O nas

Wierzymy, że uśmiech daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą w każdej sytuacji. Powstrzymując go, tłumimy emocje i obniżamy poczucie własnej wartości. Dlatego w Dental Sense dajemy z siebie wszystko, pomagając pacjentom w uzyskaniu ich wymarzonego uśmiechu. Pewność siebie, która budzi się w oczach uśmiechającej się z pełną swobodą osoby jest dla nas źródłem nieustającej motywacji i satysfakcji.

Możesz nam zaufać, ponieważ pracujemy z najlepszymi ekspertami z każdej dziedziny stomatologii. Łączymy umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym.

Wiemy, jak ważnym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego tworząc Dental Sense poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, opartej na spokoju oraz pozytywnym, ludzkim podejściu do pacjenta.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Skaner wewnątrzustny
 • Tomograf
 • Pantomograf
 • Cefalometria
 • Aparaty rtg punktowe
 • Kamery wewnątrzustne
 • Mikroskopy stomatologiczne
 • Abrazja powietrzna
 • Znieczulenia komputerowe
 • Aparatura chirurgiczna i implantologiczna
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (66)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Gawdzik Inny

  Mam sporo problemów natury dentystycznej i u niejednego dentysty byłam. Cieszę się, że trafiłam do Pani dr Agnieszki, ponieważ jest bardzo dokładna i zarazem delikatna. Ma pewną rękę i duże doświadczenie. Wzbudza zaufanie, co dla mnie jest najważniejsze w gabinecie dentystycznym. Wszystko dokładnie objaśnia, mówi szczerze jak jest i jakie istnieją rozwiązania, przy czym nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach potrafi zaradzić. Dodatkowo jej dobry humor i optymizm potrafią udzielić się pacjentowi, więc strach przed zabiegiem szybko mija. Leczenie jak do tej pory bezbolesne. Pełen profesjonalizm Pani doktor i świetnie wyposażony gabinet (mikroskop). Szczerze polecam!

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Inny

  Pani Dr Sworczak jest niesamowitą osobą. Jej zaangażowanie i cierpliwość do Pacjenta są godne podziwu. Wyjaśniła, na czym polega problem i dlaczego moje dziecko najpierw powinno być przygotowane logopedycznie do przejścia zabiegu, który mu zalecono. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc!
  Pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mikołaj Mielke konsultacja protetyczna

  Fantastyczny stomatolog. Pan Doktor usunął zęba bezboleśnie i szybko. Zabieg bardziej przypominał zwykłe zakładanie plomby. Nie miałam żadnego opuchnięcia. W czasie całego zabiegu Doktor dbał o mój komfort, dokładnie tłumaczył co robi, pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim, którzy boją się wyrywania zębów.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Konsultacja periodontologiczna

  Wspaniała specjalistka z niesamowitym podejściem do pacjenta. Dwugodzinny zabieg wydłużania koron klinicznych, którego się bardzo bałam przebiegł bezboleśnie , byłam wręcz zrelaksowana. Po zabiegu nawet nie ma potrzeby brać leków przeciwbólowych. Naprawdę szczerze polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Armada konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Każda wizyta na fotelu u Pani Ani jest miłym doświadczeniem. Posiada ogromną wiedzę oraz doskonałe podejście do pacjenta.
  Jeżeli szukasz dentysty u którego każda wizyta jest przyjemnością to zdecydowanie jesteś w dobrym miejscu :)

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Seidel Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Szeroki zakres usług. Pani doktor jest wybitną specjalistką oraz niezwykle troskliwym człowiekiem. Wszystkim życzę takiej opieki.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Pamela Dudek konsultacja ortodontyczna

  Do doktor Pameli trafiłam z powodu zaawansowanej wady zgryzu, teraz zęby są przygotowane do koronek. Jestem zachwycona profesjonalizmem i podejściem do pacjenta, pełną pomocą i życzliwością. Szczerze polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Konsultacja periodontologiczna

  Bardzo polecam ! Doskonały specjalista z niespotykanym wręcz podejściem do pacjenta. Dr. Marta to przede wszystkim lekarz z pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem. Widać, że czerpie wielką satysfakcję z wykonywanej pracy, co daje pacjentowi niesamowity komfort przy każdej wizycie. Z wielkim zaangażowaniem planuje i szczegółowo wyjaśnia, na czym polega zabieg i proces leczenia. To przykład lekarza, dla którego zdecydowanie liczy się jakość wykonywanej pracy.Jestem już po kolejnym zabiegu (przeszczep dziąsła) u doktor, każdy przebiegał wzorcowo i bezboleśnie. Wszystko goiło się ekspresowo. Szczerze polecam, doktor jest Mistrzem w swoim fachu.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Mikietyńska Inny

  U Pani doktor leczyłam bóle stawu skroniowo-żuchwowego. Pani Doktor jest świetną specjalistką, jest dokładna,wszystko wyczerpująco tłumaczy i patrzy na problem kompleksowo. Leczenie przebiegało skutecznie i zostałam poinformowana o kolejnych krokach. Warto również dodać, że Pani Doktor jest przemiłą i sympatyczna osobą.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Mikietyńska Inny

  Do Pani Doktor trafiłam po wielu latach zmagania się z problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym i leczeniu u kilku specjalistów. Od pierwszej wizyty poczułam się bardzo zaopiekowana. Został przeprowadzony szczegółowy wywiad, niezbędne badania obrazowe, indywidualna holistyczna analiza przypadku, skierowania do lekarzy specjalistów z innych dziedzin medycyny, aby odnaleźć przyczynę dolegliwości. Pani Doktor jest znakomitą specjalistką w dziedzinie zaburzeń czynności narządu żucia oraz bardzo sympatyczną osobą. Jestem już po zakończonym leczeniu i z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor Mikietyńskiej.

  lek. dent. Magdalena Mikietyńska

  Dziękuję za wystawienie opinii. Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania