Dental Sense Medicover Centrum Stomatologiczne

Dental Sense Medicover Centrum Stomatologiczne

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Wierzymy, że uśmiech daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą w każdej sytuacji. Powstrzymując go, tłumimy emocje i obniżamy poczucie własnej wartości. Dlatego w Dental Sense dajemy z siebie wszystko, pomagając pacjentom w uzyskaniu ich wymarzonego uśmiechu. Pewność siebie, która budzi się w oczach uśmiechającej się z pełną swobodą osoby jest dla nas źródłem nieustającej motywacji i satysfakcji.

Możesz nam zaufać, ponieważ pracujemy z najlepszymi ekspertami z każdej dziedziny stomatologii. Łączymy umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym.

Wiemy, jak ważnym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego tworząc Dental Sense poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, opartej na spokoju oraz pozytywnym, ludzkim podejściu do pacjenta.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Skaner wewnątrzustny
 • Tomograf
 • Pantomograf
 • Cefalometria
 • Aparaty rtg punktowe
 • Kamery wewnątrzustne
 • Mikroskopy stomatologiczne
 • Abrazja powietrzna
 • Znieczulenia komputerowe
 • Aparatura chirurgiczna i implantologiczna
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Dental Sense Medicover Centrum Stomatologiczne
Myśliwska 33A, 80-283 Gdańsk
Dental Sense Medicover Centrum Stomatologiczne logo
Zobacz więcej
Dental Sense Medicover Centrum Stomatologiczne
Chmielna 70/3, 80-748 Gdańsk
Dental Sense Medicover Centrum Stomatologiczne logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (72)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Konsultacja periodontologiczna

  Dr Marta Sworczak to doskonały specjalista.
  Wczoraj podjęłam się zabiegu przeszczepu dziąsła i uważam, że trafiłam pod opiekę najlepszej specjalistki w Gdańsku. :)
  Zanim zdecydowałam się na zabieg, przyszłam na konsultację do Dr Sworczak, na której miałam możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań i zdjęć na miejscu, uzyskałam szereg informacji oraz wyjaśnień dotyczących mojego przypadku.
  Dr Martę Sworczak cechuje ogromny zasób wiedzy, a przy tym troski i sympatii.
  Uwielbiłam tę Panią już od pierwszej wizyty. Ma w sobie ogromny nakład ciepła i pozytywnej energii, dlatego sam zabieg przeszczepu nie był dla mnie aż tak potężnie stresujący, a jestem pacjentką z kategorii: dentofobia. ;)
  Po zabiegu otrzymałam pakiet produktów do higieny rany i szwów, całą kartkę zaleceń.
  Dzisiaj nie odczuwam żadnego bólu, nie przyjmuję leków przeciwbólowych, gdyż nie ma takiej potrzeby. :)
  Bardzo dziękuję Dr Marcie Sworczak za tak wielkie zaangażowanie i troskę.
  Polecam z całego serca!

  E
  Profil zweryfikowany
  Adam Pióro Inny

  Pan Doktor Adam szczegółowo opisał na czym będzie polegać leczenie, poinformował mnie o tym jak będzie przebiegał proces gojenia. Wszystko co uslyszałam w gabinecie potwierdziło się podczas kolejnych dni po zabiegu. To daje niesamowity spokój i poczucie, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Wiedza, talent , doświadczenie Pana Doktora oraz baaaardzo dobre podejście do pacjenta sprawiło że mimo niełatwego leczenia wracałam na kolejne zabiegi bez stresu.
  Słowa uznania należą się również dla Pań asystujących i całego zespołu kliniki za kompleksową opiekę nad pacjentem.
  Pozdrawiam Was Wszystkich :)


  A
  Profil zweryfikowany
  Adam Pióro konsultacja chirurga stomatologicznego

  Szczerze polecam Pana Chirurga. Profesjonalna obsługa, szczegółowe informacje do pacjenta i rewelacyjny efekt. Jestem po 3 implantach i rekomenduję dla Wszystkich ceniących wysoką jakość. Pozdrawiam

  J
  Profil zweryfikowany
  Adam Pióro konsultacja implantologiczna

  Nie mam w zwyczaju pisać opinii, ale pan Adam wraz z zespołem asystentek zasługują na to w 100%. Przyjazne nastawienie do pacjenta, a zarazem pełen profesjonalizm. Widać, że lubią robić to co robią i niech tak pozostanie sprawiając, że pojawia się uśmiech na twarzy pacjentów.
  Jak chcesz trafić w dobre ręce to nie pożałujesz tego wyboru.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marta Lassmann Inny

  Bardzo profesjonalne podejście. Mimo wielu obaw związanych z wizytą, z czystym sumieniem polecam najbardziej przerażonym pacjentom.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Gawdzik Inny

  Pani doktor jest fantastyczna, ma ogromna wiedzę i jako jedyny lekarz stomatolog wyjaśniła naturę moich problemów, polecam serdecznie! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agnieszka Gawdzik Inny

  Mam sporo problemów natury dentystycznej i u niejednego dentysty byłam. Cieszę się, że trafiłam do Pani dr Agnieszki, ponieważ jest bardzo dokładna i zarazem delikatna. Ma pewną rękę i duże doświadczenie. Wzbudza zaufanie, co dla mnie jest najważniejsze w gabinecie dentystycznym. Wszystko dokładnie objaśnia, mówi szczerze jak jest i jakie istnieją rozwiązania, przy czym nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach potrafi zaradzić. Dodatkowo jej dobry humor i optymizm potrafią udzielić się pacjentowi, więc strach przed zabiegiem szybko mija. Leczenie jak do tej pory bezbolesne. Pełen profesjonalizm Pani doktor i świetnie wyposażony gabinet (mikroskop). Szczerze polecam!

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Inny

  Pani Dr Sworczak jest niesamowitą osobą. Jej zaangażowanie i cierpliwość do Pacjenta są godne podziwu. Wyjaśniła, na czym polega problem i dlaczego moje dziecko najpierw powinno być przygotowane logopedycznie do przejścia zabiegu, który mu zalecono. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc!
  Pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Mikołaj Mielke konsultacja protetyczna

  Fantastyczny stomatolog. Pan Doktor usunął zęba bezboleśnie i szybko. Zabieg bardziej przypominał zwykłe zakładanie plomby. Nie miałam żadnego opuchnięcia. W czasie całego zabiegu Doktor dbał o mój komfort, dokładnie tłumaczył co robi, pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim, którzy boją się wyrywania zębów.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Konsultacja periodontologiczna

  Wspaniała specjalistka z niesamowitym podejściem do pacjenta. Dwugodzinny zabieg wydłużania koron klinicznych, którego się bardzo bałam przebiegł bezboleśnie , byłam wręcz zrelaksowana. Po zabiegu nawet nie ma potrzeby brać leków przeciwbólowych. Naprawdę szczerze polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania