Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Dent-Lux
Gen. Władysława Sikorskiego 28, 96-300 Żyrardów
Dent-Lux logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Nowicka Inny

  Dzięki Pani Joasi więcej się uśmiecham ;) Przesympatyczna i cierpliwa osoba, zawsze stara się wyjaśnić kolejne kroki w procesie leczenia. Kompleks wyleczony w niecałe dwa lata - zgodnie z planem. Bardzo polecam i pozdrawiam!

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Nowicka leczenie wad zgryzu

  Bardzo cieszę się, ze trafiłam akurat na Panią Dr Nowicka. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joannę i całą ekipę, która wyleczyła moja bardzo poważną wadę zgryzu. Największy kompleks został uleczony, od teraz uśmiecham się o każdej porze dnia i nocy :) ????

  Profil zweryfikowany
  lek. Joanna Nowicka

  Polecam Panią Doktor całym sercem! Ogromna wiedza, cudowne podejście do pacjenta. Każda wizyta to przyjemność i pełen profesjonalizm. Po nieco ponad roku leczenia mogę się cieszyć ślicznym uśmiechem :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Janina Mroczkowska

  Porządny fachowiec stomatolog. Pani Janina wykonuje oferowane usługi porządnie, dbając o higienę, oraz (mam nadzieję bo się na tym nie znam) stosując porządne komponenty i środki wypełniające. Nowoczesny gabinet z wygodnym unitem. Leczę się u Pani od wielu lat i szczerze polecam :)
  Podczas każdej wiyzyty można się dowiedzieć czasem, aż zbyt wielu rzeczy o życiu prywatnym pani stomatolog oraz asystentki, no ale chyba lepiej niż zabieg wykonywany w milczeniu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania