Dejewska Clinic

Dejewska Clinic

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Dejewska Clinic to grupa specjalistów działających pod skrzydłami Aleksandry Dejewskiej-Wysogrockiej, psycholog-psychoterapeutki zaburzeń odżywiania.
Klinika powstała w odpowiedzi na realne potrzeby pomocy osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania tj. anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się, jedzenie emocjonalne oraz zaburzenia im towarzyszące np. depresją, zaburzeniami lękowymi, traumą, zaburzeniami osobowości, spektrum autyzmu czy ADHD.

Specjaliści działający pod szyldem Dejewska Clinic to osoby wykształcone ale też stale szkolące się w obszarze leczenia zaburzeń odżywiania. Każdy specjalista pracujący w klinice uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez Aleksandrę Dejewską- Wysogrocką i innych szkoleniowców oraz jest w stałej superwizji koleżeńskiej.
Specjaliści działają na zasadach współpracy w obszarze: psycholog-dietetyk-pacjent.

Nasi specjaliści to nie tylko wykfalifikowani psycholodzy, dietetycy, psychodietetycy ale przede wszystkim osoby pełne empatii, zrozumienia i chęci pomocy!

Podczas konsultacji w Dejewska Clinic NIE DOŚWIACZYSZ: oceniania, obojętności czy zlekceważenia twojego problemu.
Oferujemy natomiast: pełne zaangażowanie, specjalistyczną pomoc oraz zrozumienie.
Cześć specjalistów sama doświadczyła w przeszłości zaburzeń odżywania, dlatego też całkowicie Cię rozumiemy.

Już od pierwszych chwil kontaktu z nami, możesz liczyć na zainteresowanie i pomoc z naszej strony.
Jesteśmy tu żeby Ci pomóc!
I mimo tego, że nie zawsze będzie łatwo, to naszym zadaniem jest wspierać ciebie podczas całego czasu współpracy.
Zapraszamy do kontaktu!

kontakt@dejewska.com
tel.786-587-494
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Testy psychologiczne
 • Waga specjalistyczna
 • Wygodne krzesła
 • Schodołaz
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
Zobacz więcej

Adresy (2)

Dejewska Clinic
Kielnieńska 58, 80-299 Gdańsk
Dejewska Clinic logo
Zobacz więcej
Dejewska Clinic
Aleja Grunwaldzka 486, 80-309 Gdańsk
Dejewska Clinic logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (36)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Nowak konsultacja psychiatryczna

  Super kontakt z pacjentem, trafna diagnoza, córka bardzo zadowolona z wizyty

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Dejewska Konsultacja psychologiczna

  Cudowna psycholog. Wchodząc do gabinetu czuję się ciepło i dobra energię oraz profesjonalizm Pani dr .

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Paweł Nowak konsultacja psychiatryczna

  Niesamowicie pozytywnie pierwsza wizyta.
  Dziękuję pięknie

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Dejewska konsultacja terapeutyczna

  Cudowna kobieta, pełna empatii. Pacjent czuje się pełni akceptowany, nie potępiany z szukaniem dokładnej przyczyny problemu

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Aleksandra Dejewska psychoterapia zaburzeń odżywiania

  Nawet nie umiem wyrazić dokładnie w słowach jak bardzo jestem wdzięczna Pani Oli. Dzięki niej zrozumiałam wiele schematów, nauczyłam się funkcjonować na nowo i zaakceptować siebie taką jaką jestem. Pokazała mi nowy, lepszy świat bez choroby. Rozmowy z Panią Olą zawsze dawały mi przestrzeń do analizy swojego umysłu i zrozumienia co się dzieje. Nigdy nie poczułam się przez oceniana, tylko zrozumiana. Ogromne doświadczenie i empatia pozwoliły mi na doświadczanie nowych rzeczy bez wyrzutów sumienia. Dziękuję za wszystko i każdemu życzę takiej terapeutki jaką jest Pani Ola.

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Dominika Parzonka Konsultacja psychodietetyczna

  Pani Dominika przygotowuje ciekawe, różnorodne, pomysłowe karty posiłków. Warzywa, białe mięso, ryby, owoce, ziarna - ciekawe zestawienia posiłków. Córka z 13 BMI po pięciu tygodniach osiągnęła 17 BMI dzięki wywiadowi i karcie posiłków od Pani Dominiki, która jest empatyczna i bardzo komunikatywna.

  mgr Dominika Parzonka

  Bardzo dziękuję! Cieszę się, że plan żywieniowy spełnia swoje zadanie i jest smaczny:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Grys konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Pierwszą wizytę córki u Pani Aleksandry oceniam bardzo pozytywnie. Mieliśmy nienajlepsze doświadczenia z innym psychodietetykiem (córka 16-letnia od kilku miesięcy zmagająca się z poważnymi objawami ED panicznie bała się chodzić na tamte wizyty). Pani Aleksandra okazała się osobą z dużą wiedzą z zakresu zaburzeń odżywiania, bardzo empatyczną, wrażliwą na potrzeby i świadomą ogromnych lęków młodej osoby cierpiącej na ED. Jako rodzice jesteśmy pod wrażeniem indywidualnego podejścia do młodego pacjenta i zaangażowania Pani Aleksandry w wykonywaną pracę. Liczymy na to, że dzięki wsparciu Pani Aleksandry, córce łatwiej będzie walczyć o powrót do zdrowia.

  mgr Aleksandra Grys

  Dziękuję za tak miłą opinię i zaufanie! Działamy dalej :)

  :
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Domżała Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna

  Pani Natalia jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, której zaangażowanie i chęć niesienia pomocy widać przy każdym kontakcie. Jest bardzo elastyczna w zakresie swoich metod, gdyż zawsze przede wszystkim skupia się na pacjencie i na tym, czego to on chce w danym momencie. We wszelkich kwestiach związanych z tokiem terapii idzie się z nią „dogadać”, a poczucie, że zależy jej tylko na pieniądzach - nie występuje. Z całego serca polecam terapię u Pani Natalii :)

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Dominika Parzonka konsultacja online

  Chciałabym wyrazić moją ogromną satysfakcję po konsultacji online z Panią Dominiką! Jej zaangażowanie i profesjonalizm były niesamowite. Bardzo doceniłam jej pozytywne podejście i zrozumienie mojej sytuacji związanej z zaburzeniami odżywiania. W trakcie konsultacji dokładnie wyjaśniła mi, jakie są przyczyny mojego problemu i jakie kroki mogę podjąć, aby je rozwiązać. Jej wskazówki były bardzo konkretne i łatwe do zastosowania w codziennym życiu. Dodatkowo, jej skupienie na motywacji i wsparcie, które otrzymałam, dodały mi siły do dalszego działania. Gorąco polecam usługi Pani Dominiki i jestem pewna, że podejdzie indywidualnie do każdej osoby, pomagając odzyskać zdrowe podejście do odżywiania.

  mgr Dominika Parzonka

  Dziękuję!

  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Domżała Konsultacja psychologiczna

  Pani Natalia wszystkiego dokładnie wysłuchała, poczułam się zrozumiana. W gabinecie czułam się komfortowo i bezpiecznie. Pani Natalia powiedziała nad czym musimy popracować, na czym się skupić. Spytała co ja chciałabym zmienić, czy wszystko mi odpowiada. Bije od niej empatia, ogrom wiedzy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Dejewska Clinic, Gdańsk?
  Dejewska Clinic, Gdańsk dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychologia, psychoterapia, dietetyka, psychologia dziecięca.
 • Oferta Dejewska Clinic obejmuje 40 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja terapeutyczna, konsultacja przez telefon, konsultacja online, Konsultacja psychologiczna, psychoterapia online, konsultacja psychologiczna rodzice, psychoterapia zaburzeń odżywiania, konsultacja psychoterapeutyczna, Konsultacja Wideo - Psychoterapia indywidualna, konsultacja dietetyczna.
 • Tak, Dejewska Clinic oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Dejewska Clinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Dejewska Clinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 36 osób dodało swoją opinię o placówce Dejewska Clinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Dejewska Clinic ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Aleja Grunwaldzka 486 Gdańsk
  • Kielnieńska 58 Gdańsk