Centrum Zdrowia i Urody Vita Med

(19 opinii)

Założyciel Centrum - Dr Robert Chmielewski: Przewodnią filozofią mojej praktyki jest: "Kompleksowo zadbać o Zdrowie, odkryć prawdziwą Urodę, i przywrócić idealną Harmonię". Zawsze chciałem stworzyć ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia i Urody Vita Med

ul. Dobra 1a

05-123, Chotomów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Założyciel Centrum - Dr Robert Chmielewski:

Przewodnią filozofią mojej praktyki jest:
"Kompleksowo zadbać o Zdrowie, odkryć prawdziwą Urodę, i przywrócić idealną Harmonię".

Zawsze chciałem stworzyć klinikę, w której pacjent czułby się komfortowo i mógłby w sposób bezstresowy uzyskać kompleksową opiekę na wysokim poziomie. Uważam, że centra medyczne powinny znajdować się w oddaleniu od hałaśliwych ulic.

* Chirurg, Specjalista Medycyny Estetycznej, IIst Medycyny rodzinnej, oraz terapii manualnej chorób kręgosłupa i układu ruchu.
* Członek sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
* Wykładowca w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging.
* Międzynarodowy ekspert firmy ALLERGAN. Oficjalny Szkoleniowiec nowoczesnych technik estetycznych firmy ALLERGAN, producenta produktów z rodziny Juvederm, oraz BOTOX.

Specjalizuje się w Medycynie estetycznej i Anti-Aging. Wieloletnie doświadczenie, oraz stałe uczestnictwo w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach, pozwala na poszerzanie wiedzy i umiejętności stosowania najnowszych osiągnięć współczesnej Medycyny.

Zabiegi

 • korekcja zmarszczek powiększanie piersi odmładzanie dłoni modelowanie twarzy peeling medyczny zabiegi laserowe mezoterapia lipoliza powiększanie ust

Choroby

 • usuwanie cellulitu

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Chmielewski

  Specjalista Medycyny Estetycznej, Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Prime Clinic

   Z pełną odpowiedzialnością polecam dr Roberta Chmielewskiego, dała bym sobie uciąć rękę za jego profesjonalizm :-). Moja historia z dr Chmielewskim zaczela sie gdy przyszlam z placzem po fatalnie wykonanym zabiegu przez innego dr. Robert Chmielewski genialnie posprzatal bałagan po koledze z branży. Jestem pod opieką dr od 8 lat w zakresie medycyny estetycznej i nie tylko. Czestokroc przychodze do dr z problemami zdrowotnymi. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. Wszystkie koleżanki którym polecam dr są zachwycone, zwłaszcza że często dr musi poprawiać nieudane zabiegi po innych lekarzach A to dla chirurga nie lada wyzwanie. 5 lat temu robiłam sobie u dr body yet brzucha. Mimo przybrania na wadze w ostatnim roku, efekt płaskiego brzucha utrzymuje się do dziś. Pragnę jednak zwrócić uwagę, że aby efekt był widoczny i w 100 % satysfakcjonujacy, należy przestrzegać zaleceń dr, a mianowicie, po zabiegu należy koniecznie wykonać pakiet zabiegów icoone, bez nich efekt może być różny, A sam lekarz nie jest w stanie przewidzieć skutkow niewykonania icoona. Oczywiście icoone wiążą się z dodatkowym kosztem, jednakże niewielkim w porównaniu do kosztu zabiegu. Co więcej brak wykonania tychże zabiegów w mojej ocenie skutkuje zniszczeniem przez pacjenta starań dr podczas samego zabiegu body yet. Dla mnie Robert Chmielewski to artysta wśród chirurgów medycyny estetycznej, a do tego wspaniały ciepły i życzliwy człowiek.

  • Lokalizacja: Prime ClinicUsługa: liposukcja, nici liftingujące, fale ultradźwiękowe

   Doktor Robert Chmielewski reprezentuje światowy poziom. Podczas jednej wizyty w sposób bezoperacyjny potrafi dokonać cudów. Dziękuję za nową, piękną szyję i poprawiony owal twarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu