DentalMed Prywatna Klinika Stomatologiczna

(9 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

DentalMed Prywatna Klinika Stomatologiczna

Kamieńskiego 142

51-124 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabella Skrzypczyk leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Polecam Panią Izabellę z całego serca. Duże zaangażowanie, pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Czułam się zaopiekowana, wyjaśnione metody leczenia „po ludzku” i dobry kontakt. Uratowany beznadziejny przypadek i bezboleśnie zrobiony implant. Przestałam się bać dentysty! ;-).

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabella Skrzypczyk Inny

  Pani doktor jest wspaniałym stomatologiem o ogromnych umiejętnościach i kompetencjach.Ze spokojem,uśmiechem i empatią podchodzi do pacjenta.Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia.Parę dni temu miałam wszczepiany implant - strasznie się bałam-zupełnie niepotrzebnie.Wszystko przebiegło kompletnie bezboleśnie,sprawnie i szybko.Rok temu miałam poważny problem - Pani doktor zrobiła wszystko żeby uratować zęba a pewnie łatwiej byłoby go wyrwać.Z całego serca polecam Panią doktor.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Panfil odbudowa zębów

  Szanowna Pani Doktor, przy tej okazji chciałbym bardzo podziękować za Pani podejście do leczenia moich zębów. Dziękuję za pełen profesjonalizm, konsultacje z pacjentem, wrażliwość, poczucie humoru, troskę o dobro pacjenta. Przeszedłem przez wielu stomatologów, ale Pani dr. Dorota przeskoczyła poprzednie moje doświadczenia w leczeniu stomatologicznym. Wykonała bardzo dużą pracę w poprawie zdrowia moich zębów, mojego komfortu życia i samopoczucia. Praca były związane z protetyką, kanałami, implantem, plombami, odbudowywaniem zębów. Bardzo dziękuje i wszystkim szczerze polecam tego niezwykłego lekarza.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Graboń

  W klinice dr Grabonia robiłam implanty z których jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu, a co najważniejsze w sytuacjach awaryjnych zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Jest nie tylko dobrym lekarzem , ale też dobrym i empatycznym człowiekiem. Polecam :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Graboń Inny

  Świetny lekarz. Bardzo przyjazna atmosfera, dobre ceny i wszystko punktualnie. Przyszłam z problemem szczękościsku w wyniku infekcji osemki. Ząb został od razu usunięty. Bez powikłań.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabella Skrzypczyk ekstrakcja ósemek

  Jestem strasznym cykorem jeśli chodzi o wizyty u dentysty ale Panią mogę z czystym sercem dla takich cykorów jak ja polecić! Miałam rwaną ósemkę, nawet nie wiem kiedy było już po wszystkim ????

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabella Skrzypczyk

  Wspaniała lekarka. Od lat z powodzeniem ratuje mój uśmiech;)
  Nie wyobrażam sobie wizyty u innego stomatologa.
  Dziękuję Pani za pomoc bez bólu i lęku;)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Panfil bol zęba

  Jedyna w sowim rodzaju Doktor Stomatolog, ze wspaniałym podejściem do pacjenta bardzo bojącego się "dentysty", zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
  Zarówno usunięcie zęba, leczenie kanałowe czy uratowanie zęba po jego ułamaniu odbywało się z pełnym profesjonalnym podejściem, bez bólu.
  A dzieci od pierwszej wizyty mimo wielkiego strachu dzielnie do dzisiaj z wielką chęcią idą na wizyty do Pani Doktor.
  Życzmy sobie jak najwięcej takich lekarzy, jak Pani Dorota. :-)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Graboń

  Mój ulubiony dentysta. Chodziłam do wielu, wieczne wydawanie kasy tak naprawdę na tego samego zęba. Nie lubiłam dentystów. Gdy trafiłam do dr Grabonia znów odzyskałam wiarę w stomatolgię. Raz zrobiony ząb trzyma się bardzo długo. Nie trzeba go co chwile poprawiać. Dentysta bardzo miły, zawsze uśmiechnięty i troskliwy. Chodzi do niego cała moja rodzina. Fakt, że jest drogo, ale uważam że oferowana jakość usług jest warta swojej ceny. Poza tym nigdy nie spotkałam się z odmową rozłożenia na raty gdy na raz nie byłam w stanie zapłacić. Z dr Marcina nie zrezygnuję, bo długo szukałam takiego dentysty. Gorąco polecam, bo nie warto oszczędzać na zdrowiu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania