Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Zdrowia Sanvita
Kazimierza Wielkiego 13, 44-194 Knurów
Centrum Zdrowia Sanvita logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  Ż
  Profil zweryfikowany
  Anna Maria Grygoruk-Rzepka Inny

  Bardzo chciałbym podzielić się swoim fantastycznym doświadczeniem z wizytą u Pani dr.Anny Grygoruk-Rzepka . Jej empatyczne podejście i zaangażowanie w zdrowie mojej córki były naprawdę godne podziwu. Podczas wizyty dokładnie wysłuchała moich obaw i pytań, a następnie w sposób zrozumiały wyjaśniła mi diagnozę oraz plan leczenia. Jej profesjonalizm oraz umiejętność nawiązywania do pacjenta sprawiły, że poczułam się zaopiekowana i zrozumiana. Co równie istotne, leczenie, które zaleciła przyniosło naprawdę pozytywne rezultaty. Dodatkowo, krótki czas oczekiwania na wizytę był miłym zaskoczeniem. Dzięki Pani dr. znalazłam pewność, że jestem w dobrych rękach. Bardzo polecam Panią dr.

  W
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Maria Biłogan Inny

  Polecam specjalistę godny polecenia wszystko tak jak być powino

  K
  Profil zweryfikowany
  Stanisław Owczarek Inny

  Bardzo dobry lekarz! Wszystko dokładnie i profesjonalnie wytłumaczył. Konkretny, rzeczowy, ale i z poczuciem humoru :) Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ireneusz Mazur operacja żylaków


  Pan doktor indywidualnie i profesjonalnie traktuje każdego pacjęta. Usługi na bardzo wysokim poziomie opieka taże.Polecam.
  Pozdrawiamy Andrzej i Kasia z Rybnika

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ireneusz Mazur Laserowe leczenie żylaków

  Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Za diagnozę, za zabieg i za opiekę.
  Polecam Pana doktora dla wszystkich pacjentów. Bardzo cierpliwy, dokładny i miły lekarz i człowiek.
  Dziękuję

  J
  Profil zweryfikowany
  Stanisław Owczarek Inny

  Moja wizyta przebiegła komfortowo. Lekarz dokładnie wyjśnił mi wszystko i odpowiadał na moje pytania. Czułam się dobrze potraktowana i moje wątpliwości zostały rozwiane. Lekarz zdiagnozował grzybicę mimo iż inny lekarz stwierdził że widocznie taka moja uroda że wydzielina jest obfita. Zapisane leki przyniosły efekt. Może lekarz ma trochę specyficzny sposób mówienia ale mi w niczym to nie przeszkadzało. Liczy się diagnoza i leczenie. Osobiście polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Pułtorak konsultacja urologiczna

  Byłam u doktora pierwszy raz. Doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i szczegółowo wszystko wyjaśnił. Przeanalizował wszystkie badania. Czułam się bardzo komfortowo. Brakuje już takich lekarzy. Po jednej wizycie szczerze mogę doktora polecić. Ja na pewno wrócę spowrotem. Dziękuję i pozdrawiam

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Pułtorak konsultacja urologiczna

  Lekarz profesjonalny! U wielu lekarzy szukałam pomocy lecz ten jest jedynym który mnie nie olał. Polecam z całego serca

  K
  Profil zweryfikowany
  Natalia Urbaniec-Domżalska Inny

  Zdecydowałam się na wizytę u doktor urbaniec po przeczytaniu mnóstwa pozytywnych opinii. Już na dzień dobry się zaraziłam bo pani doktor przyjęła nas z 15 minutowym opóźnieniem. Zapytała co się dzieje po czym przeszła do badania mojej córki. Córka się wystraszyła, zaczęła płakać i krzyczeć że się boi na co pani doktor z pretensjami zaczęła mówić że ona nie będzie tracić czasu na histerie mojego dziecka, że nie przyszła tu słuchać jej wrzasków i powiedziała że musi wyjść za 10 minut z przychodni po czym wyprosiła nas z gabinetu. Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem. Lekarz powinien mieć więcej empatii i zrozumienia, zwłaszcza jeśli chodzi o dziecko. Absolutnie nie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Pułtorak konsultacja urologiczna

  Wizyta rozpoczęta o umówionej godzinie. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone, badanie przeprowadzone na spokojnie i dokładnie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania