Dentin Stomatologia

(51 opinii)

Gabinety specjalistyczne W naszym centrum stomatologicznym we Wrocławiu nie obiecujemy cudów. To nie nasza specjalność. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby uzębienie naszych pacjentów było leczone... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dentin Stomatologia

Szybka 3a, Krzyki

50-421, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Gabinety specjalistyczne
W naszym centrum stomatologicznym we Wrocławiu nie obiecujemy cudów. To nie nasza specjalność. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby uzębienie naszych pacjentów było leczone nowoczesnymi i sprawdzonymi metodami przez wysokiej klasy specjalistów dentystów, stomatologów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.
Centrum stomatologiczne Dentin we Wrocławiu to prywatna praktyka, w której swoje gabinety prowadzą dentyści, stomatolodzy - specjaliści różnych dziedzin stomatologii. Nie zajmujemy się leczeniem jednego zęba, zapominając przy okazji o tym, co może się stać z pozostałymi. Dla nas leczenie to równanie z wieloma niewiadomymi. Potrafimy je rozwiązać, bo decydując się na zastosowanie konkretnej terapii, myślimy o tym, jakie konsekwencje może to rodzić w przyszłości. Dzięki temu nie tylko pomagamy Pacjentom doraźnie, ale dbamy o to, by zastosowane leczenie nie wpływało ujemnie na kondycję innych zębów.
Nowoczesny sprzęt
Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne głównie w dziedzinie stomatologii estetycznej i endodoncji. Ogromna wiedza praktyczna i doświadczenie w pracy naukowej naszych dentystów stomatologów to pierwszy i najważniejszy filar naszej kliniki. Drugim jest nowoczesny sprzęt. Umożliwia on nam skuteczne, bezpieczne i mniej inwazyjnie leczenie niż przy wykorzystaniu starszych, powszechnie stosowanych metod. Aparaturę dobieramy nie tylko pod kątem nowoczesności, ale przede wszystkim jej skuteczności terapeutycznej. Zapraszamy na konsultacje do Dentin Stomatologia Wrocław.
Nasi pacjenci
Nasi Pacjenci zawsze mogą liczyć na rzetelną diagnozę specjalisty stomatologa. U nas nie ma miejsca na zgubną rutynę. Każdy Pacjent centrum stomatologicznego Dentin - Wrocław jest traktowany indywidualnie a jego problem starannie analizowany. Przypadki szczególnie trudne rozpatrujemy podczas specjalnych konsyliów, w których uczestniczą specjaliści różnych dziedzin stomatologii. Dzięki temu możemy zawsze wybrać najskuteczniejszą metodę leczenia dla danego przypadku.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Kawala

  Stomatolog, dr n. med.

  • Jeden z niewielu lekarzy,do którego mam pełne zaufanie.Pełen profesjonalizm,doskonały specjalista,posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie,z zaangażowaniem i poświęca im dużo czasu.Nowoczesne metody leczenia,protetyka na najwyższym poziomie,kompetentna grupa lekarzy pracujących w Dent-in,bardzo miła obsługa i uśmiech, a do tego inteligentny dowcip doktora,którym zaraża każdego.
   Jestem wieloletnią pacjentką i opiekę stomatologiczną dr Macieja Kawali zdecydowanie polecam

  • K

   Szczerze polecam doktora Macieja Kawalę. Jest lekarzem z olbrzymią wiedzą i odpowiednim podejściem do pacjenta. Przejrzyście wyjaśnia cały proces leczenia, wszelkie możliwe opcje, informuje o czasie leczenia, profilaktyce oraz eliminuje ból do zera  Dla doktora nie jest problemem umówienie się na wizytę w sobotę jeśli wystąpi taka konieczność. Cały personel jest bardzo przyjazny. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Beata Kawala

  Ortodonta, Stomatolog, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Vitadent

   Mogę się wypowiedzieć z perspektywy czasu - 4 lata leczenia aparatem stałym tylko po to, by efekt utrzymał się... 5 lat. Pani doktor zapomniała nadmienić, że szynę retencyjną nosi się tyle, ile miało się aparat, a nie tak jak mi zaleciła, czyli pół roku. Wróciło stłoczenie, zęby się pokrzywiło na nowo, więc teraz wszystko leczę aparatem ruchomym u innego specjalisty. Choć był to jedyny ortodonta w Tarnowie, który nie zdecydował się na usuwanie 4 zdrowych zębów, za co będę dozgonnie wdzięczna, to po latach z ogólnego efektu nie jestem zadowolona, bo zabrakło istotnej informacji o czasie retencji, co jest podstawą leczenia ortodontycznego.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje ortodontyczne

   Pani doktor, po godzinnym spóźnieniu na umówioną wizytę, poświęciła mi góra 5 minut z czego przez większość czasu stała do mnie tyłem i rozmawiała ze studentami. Powiedziała mi dokładnie to co już wiem, co właściwie każdy widzi. Interesowało ją wyłącznie czy studenci wiedzą jak profesjonalnie nazwać mój przypadek niż aktualnie się mną zająć i coś powiedzieć. Za 5 minut po ponad godzinnym spóźnieniu zapłaciłam 200zł za nic.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kujda

  Stomatolog, lek. dent.

  • E

   Pani doktor jest świetną specjalistką. Leczy profesjonalnie, podchodzi bardzo indywidualnie do każdego problemu, stosuje nowoczesną technologię. Słucha pacjenta, podchodzi do każdego z szacunkiem. Jest bardzo serdeczną osobą, dzięki niej wizyta u stomatologa to przyjemność.


 • Izabela Kozubal-Dziubka

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Dentin Stomatologia

   Najlepsza na świecie!! Chodzę do Pani Izabeli od wielu lat i jestem zachwycona. Zawsze podchodzi z uśmiechem i profesjonalizmem do pacjenta. Polecam z całego serca :)

  • M

   Polecamy Panią Izę- jako lekarza, który buduje uczciwe i przyjemne relacje z Małym Pacjentem.
   Synek ma 3,5 roku, jesteśmy po ok. 5 wizytach, które rozpoczęliśmy jeszcze przed 3 r.ż.
   Poszukiwałam wówczas gabinetu, gdzie będzie dobre podejście do dziecka. Próbowałam się nawet do takiego umówić, ale terminy były nieosiągalne. Skojarzyłam Panią Izę, która leczyła moje zęby.Okazało się, że nie jest nam potrzebny specjalny gabinet, ale wyrozumiałość, uważność, wyczucie i poważne potraktowanie- "specjalisty od leczenia zębów". To otrzymaliśmy na wizycie u Pani Izy. Po każdej wizycie Syn przybijał sobie "piątkę" z Panią Doktor i umawiał się na kolejne spotkanie. Dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania