Informacje o placówce

Gabinety

 • Dent-Lux

  Gen. Władysława Sikorskiego 28

  96-300, Żyrardów, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Nowicka

  Ortodonta, lek.

  • Lokalizacja: Apolonia Med

   Dzięki Pani doktor Joasi mój wnuk może cieszyć się najpiękniejszym uśmiechem na świecie (nie jest już chomikiem). Pani doktor serdecznie dziękuję, wielki szacunek. Pozdrawiam serdecznie.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   trudno wydać ocenę po pierwszej wizycie, niemniej jednak lekarz wydaje się bardzo dbać o pacjenta, pacjent czuje, że ortodonta chce mu pomóc a nie sprzedać produkt czy usługę, ponadto wyczuć można odpowiednie doświadczenie, profesjonalizm i najzwyczajniej w świecie znajomość tematu, obsługa jest miła, zdecydowanie polecam, będę dopisywać opinie w trakcie lub po leczeniu

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Katarzyna Deć

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Risorius Stomatologia

   Świetny stomatolog ;) polecam pania doktor szczególnie osobom, które sie boją stomatologow. Jest bardzo cierpliwa, sympatyczna a przede wszystkim bardzo delikatna i super leczy zabki.


 • Ewa Wrochna

  Chirurg Szczękowy, Stomatolog, lek. dent.

  • I
   Lokalizacja: Gabinet stomatologicznyUsługa: implanty

   Dorastałem w czasach (model 63) gdzie wszystkie dzieci bały się dentystów.więc ja przed wizytę u Pani dr.miałem luźne gatki :) Usługi stomatologi estetycznej są dziś na tak wysokim poziomie, ,że każdy stomatolog stosując dostępne środki jest w stanie zadowolić większość klientów . No ale wiercenie w kościach np żuchwy , lift zatoki szczękowej , podnoszenie zwarcia, to już jest czynność którą każdy i jeszcze na dodatek dobrze, nie zrobi. I tu trzeba mieć 100 %-towe zaufanie do lekarza. Ja takie zaufanie do Pani dr. Ewy Wrochny mam. Dziekuję Pani Ewo za dobrze wykonana pracę :)

  • M
   Lokalizacja: Gabinet stomatologiczny

   Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor. Zęby (ósemki) zostały usunięte nowoczesną metodą w profesjonalny sposób. Gabinet posiada sprzęt niedostępny w całym Zwoleniu. Miłe podejście do pacjenta i empatia sprawiają, że wizyta nie pozostawia złych wspomnień.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu