Centrum Stomatologii Dental Art

Centrum Stomatologii Dental Art

Stomatologia

Radomsko 1 adres

387 opinii

O nas

Gabinet Stomatologiczny Dental Art., zlokalizowany w Radomsku powstał z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących profesjonalnego i indywidualnego podejścia do leczenia.
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Stomatologii Dental Art
Sierakowskiego 17, 97-500 Radomsko
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (387)

387 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Bardzo polecam! Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i bezbolesne leczenie. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i dba o komfort pacjenta. Na pewno wrócę!

     • lek. dent. Agata Wilkoszewska Konsultacja stomatologiczna  • 

    A

    Znakomita wizyta I wyjasnienia. Brak mozliwosci placenia karta

     • lek. dent. Agata Wilkoszewska Konsultacja stomatologiczna  • 

    A

    Udziela bardzo dużo informacji co robi,zawsze na czas jest wizyta ,przesympatyczna osoba.

     • lek. dent. Agata Czerny-Wojciechowska leczenie próchnicy  • 

    M

    Polecam serdecznie! Profesjonalnie wykonana usługa higienizacji w miłej atmosferze.

     • Żaneta Piechowicz higienizacja  • 

    A

    Jestem zadowolona ze wspolpracy z Panią Doktor, osobą dokładną, profesjonalną, empatyczną. Polecam.

     • lek. dent. Agata Czerny-Wojciechowska Wypełnienie  • 

    S

    Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Leczenie kanałowe przebiegło sprawnie, dokładnie i prawie bez bólu. Pani Doktor wszystko spokojnie tłumaczy i ma świetne podejście do pacjenta.

     • lek. dent. Zofia Szaflik leczenie kanałowe pod mikroskopem  • 

    P

    Już od pierwszych chwil w gabinecie czułam się bardzo miło przyjęta i zaopiekowana. Pani doktor Agata wszystko dokładnie mi wyjaśniła – omówiła, jaki zabieg będzie potrzebny, w trakcie znieczulenia i zabiegu pytała o moje samopoczucie, czy wszystko w porządku. Razem z asystentką (panią Klaudią) sprawiły, że wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, a podczas zabiegu czułam spokój i wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam :)

     • lek. dent. Agata Czerny-Wojciechowska Wypełnienie  • 

    R

    Pan doktor bardzo uprzejmy, delikatny. Wszystko dokładnie wyjaśnił.

     • lek. dent. Marcin Toś leczenie chorób dziąseł  • 

    E

    Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Zaangażowanie i precyzja. Gorąco polecam

     • Żaneta Piechowicz higienizacja  • 

    P

    Cały zespół zasługuje na najwyższe noty. Co najważniejsze, raz rozwiązany problem nie powraca :-)

     • lek. dent. Marcin Toś Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania