O nas

Clinica Ortodontica- Rodzinna klinika prowadzona przez dr n. med. Annę Kienitz-Orzelską, specjalistę ortodontę, która od ponad 30 lat kontynuuje rodzinną tradycję lekarską. Wraz ze współpracownikami tworzy ZESPÓŁ SPECJALISTÓW, którego pragnieniem jest otwarcie dla Państwa drogi do pięknego i zdrowego uśmiechu.

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska Inny

  Dr Anna podczas wizyty jest bardzo zaangażowana i empatyczna. W sposób przystępny dla pacjenta objaśnia plan leczenia uwzględniając w nim ewentualne dodatkowe działania. Zważając na profesjonalizm oraz wiedzę i doświadczenie Pani doktor, uważam ten gabinet za godny polecenia

  dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska

  Bardzo dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam i polecam siebie na przyszłość

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska Inny

  Byłam z córką parę miesięcy temu, wystraszyli mi córkę i nie chce chodzić od tamtej pory do dentysty i ortodonty. Dali dla córki trainer, który ja uwiera, oczywiście nie zwrócono pieniędzy a to 500zl za kawałek gumy. Nie spytano mnie czy zapłacę za to przed założeniem to córce co później próbowali mi wmówić że spytali! Dla mnie to zdzieranie pieniędzy i nie polecam tego miejsca dla nikogo a szczególnie dla dzieci.

  dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska

  Szanowna Pani, zgłosiła się Pani z dzieckiem do mojej kliniki, celem konsultacji ortodontycznej. Pierwsze spotkanie miało charakter konsultacyjny i adaptacyjny. Następnie umówiono kolejną wizytę po upływie kilku dni. Zaproponowano metodę leczenia, o której cenie została Pani poinformowana. Wyraziła Pani zgodę ustną na zaproponowane leczenie, w tym koszt aparatu.
  Leczenie ortodontyczne wymaga współpracy, chęci, adaptacji w noszeniu aparatów oraz wizyt kontrolnych.
  W ramach opieki nad małą pacjentką zaproponowałam bezpłatną wizytę, celem korekty, która jest nieodłącznym elementem leczenia. Niestety nie skorzystała Pani z tej możliwości.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska Inny

  Pani Dr Anna Orzelska to najlepszy ortodonta w całym Trójmieście. Ogromne doświadczenie i profesjonalizm. Leczenie ortodontyczne w klinice Pani Doktor to najlepsza inwestycja w moim życiu. Dzięki Pani Doktor mam piękny i zdrowy uśmiech.
  Zawsze pełne zaangażowanie i indywidualne podejście. Bardzo skuteczne leczenie.
  Polecam! Jeśli ortodonta, to tylko Pani dr Orzelska! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska Inny

  Ogromnie pozytywne wrażenie od pierwszego spotkania. Pani Ania jest bardzo pozytywną osobą, uczciwą i wiecznie uśmiechniętą :)
  Dobra diagnoza.
  Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Kienitz-Orzelska Inny

  Polecam z całego serca Panią Doktor. Profesjonalizm ,100% zaangażowania, ciepła atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Dzieki Pani Doktor spełnia się moje marzenie o prostych zębach i pięknym usmiechu :))

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kaprów 19/2, 80-316 Gdańsk Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania