Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Terapii Wyspa zajmuje się zaburzeniami wieku rozwojowego, wadami postawy i skoliozami. Diagnozujemy zaburzenia przetwarzania sensorycznego, zaburzenia przetwarzania słuchowego, prowadzimy treningi biofeedback oraz mikropolaryzację mózgu. W pracy terapeuci wykorzystują różne metody terapii, m.in. NDT Bobath, FITS, PNF, terapię manulną, elektrostymulację, suche igłowanie, MEDEK i osteopatyczną. Współpracujemy z wieloma specjalistami: lekarzami rehabilitacji, psychiatrą, psychiatrą dziecięcym, psychologami dziecięcymi oraz osób dorosłych, pedagogami i logopedami. W naszym Centrum znajdą Państwo szeroki zakres usług rehabilitacyjnych, terapeutycznych dla dzieci oraz osób dorosłych. Zapraszamy! 601-330-664
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella rehabilitacja

  Syn trafił do Pana Oskara na terapię i w bardzo krótkim czasie osiągnął nowe umiejętności. Zaangażowanie terapeuty, super kontakt z dzieckiem i sukcesy w rozwoju. Z czystym sumieniem polecam! Syn jak tylko usłyszy o zajęciach u Pana Oskara, nie może się ich doczekać. Życzę każdemu znalezienia takiej więzi połączonej ze skutecznością terapii

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella fizjoterapia

  Zgłosiłem się do Pana Oskara z bólami przedramienia po ćwiczeniach na siłowni. Po dwóch wizytach ból zniknął! Dodatkowo w bardzo szczegółowy sposób P. Oskar wytłumaczył mi genezę powstałego urazu i przekazał informacje jak w przyszłości uniknąć kolejnej kontuzji.
  Bardzo polecam, z pewnością jeszcze się zobaczymy!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella fizjoterapia

  Fantastyczny fizjoterapeuta, uśmiechnięty ze świetnym podejściem do dzieci i do rodziców. Wspiera, motywuje i mobilizuje do pracy. Fachowo, rzetelnie i zgodnie z aktualną wiedzą odpowiada na pytania, wyjaśnia zasadność, mechanizm i potrzebę ćwiczeń.
  Serdecznie polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella fizjoterapia

  Świetne podejście do dzieci, potrafi zaangazowac dziecko do pracy, zmotywować do ćwiczeń. Efekty są widoczne a syn chętnie na zajęcia chodzi. Pan Oskar zajął się także tatą i tu również widać efekty, zdecydowanie polecam :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella fizjoterapia

  Zwrocilem się do Pana Oskara z bólem w lędźwiach. Już po pierwszej terapii odczułem poprawę. Świetny, bardzo profesjonalny specjalista z indywidualnym podejściem i empatia. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella fizjoterapia

  Jestem po drugiej wizycie i jestem zachwycony wiedzą, profesjonalizmem i postępami terapii gorąco polecam bo nie wyobrażam sobie już, korzystać z usług innego fizjoterapeuty. Bardzo dziękuję Panie Oskarżę za pomoc i przywrócenie mi wiary w powodzenie terapii

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Kaczyńska Inny

  Pani Joanna jest świetną specjalistką w swojej dziedzinie.
  Cechuje Ją profesjonalizm, zaangażowanie, empatia, świetne podejście do młodego pacjenta oraz niezwykła umiejętność przekazywania zadań rodzicom.
  Mój syn jest krzyczącym, mało współpracującym pacjentem, a mimo to Pani Joanna świetnie sobie z Nim radzi.
  Syn ma problemy na wielu płaszczyznach, ale wiem że jest pod wspaniałą opieką ;)

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella konsultacja fizjoterapeutyczna

  Trafiłem do p. Oskara z uszkodzonym kolanem, po 2 miesiącach nieskutecznych działań 2 lekarzy ortopedów. Po wykonanym rezonansie diagnoza brzmiała "urazy chrząstki SRU I-III stopnia , zmiany w MM, chondropatia kłykci kości udowej i piszczelowej I stopnia". Brzmiało dość strasznie, sądziłem, że czeka mnie długa i ciężka rehabilitacja, a może nawet operacja. Tymczasem już pierwsza wizyta u p. Oskara przyniosła wyraźną ulgę w cierpieniu, a w ciągu kolejnych kilku wizyt przywrócił mnie do sprawności. Doceniam zaangażowanie i ogromną chęć pomocy pacjentowi. Widać, że p. Oskar pracuje z pasją, ma wiedzę i doświadczenie, wszystko dokładnie objaśnia podczas wizyty. Nadal korzystam z usług ale o urazie już zapomniałem. Jeszcze wzmacniamy nogę aby uraz się nie powtórzył. Ogromne dzięki!

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella konsultacja fizjoterapeutyczna

  Dobry wieczór,
  Pan Oskar od około 3 miesięcy zajmuję się moim synem Adamem. Adam trenuje koszykówkę i dzięki ćwiczeniom zaleconym przez Pana Oskara, widać więlką różnicę w sposobie poruszania się i gibkości Adama. Ćwiczenia są na bieżąco sprawdzane i korygowane przez Pana Oskara. Adam uważa że ćwiczenia zlecone przez Pana Oskara są bardzo pomocne. Podzielam zdanie mojego syna. Uważam, że Pan Oskar jest profesjonalistą i świetnym specjalistą. Bardzo polecam Pana Oskara.

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Oskar Formella fizjoterapia

  Byłem u wielu fizjoterapeutów lecz dopiero wizyta u Pana Oskara rozwiązała moje problemy. Rzeczowy, kompetentny, uprzejmy, i konkretny. Serdecznie polecam wszystkim wyczynowym sportowcom.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kartuska 214, 80-435 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Medicover, LUX MED, enel-med, TU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania