Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Consilius powstało w odpowiedzi na narastające zapotrzebowanie na kompleksową opiekę medyczną.

Naszym głównym celem jest najwyższa jakość usług i spełnienie wymagań pacjentów. Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy, nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie i pracownie oraz opiekę wysokiej klasy specjalistów.

Najważniejszą wartością jest dla nas dobro pacjenta. Wybierając CM Consilius pacjent może być pewny, że jego zdrowie spoczywa w rękach najlepszych lekarzy. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem w każdej dziedzinie oraz bliskim i bezpośrednim kontaktem.

Nowoczesna medycyna to nie tylko diagnoza choroby i jej leczenie, ale również dialog z pacjentem. Wzajemne relacje pomiędzy lekarzem a pacjentem są bardzo ważne. Zarówno lekarz, jak i pacjent dążą bowiem do wspólnego celu – odzyskania, poprawy, bądź utrwalenia zdrowia pacjenta. Dzięki nawiązaniu odpowiedniej relacji na linii lekarz–pacjent, łatwiejsze staje się postawienie trafnej diagnozy. Pacjent, darzący lekarza zaufaniem, chętniej stosuje się do jego zaleceń, dzięki czemu wspólny cel zostaje szybciej osiągnięty.

W CM Consilius oprócz wiedzy i doświadczenia oferujemy również życzliwe podejście i chęć pomocy w każdej sytuacji zaburzenia zdrowia. Jesteśmy tu dla Państwa.
Dowiedz się więcej

Adresy (2)

Consilius Centrum Medyczne
Stanisława Staszica 9-15, 73-110 Stargard
Consilius Centrum Medyczne logo
Consilius Centrum Medyczne
Staszica 9–15, 73-110 Stargard Szczeciński
Consilius Centrum Medyczne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Tomasz Wysiecki konsultacja pediatryczna

  Wszystkie wątpliwości wyjaśnione. Leczenie zaproponowane. Pokierowanie gdzie powinniśmy się udać w razie konieczności. Cieszę się że Pan Doktor znalazł się na naszej drodze

  K
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Rozpara Inny

  Kolejny udany zbieg u mojego ojca Tadeusza, tym razem podłączenia 3 elektrody do kardiowertera. Pan Doktor jak zawsze niezawodny rewelacyjny lekarz i tytan pracy. Niejednokrotnie ratował życie taty .Ogromne podziękowania za zaangażowanie. Lekarz od serca i z powołania, oby wszyscy tacy byli.

  M
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Tomasz Wysiecki konsultacja pediatryczna

  Najlepszy pediatra dla dzieci w Szczecinie gorąco polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Domin Inny

  Wspaniały lekarz z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą. Cierpliwy i przemiły człowiek. Operował mi biodro i dzięki niemu chodzę. Szczerze polecam.

  S
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Czerski Inny

  Miły, sympatyczny lekarz, wyjaśnił na czym polega problem i jak go rozwiązać. Udzielił wszystkich potrzebnych informacji. Polecam !!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Consilius Centrum Medyczne Inny

  Polecam Panią doktor nikt tak dobrze cierpoliwie nie tlumaczy jak Pani doktor . Ja bede chodzic napewno

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Przemysław Nowacki Inny

  Bardzo polecam, miło szybko i bardzo profesjonalnie. Bez czekania godzinami i bez stresu i tłoku. Polecam szczególnie jesli ktos ceni prywatność

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Domin Inny

  fantastyczny i kompetentny lekarz. Dobrze dobrane leczenie, polecam i placówkę i lekarza. dużo cierpliwości do rozgadanego pacjenta :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Kumpin konsultacja dermatologiczna

  Wizyta prywatna. Wizyta trwała 6 minut. Zobaczyła mnie z 2 metrów i stwierdziła schorzenie. Żenada.Gdy poprosiłam o wymaz(żeby wiedzieć co to dokładnie za bakteria)stwierdziła,że on jest wogole nie potrzebny.Przepisala Krem, który jest przeciwskazaniem do schorzenia ,które niby stwierdziła.

  lek. Barbara Kumpin

  Wizyta w ramach abonamentu, ale to najmniej istotne. Pacjentka negatywnie nastawiona do porady, oczekująca badań i 100% skutecznego leczenia. Schorzenie typowe i nie sprawiające większych trudności diagnostycznych, ale przewlekłe i wieloczynnikowe. Niestety, pacjentka nie słuchała wyjaśnień i skracała wypowiedzi lekarza, negując wszystkie wskazówki. Wiedza farmakologiczna także ogromna, tak jak klasa wypowiedzi.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Kumpin konsultacja dermatologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Problem rozwiązany prawie natychmiastowo. Diagnoza celna. Punktualne przyjęcie po umowieniu.

  lek. Barbara Kumpin

  Bardzo się cieszę i dziękuję za miłe słowa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania