Dental Medicenter Mokotów

Dental Medicenter Mokotów

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasza historia sięga roku 2008, wtedy rozpoczęliśmy działalność jako niewielki gabinet na Starej Ochocie pod nazwą BEST DENT. Obecnie jako Dental Medicenter jesteśmy nowoczesną kliniką usytuowaną na malowniczym i prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Posiadamy własną pracownię rentgenodiagnostyczną, a do dyspozycji pacjentów mamy 8 gabinetów stomatologicznych. Od samego początku stawiamy na jakość w leczeniu, korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, a także pracujemy na najnowszych technologiach.

Dbamy o dobre relacje z naszymi pacjentami, ponieważ uważamy, że leczenie nie obejmuje jedynie medycznych procedur, ale przede wszystkim opiera się na zaufaniu i komforcie.
Jesteśmy dumni z naszego zespołu i naszej pracy. Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły na www.bestdent.com.pl
Dowiedz się więcej

Adres

Dental Medicenter Mokotów
Przejazd 2 (wejście od ul. Pocieszeń), 02-654 Warszawa
Dental Medicenter Mokotów logo
Ubezpieczenia
INTER Polska, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ilona Król Inny

  Serdecznie polecam dr Ilonę. Pełen profesjonalizm, życzliwość, no i przede wszystkim efekt końcowy-wyprostowane zęby. Było mi smutno zdejmować aparat ortodontyczny :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Oskar Siemaszkiewicz kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia

  Lekarz godny polecenia! Pan Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta a jednocześnie jest bardzo miły i kontaktowy. Dokładnie opisał plan leczenia i obszernie odpowiedział na każde pytanie, Z zabiegu byłam bardzo zadowolona. Widać, że praca jest jego pasją i sprawia mu przyjemność.

  lek. dent. Oskar Siemaszkiewicz

  Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Oskar Siemaszkiewicz Inny

  Pan Siemaszkiewicz to super specjalista, wyjaśnia wszystko w rzeczowy, przystępny sposób. Widać, że mu sie chce i to lubi, a co najważniejsze robi to dobrze.

  lek. dent. Oskar Siemaszkiewicz

  Bardzo dziękuję za miłą opinię. Pozdrawiam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Adrian Jurek leczenie kanałowe

  Pan Doktor Adrian to doskonały fachowiec. Ogromna wiedza, rzetelność i kompetencje. Szczegółowo tłumaczy i wszystko wyjaśnia. Zęby, które leczyłam u Pana Doktora do tej pory mają się świetnie. Po zmianie placówki przez Pana Doktora, poszłam do innego "specjalisty" i skończyło się zapaleniem miazgi i okropnym bólem. Pan Doktor Adrian wszystkiemu zaradził. Wielkie podziękowania Panie Doktorze i ogromny szacunek.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Krzysztof Ofczarski leczenie kanałowe

  Do Pana Doktora trafiłam trochę podłamana. Mój przypadek wymagał kilku wizyt, leczenia pod mikroskopem i innych trudnych dla mnie zabiegów. Pan Doktor przedstawił mi różne opcje leczenia, wraz z cenami za usługi. Mówił o korzyściach i zagrożeniach wynikających z tych rozwiązań. Samo leczenie przebiegło bezstresowo, mimo moich obaw. Pan Doktor to fachowiec, do tego z poczuciem humoru :) Byłam dobrze znieczulona, także po zabiegach nie było bólu. Chciałabym podziękować także asystentce Pana Doktora. Razem stanowili świetny i bardzo zręczny team :) Byłam dobrze zaopiekowana. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Oskar Siemaszkiewicz Inny

  Wizyta u Pana Doktora była jedna z najlepszych w mojej całej stomatologicznej karierze.
  Doktor Siemaszkiewicz jest empatyczny i cierpliwy. Widząc mój strach przed zabiegiem skrupulatnie wyjaśnił mi, co będzie robił, zapewnił że nie będę odczuwała dyskomfortu związanego z bólem i faktycznie po podanym przez Doktora znieczuleniu, nic nie czułam. Wspominam o znieczuleniu, bo niestety nie każdy lekarz potrafi to dobrze zrobić.
  Sam zabieg został wykonany szybko i sprawną, fachową ręką. Na koniec Doktor poświecił mi czas udzielając szczegółowego instruktażu, jak powinny wyglądać najbliższe dni i czego mogę się spodziewać.
  Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim bojącym się dentystów. Nie każdy dentysta to sadysta ;)

  lek. dent. Oskar Siemaszkiewicz

  Bardzo dziękuję za Pani opinię!

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Daria Lewandowska Stomatologia zachowawcza

  Polecam Panią Darie, jest bardzo rzeczowa, ma duża wiedzę i skutecznie leczy. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, dużo mi opowiedziała jak dbać o uzębienie i zajęła się mną profesjonalnie. Dawno nie spotkałem tak świetnego lekarza!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Daria Lewandowska Stomatologia zachowawcza

  Pani dr. Lewandowska jest najlepsza. Jestem jej pacjentką od kilku lat i niezmiennie jestem pod wrażeniem jej profesjonalizmu oraz empatii względem pacjentów. Pani doktor zawsze cierpliwie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie, ile będzie kosztować co jest bardzo dla mnie komfortowe. Serdecznie polecam:)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Krzysztof Ofczarski leczenie kanałowe

  Trafiłam do Doktorka kilka lat temu zupełnie przypadkiem i tak z nim zostałam. Jest super profesjonalny, ma poczucie humoru i co jest bardzo miłe - kojarzy pacjentów. Świetnie radzi sobie z trudnymi przypadkami. Gabinet w którym pracuje jest nowocześnie wyposażony. Jednym słowem polecam, nawet na wizytę kontrolną - bo to sama przyjemność :)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ilona Król Inny

  Pani Doktor Król jest świetnym specjalistą, który zna się na tym co robi, a atmosfera podczas wizyty jest przyjemna. Jestem pacjentką Pani Doktor od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Pani Ilona jest zawsze uśmiechnięta, a na pytania odpowiada szczegółowo i wyczerpująco. Pani Doktor słucha pacjenta, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem mogę polecić Pania Doktor! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania