Zobacz lekarzy

Z inicjatywy Dominika Haak powstało Centrum Terapii HAAK w Poznaniu, dedykowane osobom ze społeczności LGBT+. Nasz zespół stanowią młode, wykwalifikowane osoby z wykształceniem psychologicznym i seksu... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii HAAK

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Terapii HAAK

Limanowskiego 10/11

60-768 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 570...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Z inicjatywy Dominika Haak powstało Centrum Terapii HAAK w Poznaniu, dedykowane osobom ze społeczności LGBT+. Nasz zespół stanowią młode, wykwalifikowane osoby z wykształceniem psychologicznym i seksuologicznym, które posiadają doświadczenie w pracy z osobami nieheteronormatywnymi oraz transpłciowymi. Tworzymy grupę osób z pasją, które z zapałem poszerzają i aktualizują swoją wiedzę z zakresu pomocy psychologicznej. Naszą dewizą jest podmiotowe podejście do osoby pacjenckiej, poszanowanie dla różnorodności oraz bezwarunkowa akceptacja.

W naszej ofercie znajduje się terapię indywidualną, poradnictwo seksuologiczne i psychologiczne, szkolenia, terapia par oraz opiniowanie dla osób trans. Wszystkie usługi są realizowane zarówno on-line, jak i stacjonarnie w Poznaniu. Stacjonarnie realizujemy również wydarzenia dedykowane szeroko rozumianej sekspozytywności.

To wyjątkowe miejsce powstało z potrzeby wsparcia społeczności osób LGBT+, które doświadczają społecznego wykluczenia i często nie znajdują dla siebie miejsca w instytucjach świadczących usługi psychologiczne. Stawiamy na afirmację różnorodności i akceptację każdej osoby, bez względu na jej tożsamość płciową i orientację seksualną. Podchodzimy do realizowania naszych usług w sposób pełen empatii, zrozumienia i szacunku.

Wierzymy, że radykalna empatia i akceptacja mają działanie uzdrawiające. U nas znajdziesz dla siebie miejsce - zapraszamy!

Profile społecznościowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Olszewska konsultacja psychologiczna

  Pozytywna energia + pozytywne szaleństwo to się daje wyczuć na spotkaniu, plus pełne skupienie na osobie która przyszła, oczywiście z całą serią pytań i doprecyzowani wynikających z szczerej energicznej chęci pomocy
  Ja się dałem kupić takiemu podejściu :)
  Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Diana Krzyżanowska

  Bardzo empatyczna specjalistka, uważnie mnie wysłuchała i udzieliła wsparcia. Nie było miejsca na osądzanie, tylko zrozumienie - fantastyczna wizyta! Polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Diana Krzyżanowska

  To była moja pierwsza wizyta u psycholożki w ogóle. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Polecam każdemu!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Szostak konsultacja psychologiczna

  Bardzo odpowiedzialna i miła osoba. Komunikacja z pacjentem na wysokim poziomie, dzięki czemu, pomogła w rozwiązaniu problemu.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Szostak konsultacja psychologiczna

  Przyjazne a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. W trakcie wizyty czułem się wysłuchany i zrozumiany. W pełni polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Jarzyńska-Ciołek Inny

  Bardzo kompetentna pani psycholog, pomogła mi z synem 7 letnim, który nie umiał odnaleźć
  się w szkole. Teraz jest już duzo lepiej Polecam panią Anetę z czystym sumieniem

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz