Citomed

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Citomed

Rakowicza 4

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Wiśniewska-Zubkiewicz

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • G

   Ponieważ w piątek w przychodni na Rakowicza nie było żadnego internisty zostałam skierowana do Citomedu na Skłodowskiej - Curie, dzięki czemu miałam wątpliwą przyjemność zetknąć się z tą Panią doktor.
   Jej podejście do pacjenta jest skandaliczne. Trafiłam do Pani Wiśniewskiej z trwającym od 5 dni okropnym bólem gardła i krtani, katarem, kaszlem, gorączką i ogólnym osłabieniem. Mówienie sprawiało mi już trudność. W czasie trwania wywiadu lekarka przerwała mi i bardzo niegrzecznie zapytała dlaczego przychodzę do niej ze zwykłym przeziębieniem, przecież ona została po godzinach w pracy żeby przyjmować tylko nagłe przypadki. Wyjaśniłam jej, że w mojej przychodni na Rakowicza nie ma dziś lekarza rodzinnego (swoją drogą to bardzo dziwne, że pół roku temu kiedy też chciałam dostać się do lekarza rodzinnego, również żaden nie mógł mnie przyjąć, ale może mam po prostu pecha), a ja tylko zostałam skierowana do niej przez recepcjonistkę. Wtedy Pani doktor wykonała telefon do recepcjonistki i ją zrugała za przysyłanie do niej,,przeziębionych'' pacjentów. W końcu zostałam zbadana i został mi przepisany antybiotyk. Gdy poprosiłam o l4 na ten dzień to usłyszałam, że mi się nie należy gdyż przyszłam do niej o godzinie 12.30, a ona nie wie co ja robiłam do tej pory... Po za tym nie jestem przecież obłożnie chora.
   Wyjaśniłam Pani doktor, że moja praca polega głównie na osobistym i telefonicznym kontakcie z klientem, a zachrypnięta, kaszląca i zasmarkana raczej nie jestem w stanie w tym dniu jej wykonywać należycie.
   W końcu z wielką łaską wystawiła mi zwolnienie na ten jeden dzień.
   Przestrzegam przed tą pseudo Panią doktor. Nie rozumiem jak ktoś taki może wykonywać zawód, który wymaga empatii i wysokiej kultury osobistej.
   Może ta Pani lepiej sprawdziłaby się na ostrym dyżurze skoro tak lubuje się w ,,nagłych'' przypadkach medycznych.

  • A

   Pierwszy raz od wielu lat musiałam skorzystać z pomocy lekarza internisty, przyszłam do Citomedu na dyżur nocny z bardzo bolesną dolegliwością, która nie wymagała jednak wizyty w szpitalu - nie zagrażała życiu, niczego nie złamałam. Pani doktor przyjęła mnie chłodno i kpiąco pytała się co ma "z tym zrobić" i "jak ma to zbadać". Zdębiałam. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to lekarz internista - zatem nie może znać się na innych specjalizacjach, ale poprosiłam o przepisanie leku przeciwbólowego, ponieważ ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. W atmosferze wielkiej łaski pani doktor dała mi skierowanie do szpitala na badanie. Jestem zażenowana całą tą sytuacją, nigdy nie spotkałam osoby o równie niskim poziomie empatii dla drugiego człowieka.


 • Barbara Buzalska

  Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Lecznice Citomed

   Cudowna kobieta ze świetnym podejściem do małej pacjentki. Bardzo polegamy na diagnozach i radach Pani Doktor. Polecam!

  • Rewelacyjna kobieta/lekarz zawsze stawia dobrą diagnozę nidy na Niej się nie zawiodłam ! polecam!!!!!


 • Aleksander Łączny

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: DentomaniaUsługa: Inny

   Bardzo polecam wizytę u doktora Aleksandra! Uratował mój ząb, który pękł po leczeniu kanałowym. Myślałam, że nie da się go już uratować, ale Pan Doktor dołożył wszelkich starań, by nie musiał zostać usunięty. Doktor przedstawił różne możliwości leczenia i szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania. Jego cierpliwość i opanowanie naprawdę się wyróżniają. Bardzo polecam!

  • C
   Lokalizacja: DentomaniaUsługa: Inny

   Bardzo polecam Pana doktora Aleksandra Łącznego. Odbyłam dwie wizyty i jestem pod ogromnym wrażeniem jego pracy. Mam pięknie wykonane wypełnienie w górnej dwójce i jedynce. Zabiegi przebiegły bezboleśnie i bardzo delikatnie. Za każdym razem na koniec lekarz pokazał mi zdjęcia mojego zęba przed i po leczeniu.
   Z całą pewnością można zaufać Panu doktorowi!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania