Centrum Stomatologiczne New - Dent Małgorzata Kiernicka

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczne New - Dent Małgorzata Kiernicka

Chopina 25/18

20-023, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Kiernicka

  Stomatolog,

  • K

   U doktor Kiernickiej wyrywałam ósemki. Nie mogę powiedzieć, że było bezboleśnie, bo jednak znieczulenie kiedyś mija i poharatane dziąsło boli, nie ma siły. Ale poza tym wszystko poszło bez problemów i komplikacji. Lekarze w New-Dent są przemili, więc człowiek też trochę mniej się boi. Doktor Kiernicka jest bardzo konkretna, ma dużą wiedzę, więc nie bałam się "oddać" w jej ręce. Ósemki niestety pokrzywiły mi zęby, więc teraz będę zakładac w New Dent aparat ortodontyczny, ale tutaj z opinią muszę jeszcze poczekać.

  • P

   Doktor Kiernicka to przemiła i bardzo dobra dentystka.. Leczę się u niej ja, mąż i córka i każdy z nas ma takie same odczucia. Mąż zawsze panicznie bał się dentystów (przez co teraz ma do leczenia co drugi ząb...), a też jeszcze dzielnie chodzi do New Dent, co najlepiej potwierdza, że to dobry i przyjazny gabinet.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Monika Golianek

  Ortodonta,

  • F
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: aparaty stałe estetyczne

   Leczenie trwało 1,5 roku. Zgodnie z ustaleniami. Pięknym uśmiechem cieszę się do dziś, mimo że aparat ściągnęłam 5 lat temu. ???? Polecam!

  • K

   ja miałam dokładnie to samo ta kobieta przedłużała mi leczenie o bardzo długi czas, jestem załamana nic sie nie da już zrobić, ale widzę że nie ja byłam jedyna

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wiesław Nieoczym

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wyrwanie ósemki

   Dokładam kolejną "cegiełkę" dobrej opinii, bo warto.
   Ci, co musieli ostatnio słychać mojego narzekania i patrzeć jak cierpię, informuję, że ósemka nareszcie została wyrwaną, ufff!
   Męczyłam się od pt :(
   Z całego serca polecam chirurga Nieoczyma.
   Wiadomo, akurat wyrwanie 8 nie należy do łatwych zabiegów, a tu wystarczyła chwilą,a nie tak jak każdy straszył(przez co zwlekałam aż rok...)
   Przed każdą czynnością, wszystko tłumaczy.
   W 15 min było po wszystkim, w 5 min byłam ponownie w pracy, a mamy 25.10.
   Jak rwać 8-ki,to tylko dr. Nieoczym!
   4-go idę wyrwać następną, serio ????
   Tak już "na zaś", żeby później nie cierpieć i póki nie boli :)
   Polecam!

  • B
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Stomatologii Estetycznej "ORTO-PLUS" Edyta Tokarska - Ewa Kotuła- Złotucha Spółka cywilna

   Dr Nieoczym jest profesjonalistą w tym co robi. Usunięcie 8-ki nie należy do przyjemnych zabiegów, ale pan dr jest tak ciepłą osobą, wszystko wytłumaczy i sprawia, że pacjent na fotelu czuje sie bezpiecznie i wie, że trafił ,,w najlepsze ręce,,.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu