Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Tradycyjna sztuka lekarska opiera się na badaniach naukowych. Medycyna naturalna – na mądrości zdobytej przez ponad dwa tysiące lat.
Obydwie są ważne i posiadają wiele bardzo dobrych rozwiązań. Jednak tylko połączone w mądry sposób zapewniają najwyższy standard w terapii, której celem jest przywrócenie równowagi w organizmie każdego człowieka. Centrum Terapii Holistycznych dr Holy z powodzeniem łączy dwa tysiące lat tradycyjnej medycyny z najnowszymi osiągnięciami nauki. Proponujemy Państwu wiele sprawdzonych terapii oraz nowoczesnych rozwiązań. Począwszy od skanowania całego ciała w celu znalezienia ewentualnych niedoborów, poprzez terapie biorezonansem, hipnoterapię, zoptymalizowaną dietę aż po suplementację witaminową. Działamy z wykwalifikowanych personelem, pod okiem najlepszych lekarzy, naturo i fizjoterapeutów W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, służymy radą i pomocą na każdym etapie – profilaktyki, diagnozy czy leczenia.
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Terapii Holistycznych drHoly
Księdza Hugona Kołłątaja 10, 45-064 Opole
Centrum Terapii Holistycznych drHoly logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Giesa- Tulej konsultacja dietetyczna

  Pani Ania to osoba niezwykle miła i sympatyczna, bardzo doświadczona i profesjonalna. Od lat zmagałem się z problemem nadwagi z którą bezskutecznie walczyłem. Pani Ania bardzo szybko poradziła sobie z moim problemem, za co serdecznie dziękuję.

  mgr Anna Giesa- Tulej

  Panie Grzegorzu cieszę się że mogłam pomóc w realizacji celu :)
  Pozdrawiam serdecznie

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Anna Giesa- Tulej konsultacja dietetyczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta bardzo dokładne informacje na temat stosowania diety. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, za co bardzo dziękuję.

  mgr Anna Giesa- Tulej

  Dziękuję bardzo za docenienie mojego zaangażowania, staram się aby każdy pacjent uzyskał jak najwięcej informacji już od pierwszej wizyty :)

  Pozdrawiam serdecznie

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania