Dentalblue

(7 opinii)

Dentalblue to profesjonalny zespół lekarzy stomatologów różnych specjalności, dysponujący doświadczeniem i najnowszą aparaturą medyczną. W zakresie usług DENTALBLUE mieszczą się: leczenie zachowawcze... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dentalblue

Pułaskiego 35

15-337 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dentalblue to profesjonalny zespół lekarzy stomatologów różnych specjalności, dysponujący doświadczeniem i najnowszą aparaturą medyczną.
W zakresie usług DENTALBLUE mieszczą się: leczenie zachowawcze i profilaktyka, endodoncja, stomatologia dziecięca, ortodoncja, leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, periodontologia, protetyka, leczenie pod mikroskopem, diagnostyka RTG, chirurgia stomatologiczna z implantologią, a także stomatologia estetyczna, w tym wybielanie zębów.

Badania

 • Zdjęcia pantomograficzne, tomografia wolumetryczna, zdjęcia cefalometryczne, zdjęcia wewnątrzustne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Wawrzyn

  Stomatolog, dr n. med.

  • E

   Właśnie wróciłam z usuwania ósemki. Stresowałam się tym tyle czasu, a okazało się, że całe "wyrywanie" trwało jakieś 2 minuty, zero bólu. Teraz znieczulenie odchodzi, więc zaczyna boleć, ale to naturalna kolej rzeczy. Zabieg przeżyłam, nawet nie spodziewałam się, że tak dobrze wszystko pójdzie. W dodatku Pani Doktor była niesamowicie miła, zagadywała mnie, dzięki czemu trochę się uspokoiłam. Polecam wszystkim! :)

  • G

   Dziś miałam usuwaną ósemkę. Mogę polecić Panią Doktor każdemu. Nigdy wcześniej nie wyrywałam zęba i było to wyrwanie dość niespodziewane, bo zaszłam tylko po poradę. Pełen profesjonalizm i bezbolesna ekstrakcja.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bożena Modzelewska

  Stomatolog, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: DentalblueUsługa: przegląd stomatologiczny, plan leczenia

   Bardzo fajna pani Doktor miałem złe podejście do dentystystów ale po przyjściu do tej pani się zmieniło i polubiłem ją


Powiązane wyszukiwania