętam że oglądała ("badała") moją tarczyce przez dość gruby golf.....

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Iwona Iskrzak

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Absolutnie nie polecam! Poszłam do P. doktor zasugerowana opinią na znany lekarz. Diagnoza nietrafiona! P. doktor stwierdziła u mnie migrenę podstawną, na którą w dodatku zaleciła lek, który w tego typu migrenie nie ma żadnego zastosowania (opinia innego lekarza!) Co wiecej, okazało się u innego neurologa, że wcale nie mam migreny podstawnej tylko chorobę Meniere'a! Dzięki bogu trafiłam do innego, dobrego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo polecam Panią Doktor . Prawidłowo postawiona diagnoza , do tego miła i zaangażowana w leczenie .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Norbert Kopeć

  Urolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Urolog godny polecenia. Doświadczony, z ogromną wiedzą i wyczuciem. Wspaniały specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję za przeprowadzony zabieg. Wspaniały lekarz, jest niezwykle taktowny, duży szacunek do pacjenta. Serdecznie dziękuję za pomoc. Polecam wizytę u Pana Doktora.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DIAGMED" J.Bajorek N.Kopeć Spółka JawnaUsługa: Inny

   Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Pomaga nie tylko w swojej dziedzinie. Szybka diagnoza szybka reakcja. Dalsze wskazówki udzielone. Polecam polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Witold Bołtuć

  Ortopeda, Chirurg,

  • G
   Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie TarnowskiejUsługa: Inny

   Polecam pana doktora boltucia super lekarz dzięki niemu mam uratowana stopę pełne zaangażowanie i super podejście do pacjenta jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi i polecam z czystym sumieniem. Dziękuję panu doktorowi jak i całej asyście przy operacij.

  • A

   Trafiłem do tutejszego szpitala zupełnie przez przypadek. Jestem z tego powodu BARDZO ZADOWOLONY . Opieka w tutejszym szpitalu jest wspaniała Pan ordynator dr n,med.W. Bołtuć i dr Potępa są wspaniałymi lekarzami.Są bardzo wyrozumiali dla pacjentów i znają swój fach. Nie Jeden szpital może pozazdrościć takich fachowców.Serdecznie Im i całemu personelowi ortopedji dziękuję za wspaniałą opiekę.Andrzej Sterkowiec Tarnów 25.08.2014

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania