Centrum Treningu Personalnego Fizjoterapii i Dietetyki Metamorphose

Centrum Treningu Personalnego Fizjoterapii i Dietetyki Metamorphose

Dietetyka więcej

Konin 1 adres

7 opinii

O nas

W naszym Centrum Treningu Personalnego, Fizjoterapii i Dietetyki oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów zdrowotnych, rehabilitacyjnych oraz związanych z poprawą kondycji fizycznej. Nasza filozofia opiera się na holistycznym podejściu, w którym łączymy różne dziedziny zdrowia – od treningu personalnego, przez fizjoterapię, po dietetykę kliniczną i wsparcie psychodietetyczne. Pracujemy z pacjentami w każdym wieku, pomagając im odzyskać zdrowie, poprawić sylwetkę, zwiększyć sprawność fizyczną oraz lepiej radzić sobie ze stresem i emocjami związanymi z problemami zdrowotnymi.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
dietetyka

Dietetyka

fizjoterapia

Fizjoterapia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Treningu Personalnego Fizjoterapii i Dietetyki Metamorphose
Jana Pawła II 72, 62-510 Konin
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (7)

7 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Polecam! Profesjonalne podejście duża wiedza i skuteczna terapia !!!

     • mgr Wiktoria Dębowska INDIBA terapia  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Dziękuję za podzielenie się wrażeniami z wizyty! Takie słowa to ogromna dawka motywacji do dalszej pracy!


    Z

    Wizyta u Pani Wiktorii przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bez wątpienia jest to osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu. Bardzo polecam, sama na pewno będę wracać!

     • mgr Wiktoria Dębowska drenaż limfatyczny 45 minut  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Bardzo dziękuję za taką pozytywną opinię. Jest mi niezmiernie miło za obdarowanie mnie takim zaufaniem. Życzę dużo zdrówka i zapraszam do kontaktu jeśli pojawi się potrzeba dalszej pracy ze zdrowiem.


    Ł

    Bardzo profesjonalna i sympatyczna fizjoterapeutka. Dokładnie wyjaśnia przebieg terapii, a leczenie przynosi efekty. Polecam!

     • mgr Wiktoria Dębowska INDIBA terapia  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Serdecznie dziękuję za tak pozytywną opinię i zaufanie. Niezmiernie mi miło, że czuł się Pan dobrze i komfortowo w gabinecie. Przesyłam ciepłe pozdrowienia i życzę samego zdrowia!


    E

    Pełen profesjonalizm i wyjaśnienie objawów oraz tego, czego można się spodziewać.

     • mgr Wiktoria Dębowska Terapia bólu  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Dziękuję pięknie za zostawienie tak miłego komentarza! Cieszę się, że wizyty w moim gabinecie spełniły oczekiwania. Dużo, dużo zdrowia!


    B

    Przemiła pani doktor, bardzo konkretna i rzeczowa.

     • mgr Wiktoria Dębowska konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Dziękuję z całego serca! Czytanie takich opinii to dla mnie najpiękniejsze potwierdzenie, że to, co robię, ma ogromny sens. Pozdrawiam bardzo ciepło i życzę dużo zdrówka!


    M

    Bardzo polecam terapię bólu Indiba. Już po pierwszym zabiegu poczułam ogromną ulgę. Problem pojawił się przez przeciążenie jednej strony ciała od noszenia dziecka. Fizjoterapeutka przeprowadziła dokładny wywiad i świetnie dobrała terapię do mojego problemu. Profesjonalne podejście, skuteczna pomoc i szybkie efekty — zdecydowanie warto skorzystać.

     • mgr Wiktoria Dębowska INDIBA terapia  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Dziękuję za wspaniałą opinię! Powrót do formy to nasza wspólna praca, dlatego tak bardzo cieszą mnie te świetne rezultaty.


    W

    Po zwichnięciu rzepki miałam spory problem z normalnym chodzeniem i zginaniem kolana, a do tego długo utrzymywał się obrzęk i ból przy większym obciążeniu. Trafiłam na terapię łączącą masaż leczniczy z INDIBĄ i naprawdę widzę dużą różnicę już po kilku wizytach. Po zabiegach kolano było wyraźnie mniej napięte, zmniejszył się obrzęk i w końcu zaczęłam pewniej stawiać nogę bez uczucia blokowania stawu.

    Bardzo doceniam indywidualne podejście oraz dokładne tłumaczenie, na czym polega terapia i jak przebiega rekonwalescencja. Zabiegi były wykonywane profesjonalnie, ale jednocześnie w bardzo komfortowej atmosferze. Dzięki regularnym wizytom szybciej wracam do sprawności i mogłam stopniowo wrócić do codziennych aktywności bez tak dużego dyskomfortu. Z całego serca polecam każdej osobie po urazach kolana.

     • mgr Wiktoria Dębowska INDIBA terapia  • 

    mgr Wiktoria Dębowska

    Bardzo się cieszę, że nasza współpraca przyniosła oczekiwane rezultaty, a wizyty przebiegły w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję za zaufanie. Życzę dużo zdrowia i radości z ruchu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania