Jesteśmy prywatnym wysokospecjalistycznym centrum terapeutycznym, którego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół specjalistów: psychologa, logopedy, terapeutów zajęciowyc... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii Dzieci i Dorosłych

Złotoryjska 41/1

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prywatnym wysokospecjalistycznym centrum terapeutycznym, którego głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół specjalistów: psychologa, logopedy, terapeutów zajęciowych, pedagogów, arteterapeutów, fizjoterapeutów oraz masażystów. Zdobywamy doświadczenie prowadząc diagnozę i specjalistyczną terapię w ośrodkach, szpitalach, poradniach i gabinetach. Pogłębiamy naszą wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, zapoznajemy się z najnowszymi metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi.
https://terapia.legnica.pl/

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Konopka Inny

  Z całego serca polecam Panią Patrycję. Sympatyczna, konkretna, ciepła, potrafiąca słuchać. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Godna zaufania i polecenia. Byłem na dziesięciu spotkaniach, zdecydowanie warto.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Chuda fizjoterapia

  Korzystałam zarówno z konsultacji fizjoterapeutycznej córki (niemowlęcia) jak i terapii. W prosty sposób wyjaśnia ćwiczenia oraz tłumaczy ich znaczenie. Można nagrać podczas wizyty "cięższe" fragmenty do terapii w domu. Zadowalający wynik już po dwóch wizytach. Polecam gorąco przy problemach związanych z hipermobilnymi biodrami u niemowląt i w każdej innej kwestii. Podczas spotkania wykazuje dużo cierpliwości i ciepła. Fajny i funkcyjny gabinet sprawia, że wizyta przebiega w dobrej atmosferze.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Konopka Inny

  Z usług Pani Patrycji skorzystałem, przy okazji rehabilitacji w placówce. Bardzo cenne i rzeczowe porady na temat stresu. Dostałem też ciekawe tytuły książek do przeczytania na temat problemu o którym rozmawialismy.
  Pani Patrycja pokazała mi też przykłady jak radzić sobie w podobnych sytuacjach. Serdecznie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Konopka Inny

  Do Pani Patrycji przyszedłem z problemem bezsenność, która bardzo mi dokuczała. Już po kilku wizytach i zaleceniach odczułem poprawę. Widzę, źe jest szansa na normalny sen. Pozdrawiam i polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Patrycja Konopka Inny

  Byłam u Pani Patrycji na konsultacji z córką, dostałam wiele ciekawych rad jak i odpowiedzi na problemy z którymi przyszłam. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty pełen profesjonalizm Pani psycholog. Serdecznie polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Chuda konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Sylwia to przesympatyczna kobieta, cierpliwie odpowiadała na kazde pytanie. Z dużym zaangażowaniem pokazała nam jak prawidłowo wykonywać pielęgnację noworodka i jakie robic z nim cwiczenia. To nasza pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia :) Polecam spotkanie z Panią Sylwią każdemu młodemu rodzicowi


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Zapalska konsultacja logopedyczna

  Pani Marta to świetny logopeda! Pomogła mojemu synkowi pozbyć się wady wymowy. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Chuda rehabilitacja

  Polecam z całego serca. Pani Sylwia bardzo dokładnie, delikatnie i z największą starannością ćwiczyla z moim synkiem. Wyprowadziła go z asymetrii. Cudowne podejście do maluszka ;) dziękujemy jeszcze raz !


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Zapalska konsultacja logopedyczna

  Pełen profesjonalizm. Polecam! Po wizycie u Pani Marty udało nam się ustalić odpowiednia ścieżkę leczenia. Leczenie przynosi rezultaty. Wcześniej każdy skupiał się na ćwiczeniach ogólnych


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Chuda fizjoterapia

  Do Pani Sylwii trafiłam z polecenia z bólem przeciążeniowym szyi. Skorzystałam z serii 3 masaży głębokich z terapią punktów spustowych. Ból minął bardzo szybko, dodatkowo otrzymałam szereg porad oraz ćwiczeń do wykonywania w domu. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z zabiegów oferowanych przez Panią Sylwię!
  Bardzo polecam!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania