Dentamedica Clinic Magdalena Malczyńska-Kocińska

Dentamedica Clinic Magdalena Malczyńska-Kocińska

Stomatologia , Ortodoncja

10 opinii Mierzyn, ul. Topolowa 1i
Dentamedica Clinic Magdalena Malczyńska-Kocińska

Dentamedica Clinic Magdalena Malczyńska-Kocińska

O nas

Dentamedica
została założona w 2006 roku przez lek. dent. Magdalenę Malczyńską-Kocińską i mieściła się przy ulicy Żółkiewskiego 18 w Szczecinie. W trosce o komfort pacjentów i jakość świadczonych usług w 2012 roku Dentamedica została przeniesiona do nowoczesnej i przestronnej siedziby w Mierzynie przy ulicy Topolowej 1i.

Nowa Dentamedica Clinic wyposażona jest w najnowocześniejsze unity stomatologiczne firmy Stern Weber oraz radiowiziografię cyfrową firmy MyRay, dzięki której zdjęcia RTG wykonywane są w gabinecie na fotelu stomatologicznym, a obraz zapisany w formie cyfrowej można oglądać bezpośrednio po wykonaniu.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Malczyńska-Kocińska Konsultacja stomatologiczna

  Szanowna Pani dr Magdalena Malczyńska-Kocińska - serdeczne podziękowania, wyrazy uznania i podziwu za leczenie bezbolesne, niemal bezdotykowe i bardzo ładne wyniki. Jest Pani lekarzem dużej kompetencji i wiedzy, osobą życzliwą wobec pacjenta. Z wyrazami szacunku Maria Strokowska

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Paulina Trojczuk Inny

  Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisała problem i wyjaśniła sposób leczenia. Pierwszy stomatolog u którego spotkałem się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. W 100% polecam panią doktor!!!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Malczyńska-Kocińska implanty

  Pani doktor jest przede wszystkim lekarzem z sercem i wielką empatią, słucha dokładnie każdego pacjenta.Serdecznie polecam mogę wręcz napisać że jest to najlepszy lekarz w Szczecinie i okolicach .

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nikolina Krupa protetyka

  Bardzo polecam Pania Doktor. Miła i sympatyczna, bardzo dokładna. fachowa obsługa.Profesjonalistka z podejsciem do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Martyna Zielińska

  Profesjonalnie i bez bólu przeprowadzona ekstrakcja ósemki. Po zejściu znieczulenia nie czuje bólu. Szczerze polecam, z wrażenia wyszedłem bez płacenia.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Martyna Zielińska wypełnienie zęba

  Wizyta była opóźniona,co niestety działa na minus.Doktor nie bardzo wiedziała od czego rozpocząć ,nie zauważyła problemu z dziąsłami (leczę się periodontologicznie).Założyła wypełnienia zęba,ale było to dość nieprzyjemne i bolesne.Dlatego oceniam wizytę na dwie gwiazdki.Ogólnie fajny gabinet,dobrze wyposażony.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Malczyńska-Kocińska leczenie stomatologiczne

  Moje kapryśne zęby zmusiły mnie do poznania wielu stomatologów w Szczecinie. Niestety problemy z zębami zamiast znikać, pogłębiały się. Wiarę w lekarzy z tej dziedziny przywróciła mi Pani doktor Malczyńska- Kocińska! Ponad rok odwiedzałam Panią doktor w gabinecie. Miałam przyjemność poznać jej fachowość i profesjonalizm w wielu sposobach leczenia m.in. kanałowego, protetycznego oraz implantologicznego. Dzięki serdecznej atmosferze i tłumaczeniu mi wszelkich działań przy moich zębach, zniknął w końcu stres, który towarzyszył mi zawsze u innych lekarzy.
  Niebagatelną rolę wraz z profesjonalizmem i wiedzą lekarską spełnia nowoczesne wyposażenie gabinetu. Polecam wszystkim Panią doktor Magdalenę Malczyńską- Kocińską, bo to prawdziwy lekarz z powołaniem, a to rzadkość w dzisiejszych czasach!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nikolina Krupa

  Robiłam u pani Doktor wiele zębów w tym koronę. Jestem bardzo zadowolona, zawsze miło, fachowo, profesjonalnie. Pani Doktor dobrze tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam :) juz nigdy nie pójdę do innego dentysty :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Malczyńska-Kocińska konsultacja implantologiczna

  jestem zadowolony głowie dla tego że pani doktor zawsze dokładnie tłumaczy co i jak będzie wykonywane i jak to będzie wyglądało. super obsługa.

  dr n. med. Magdalena Malczyńska-Kocińska

  Bardzo dziękuję. Pacjent zawsze powinien zostać poinformowany o wszystkich opcjach terapeutycznych w celu wyboru najodpowiedniejszego dla siebie wariantu leczenia.
  Serdecznie pozdrawiam.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Nikolina Krupa leczenie kanałowe

  Dr. Krupa is a great specialist in her area of expertise, who has shown full commitment to her patients. In addition to solving the specific problems which are brought to her, she's also a very compassionate to the prevention of other potential problems, which may cause problems in the future for the patient. It has been always possible to find suitable time for appointment. The staff is ready to communicate in English language-the service is always pleasant.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Topolowa 1i, 72-006 Mierzyn Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania