Dentin Stomatologia

(2 opinie)

Gabinety specjalistyczne W naszym centrum stomatologicznym we Wrocławiu nie obiecujemy cudów. To nie nasza specjalność. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby uzębienie naszych pacjentów było leczone... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dentin Stomatologia

Szybka 3a

50-421 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinety specjalistyczne
W naszym centrum stomatologicznym we Wrocławiu nie obiecujemy cudów. To nie nasza specjalność. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby uzębienie naszych pacjentów było leczone nowoczesnymi i sprawdzonymi metodami przez wysokiej klasy specjalistów dentystów, stomatologów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.
Centrum stomatologiczne Dentin we Wrocławiu to prywatna praktyka, w której swoje gabinety prowadzą dentyści, stomatolodzy - specjaliści różnych dziedzin stomatologii. Nie zajmujemy się leczeniem jednego zęba, zapominając przy okazji o tym, co może się stać z pozostałymi. Dla nas leczenie to równanie z wieloma niewiadomymi. Potrafimy je rozwiązać, bo decydując się na zastosowanie konkretnej terapii, myślimy o tym, jakie konsekwencje może to rodzić w przyszłości. Dzięki temu nie tylko pomagamy Pacjentom doraźnie, ale dbamy o to, by zastosowane leczenie nie wpływało ujemnie na kondycję innych zębów.
Nowoczesny sprzęt
Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne głównie w dziedzinie stomatologii estetycznej i endodoncji. Ogromna wiedza praktyczna i doświadczenie w pracy naukowej naszych dentystów stomatologów to pierwszy i najważniejszy filar naszej kliniki. Drugim jest nowoczesny sprzęt. Umożliwia on nam skuteczne, bezpieczne i mniej inwazyjnie leczenie niż przy wykorzystaniu starszych, powszechnie stosowanych metod. Aparaturę dobieramy nie tylko pod kątem nowoczesności, ale przede wszystkim jej skuteczności terapeutycznej. Zapraszamy na konsultacje do Dentin Stomatologia Wrocław.
Nasi pacjenci
Nasi Pacjenci zawsze mogą liczyć na rzetelną diagnozę specjalisty stomatologa. U nas nie ma miejsca na zgubną rutynę. Każdy Pacjent centrum stomatologicznego Dentin - Wrocław jest traktowany indywidualnie a jego problem starannie analizowany. Przypadki szczególnie trudne rozpatrujemy podczas specjalnych konsyliów, w których uczestniczą specjaliści różnych dziedzin stomatologii. Dzięki temu możemy zawsze wybrać najskuteczniejszą metodę leczenia dla danego przypadku.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Beata Kawala konsultacja ortodontyczna

  Jestem bardzo zawiedziona leczeniem przez panią doktor. Jej podejście do pacjenta sprawia wrażenie jakby robiła przysługę, mimo ze leczony zostawia kilka tysięcy za jej usługę. Ogólny brak szacunku, rzetelności i wieczny pośpiech- czułam się lekceważona na każdej wizycie, gdzie pani doktor zamiast skupić sie na moich zębach plotkowała z reszta osób w gabinecie. Również doktor Kabała nie dotarła na moja ostatnia wizytę i aparat zdjęła mi praktykantka a efekt nie jest satysfakcjonujący. W jednym miejscu zeby są nadal krzywe i mimo upływu 3 lat od zdjęcia aparatu czuje ze jak tylko nie założę retainera na noc, cześć zębów przesuwa się na swoje stare miejsce. Nie polecam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Izabela Kozubal-Dziubka

  Najlepsza na świecie!! Chodzę do Pani Izabeli od wielu lat i jestem zachwycona. Zawsze podchodzi z uśmiechem i profesjonalizmem do pacjenta. Polecam z całego serca :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania