Zajmujemy się zaburzeniami wieku rozwojowego, wadami postawy i skoliozami. Diagnozujemy zaburzenia przetwarzania sensorycznego. W pracy terapeuci wykorzystują różne metody terapii, m.in. NDT Bobath, F... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii WYSPA

Kartuska 214

80-435 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , enel-med, LUX MED, Medicover, TU Zdrowiewięcej (2)

O nas

Zajmujemy się zaburzeniami wieku rozwojowego, wadami postawy i skoliozami. Diagnozujemy zaburzenia przetwarzania sensorycznego. W pracy terapeuci wykorzystują różne metody terapii, m.in. NDT Bobath, FITS, PNF , terapię manulną i osteopatyczną. Współpracujemy ze specjalistami dziecięcymi: lekarzem rehabilitacji, reumatologiem i neurologiem dziecięcym, psychiatrą dziecięcym, psychologiem i logopedą.
Prowadzimy terapię widzenia. Zapraszamy!

Badania

 • porady i konsultacje neurologiczne
 • porady i konsultacje reumatologiczne
 • Usprawnianie neurorozwojowe NDT Bobath
 • Integracja sensoryczna
 • porady i konsultacje psychologiczne
 • zajęcia logopedyczne
 • porady i konsultacje rehabilitacyjne
 • testy oceny rozwoju motorycznego u malych dzieci
więcej

Choroby

 • zaburzenia neurologiczne u dzieci
 • wady postawy i skoliozy
 • zaburzenia przetwarzania sensorycznego u dzieci
 • problemy psychiatryczne i psychologiczne
 • zaburzenia mowy i wzroku
 • trójwymiarową manulaną terapię stóp u dzieci
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska Inny

  Joanna Kaczyńska fizjoterapeuta, terapeuta SI a dla nas Pani Asia to cudowny człowiek, specjalista z pasją wykonujący swój zawód, dzieci ją uwielbiają a my jako rodzice cenimy za cudowne ciepłe podejście do małego pacjenta oraz fachową radę i wsparcie dla rodzica. Zawsze wszystko dobrze wytłumaczy, nie zostawi człowieka w potrzebie, każde spotkanie przebiega w cudownej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Wychodząc ze spotkania wiem, że moje dzieci trafiły w odpowiednie ręce. Polecam serdecznie!!!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska Inny

  Pani Asia jest cudowna, skuteczna i empatyczna - polecam z całego serca. Poszliśmy do niej z nasza 4 miesięczna córeczka, która miała poważny problem
  ze wzmożonym napięciem i asymetria. Pani Asia wszystko cierpliwie nam pokazała - okazało się, ze sposób noszenia dziecka, jaki nam pokazała, oraz zalecone ćwiczenia, zdziałały cuda. Byliśmy łącznie na 7 wizytach - każda przemiła i długa - pełna godzina. Pani Asia wszystko cierpliwie tłumaczyła, pokazywała i używała świetnych zabawek i akcesoriów.Po powrocie do Warszawy, gdzie mieszkamy (w Trojmiescie mieszkaliśmy tymczasowo) poszliśmy z córka do dwóch innych fizjoterapeutów , żeby skontrolować po kilku tygodniach, czy wszystko ok, i okazało się, ze wszystko już jest 100 procent dobrze:). Także naprawdę Pani Asia ma genialne metody, bardzo skuteczne.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska Inny

  Z całego serca polecam współpracę z Panią Asią! Byliśmy na dwóch wizytach z córeczką i obie wizyty bardzo mnie uspokoiły. Pani Asia dokładnie wszystko tłumaczy rodzicowi, odpowiada wyczerpująco i z ogromną cierpliwością na absolutnie wszystkie pytania, nie spieszy się, poświęca całą swoją uwagę małemu pacjentowi i ma świetne podejście do maluchów. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będziemy potrzebować wizyty u fizjoterapeuty dziecięcego, to bez wahania wrócimy do Pani Asi!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska Inny

  Z całego serca polecam, cierpliwa, miła, i co najważniejsze kompetentna i skuteczna! Czułam, że trafiliśmy w dobre ręce.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agata Deja-Koronowska

  |Doktor Agata to bardzo dobry, profesjonalny lekarz. Od kilku lat chodzę do niej z córką i dzięki niej uniknęła ona ciężkiej operacji kręgosłupa, która jej groziła. Na wizycie bada bardzo dokładnie i daje dużo zaleceń. Po zaleconych rehabilitacjach córka ma teraz ładne plecy a ból ustąpił. Doktor jest bardzo oddana dzieciom i mogę ją w pełni polecić.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska zaburzenia integracji sensorycznej

  Pani Joanna to nie tylko fantastyczna fizjoterapetka,ale również wspaniały człowiek. Latem 2017 roku trafiłam z niespełna 2,5-letnim synkiem z podejrzeniem zaburzeń integracji sensorycznej do Pani Asi na diagnozę. Zostaliśmy u niej na kilkumiesiecznej terapii,podczas której synek niesamowicie się rozwinął- a wiele niemożliwych w realizacji wcześniej rzeczy- udało się nam wykonać.
  Podczas zajęć Pani Joanna ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez trudu co rusz wymyśla nowe ćwiczenia, aby zachęcić do pracy pacjenta. Zawsze wysłucha i rzetelnie odpowie na pytania rodzica. Tydzień temu zakończyliśmy terapię SI, ale wiem,że gdybym kiedykolwiek miała wątpliwości odnośnie prawidłowego rozwoju swojego dziecka,na pewno zgłosze się do Pani Joanny.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska asymetria ułożeniowa

  Pani Joanna jest rewelacyjnym fizjterapeutą i jesteśmy bardzo zadowoleni z rehabilitacji naszego Maluszka u niej. Na rehabilitacje do Pani Ani trafiliśmy z Małym w 3cim miesiącu życia (po kilku wizytach u innych terapeutów) i przez kilka miesięcy Mały zrobił duże postępy. Zawsze uśmiechnięta, wszystko wytłumaczy ma niesamowite podejście do dzieci. Pani Asia pracowała z nami metodą BOBATH ale doradziła nam dodatkowo VOJTĘ i obie te metody w połączeniu dużo nam dały. polecam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania