Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczne Jankowscy

Generała Leopolda Okulickiego 30, Kaptur

26-601, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Kołodziejczyk

  Ortodonta, Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Dla Doktora Kołodziejczyka nie ma trudnych przypadków. Indywidualne podejście do pacjenta, niespotykany w dzisiejszych czasach profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Panie Doktorze bardzo dziękuję ze mój uśmiech, z którego korzystam bez ograniczeń!

  • M

   Polecam z czystym sumieniem.Bardzo dobry specjalista,spokojny i miły człowiek.Zadbał o to,żebym do aparatu usunęła zęby leczone,a zostawiła zdrowe,zamiast usunąć po prostu obie czwórki czy piątki.Po zdjęciu aparatu zęby były idealne!Po kilku latach nic się nie zmieniło.Chodzę nadal na kontrolę co pół roku i pan doktor nie liczy w ogóle za taką wizytę.Miałam koszmarną wadę,wstydziłam się uśmiechać.Teraz na każdym zdjęciu szczerzę się szeroko:)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Jankowski

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Polecam Pana doktora. Fantastyczny lekarz. Mam doswiadczenie z dentystami bo zeby mi strasznie leca. Pan doktor jest czlowiekiem do ktorego po pierwszej wizycie pacjent nabiera zaufania. Naprawde zupelnie bezbolesnie wyrwal mi 6 ze stanem zapalnym. Jestem pelna podziwu dla indywidualnego podejscia do mojej osoby. Bsrdzo dziekuje i nie wyobrazam sobie lepszego dentysty!

  • M

   Znakomity stomatolog!!! Wszystkie zabiegi wykonuję dokładnie i bezboleśnie. Zgodzę się, że ceny u Dr. Arkadiusza są wysokie ale warto wydać pieniążki bo nie odwala fuszerki. Miałam u niego zakładane plomby na zęby na które dał gwarancje 5 lat. Nie zawiódł. Plomby mam już 8 rok i są w nie złym stanie. Uważam, że lepiej wydać nawet te 1000 zł i mieć spokój na lata niż jak inni szukać tanio i żałować, że coś źle jest zrobione. Mój brat miał okropną próchnice i za ok 2000 zł pozbył się jej. Jest bardzo zadowolony mimo, że miał bardzo zaniedbane zęby. Wiadomo jest to duża kwota i nie każdy od ręki może wydać tyle kasy ale miał rozłożoną ją na raty, które przy każdym przypływie gotówki i okazji bycia na Okulickiego spłacał. Polecam Pana Arkadiusza BARDZO serdecznie bo u niego wizyta daje gwarancje zadowolenia na lata.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Giemza

  Stomatolog,

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Corten MedicUsługa: leczenie kanałowe

   Pani Katarzyna załatwiła leczenie kanałowe w szybki sposób. Bardzo się obawiałem bólu, ale wcale nie było tak źle. Zabieg wykonany bardzo dokładnie.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne JankowscyUsługa: usuwanie plomby tymczasowej, borowanie i zakładanie plomby stałej

   Pani Kasia jest bardzo cierpliwą osobą o dobrym podejściu do dzieci. Podoba mi się jej sposób rozmowy z pacjentami.


 • Michał Baćmaga

  Stomatolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne JankowscyUsługa: implanty

   Pan Michał Baćmaga moim zdaniem jest profesjonalistką w każdym calu. W przystępny sposób przedstawił rozwiązanie problemu nie narzucając żadnego z rozwiązań. Wyjaśnił wszystkie zagadnienia dotyczące w moim przypadku implantacji natychmiastowej. Działania podejmuje sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. Ponadto jest to bardzo sympatyczny człowiek umiejący rozładować stres towarzyszący wizycie w gabinecie dentystycznym. Serdecznie polecam.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne JankowscyUsługa: ból zęba

   Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rozumie ludzi którzy boją się dentysty. Leczy bez bólu. Z czystym sumieniem polecam.