O nas

Jesteśmy pasjonatami medycyny. Naszą dewizą jest holistyczne podejście do Pacjenta i dobranie indywidualnej terapii w komfortowych warunkach. Nasi Pacjenci są "zaopiekowani" od wejścia do gabinetu, po wszystkie etapy leczenia. W ofercie specjalistyczne konsultacje lekarskie ( ginekolog, perinatolog, endokrynolog, diabetolog, dermatolog, wenerolog, radiolog), terapia psychologiczna, dietetyczna oraz rehabilitacja uroginekologiczna i ortopedyczna. Zadzwoń i przekonaj się sam.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Ultrasonograf GE Voluson s8
 • Elektrokardiograf elektroniczny
Języki
 • Angielski

Opinie o lekarzach z tej placówki (456)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karina Zgiet-Bigilska przygotowanie do porodu

  Serdecznie polecam Panią Karinę. Przygotowała mnie do porodu naturalnego w zakresie ćwiczeń w czasie ciąży, masaży całego ciała jak i masażu urologicznego. Także korzystałam z usług w okresie połogu i kontroli po porodzie. Przesympatyczna osoba z podejściem do pacjenta.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kaja Kundro konsultacja ginekologiczna

  Bardzo mila Pani Doktor, profesjonalne podejscie do pacjentki. Wszystko sprawdzone i dokladnie wytlumaczone. Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze, bez pośpiechu, delikatnie, zadnego dyskomfortu itp. profesjonalne podejście, czulam się zaopiekowana już od momentu wejścia. Zdecydowanie polecam! Oby wiecej takich zaangażowanych lekarzy! Zostałam wyczerpująco poinformowana o stanie mojego zdrowia. Na pewno będę korzystała z pomocy Pani Doktor w przyszłości. Dziekuje


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Stasiuk- Puzewicz konsultacja ginekologiczna

  Wrażanie po pierwszej wizycie bardzo dobre, Pani doktor miła kompetentna, bardzo dokładna. Polecam serdecznie. Sama napewno wrócę na kolejne wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karina Zgiet-Bigilska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Do Pani Kariny trafiłam ze względu na bolesne miesiączki, po kilku miesiącach naszej współpracy mogę stwierdzić, że było warto! Polecam serdecznie każdej osobie zmagającej się ze wszelkim bólem, to nie tylko fizjoterapeuta, ale przede wszystkim bardzo empatyczny człowiek.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karina Zgiet-Bigilska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Serdecznie polecam. Pani Karina profesjonalnie zadbała o mnie w trakcie ciąży jak i po porodzie. Bardzo miła skuteczna i z ogromną wiedzą. Warto zasięgnąć porady tak profesjonalnego fizjoterapeuty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania