Centrum Zdrowia Gameta Kielce

(104 opinie)

Gameta Kielce to jedyny ośrodek rozrodu wspomaganego w regionie świętokrzyskim. W skład zespołu kliniki wchodzą specjaliści z zakresu andrologii, endokrynologii i ginekologii. Pozwala to zapewnic... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia Gameta Kielce

Podzamcze 45

26-060 , Chęciny , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe +48 41 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gameta Kielce to jedyny ośrodek rozrodu wspomaganego w regionie świętokrzyskim. W skład zespołu kliniki wchodzą specjaliści z zakresu andrologii, endokrynologii i ginekologii. Pozwala to zapewnić niepłodnym parom najwyższy standard w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności.

Klinika umożliwia kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności wszystkimi najnowocześniejszymi metodami: od prostego monitoringu owulacji, zabiegów inseminacji domacicznej i dojajowodowej do zaawansowanych procedur zapłodnienia pozaustrojowego – IVF, IVF-ICSI.

Nasza oferta

- Zapłodnienie pozaustrojowe in vitro (IVF)
- Mikroiniekcja plemnika do komórki jajowej (ICSI)
- Inseminacje domaciczne nasieniem partnera lub dawcy (IUI)
- Stymulacja owulacji
- Przedłużona obserwacja zarodków do stadium blastocysty
- Biopsja jąder/najądrzy (TESA/TESE)
- Komputerowa analiza nasienia (CASA)
- Mrożenie nasienia
- Mrożenie komórek jajowych techniką witryfikacji
- Mrożenie nasienia przed leczeniem onkologicznym
- Bank nasienia
- Diagnostyka poronień nawracających
- Badanie drożności jajowodów
- Histeroskopia diagnostyczna i operacyjna
- Badania genetyczne

Zabiegi

 • in vitro (IVF)
 • in vitro (IVF-ICSI)
 • inseminacja (IUI)

Badania

 • badanie drożności jajowodów
 • badanie nasienia
 • badania genetyczne

Choroby

 • niepłodność
 • niepłodność męska
 • niepłodność żeńska
 • bezpłodność
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Radwan

  Ginekolog, Androlog, Endokrynolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta SzpitalUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Do Pana Doktora trafiliśmy z polecenia znajomych. Od wielu lat jeździlismy po różnych lekarzach ale Doktor Paweł Radwan zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie. Jego zaangażowanie i spokój bardzo pomagają, czuje się ogromny komfort psychiczny. Kontakt telefoniczny również na wysokim poziomie. Pan Doktor zawsze odbiera telefony i służy pomocą. Polecam

  • K
   Lokalizacja: Klinika Leczenia Niepłodności Gameta SzpitalUsługa: Zabezpieczenie płodności na przyszłość (mrożenie nasienia, mrożenie komórek jajowych)

   Doktor Paweł Radwan zrobił na mnie ogromne wrażenie, ze względu na empatyczne podejście oraz zaangażowanie. Skorzystałam z usług Doktora z uwagi na program Oncofertility, który prowadzi. Dzięki zaangażowaniu Doktora przesłam szybki proces zabezpieczenia płodności przed leczeniem onkologicznym, gdzie jak wiadomo czas jest najważniejszy. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak dobrego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Grzegorz Świercz

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie niepłodności

   Do Pana Doktora trafiłam z polecenia koleżanki. I jestem jej bardzo wdzięczna.
   Pierwsze co uderza to podejście Pana Doktora do pacjenta- jest ciepłym, sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Kiedy jesteś zrezygnowana, że ciągle się nie udaje, że poroniłaś to podejście lekarza na prawdę ma znaczenie. Dodatkowo potrafi rozładować atmosferę jakimś żartem ;)
   Na pierwszej wizycie Pan Doktor od razu podjął kroki aby nam pomóc. Inni lekarze tylko mówili co będzie trzeba, że jeszcze, przepisywali jakieś suplementy.
   Tu od razu wyszłam ze skierowaniem na drożność, z recepta na tabletki. Wreszcie usłyszałam że nie mam owulacji, czego nikt inny mi nie powiedział.
   Pan Doktor jest bardzo dokładny, wszystko powoli tłumaczy, opowiada jak będzie wyglądało leczenie, co będziemy robić po kolei.
   Jeżeli chodzi o badanie to również Pan doktor jest bardzo delikatny, wszystko tłumaczy podczas badania, opowiada co widać na obrazie USG.
   Gabinet bardzo przyjemny i dobrze wyposażony. Na miejscu jest USG, do dyspozycji mamy jednorazowe kapcie i spódniczkę.
   Pan doktor swoją rozmową z pacjentem daje nadzieję że coś się da zrobić. Widać że jest zaangażowany w leczenie. Odczuwamy że na prawdę chce nam pomóc.
   Pan doktor kilkukrotnie podkreślał że postara się zrobić wszystko byśmy mogli się cieszyć swoim potomkiem.
   Pan Doktor kiedy nie odbiera telefonu oddzwania. Nigdy przez telefon nie zbywa, rozmawia i tłumaczy.
   Trafiłam ostatnio do gabinetu gdy Pan Doktor był już na nogach od 14 godzin! Pomimo tak długiej pracy, nie dał nam nawet raz odczuć że chce nas szybko załatwić i iść do domu. Poświęcił nam dużo czasu.
   Mam ogromną nadzieję, że dzięki pomocy Pana doktora uda nam się wreszcie doczekać maluszka. Pozdrawiam i polecam Pana Doktora ze szczerego serca:)

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam Pana Doktora z całego serca, prowadził moją zagrożoną ciążę (po dwóch poronieniach, nadciśnienie i milion innych problemów). Wspaniały człowiek i dobry fachowiec, niczego nie bagatelizował, mimo że często panikowałam, ale też potrafił mnie skutecznie uspokoić i sprowadzić na ziemię, żebym spokojnie mogła przeżyć ten czas. Zawsze dostępny. Opiekował się mną do samego rozwiązania, osobiście zrobił CC jak okazało się konieczne.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu