Centrum Stomatologiczne Estetica

(54 opinie)

Dzięki wysokim kwalifikacjom personelu, nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów, szczególnej staranności i prawdziwej zawodowej pasji stworzyliśmy dla Państwa naszą praktykę Centrum Stomatologii i Medycyny... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczne Estetica

Wrocławczyka 40/1

50-375 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dzięki wysokim kwalifikacjom personelu, nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów, szczególnej staranności i prawdziwej zawodowej pasji stworzyliśmy dla Państwa naszą praktykę Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Estetica.
W naszej klinice szczególny nacisk kładziemy na stomatologię estetyczną. Staramy się, aby nasi pacjenci mieli nie tylko zdrowe, ale i piękne zęby. Współcześnie stomatologia estetyczna oferuje szereg rozwiązań, które pomagają przywrócić piękny uśmiech.
Tworzymy zespół prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów stomatologii. Dzięki ścisłej współpracy, wewnętrznym i zewnętrznym szkoleniom, stałemu kształceniu oraz bieżącym konsultacjom możemy zaproponować naszym pacjentom leczenie na najwyższym, światowym poziomie. Nasz personel to ludzie z doświadczeniem, wiedzą i pasją. Nasza misja to bezpieczeństwo, doskonałość i perfekcja. Kursy i konferencje zagraniczne pozwalają nam dostarczyć Państwu najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki i leczenia. Dzięki najwyższej klasy technologiom możemy realizować nasze największe marzenia, marzenia o precyzji, dokładności, wysokiej jakości, bezpieczeństwie naszego postępowania i tworzeniu piękna zdrowych uśmiechów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgia szczękowo-twarzowa

  Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Pan Doktor podjął się leczenia chociaż wcześniej nikt nie chciał i dokładnie wyjaśnił kolejne etapy postępowania. Pan Doktor słucha pacjenta i stosownie proponuje leczenie, ale nie narzuca. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję bardzo i Pozdrawiam;)

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgia stomatologiczna

  Rewelacja! Trafiłem do pana doktora po trzymiesięcznym, koszmarnym i ponownym leczeniu kanałowym górnej szóstki i fatalnej ekstrakcji. Cały czas z bólem. Pan doktor wszystko precyzyjnie wyjaśnił, mogłem zadać każde pytanie, usłyszeć hipotezy (o których inni stomatolodzy nie informowali). Zabieg w spokojnej atmosferze, usunięto luźne fragmenty kości, ból odszedł. Poza profesjonalizmem istotne dla mnie podmiotowe podejście i zaangażowanie. Wdzięczny człowiek pozdrawia i kłania się nisko.

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję Panu bardzo. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgia szczękowo-twarzowa

  Pan doktor bardzo mily i cierpliwy, wszystko dokładnie i spokojnie wyjaśnia i analizuje mimo że jest po ciężkich zabiegach i już pod koniec dnia zmęczony to nadal uśmiechnięty i chętny nieść pomoc .Zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki przebiegł szybko sprawnie bez komplikacji. Przemiła i serdeczna Pani asystenta pomagała jak mogła, doradzała , dodawała otuchy i uspokajała. Cały personel począwszy od osób w rejestracji kompetentny i mily. Dziękuję serdecznie za życzliwość i przeprowadzony sprawnie i bez komplikacji zabieg. Polecam serdecznie......

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję bardzo. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski ekstrakcja zatrzymanej ósemki dolnej

  Trafiłam do doktora z zatrzymaną dolną ósemką. W trakcie zabiegu doktor zagadywał z miłą asystentką żeby pacjentowi szybciej zleciał czas, co mi bardzo pomogło. Byłam informowana o wszystkim co będzie robił. Zabieg szybki i bezbolesny. Inna historia, to rekonwalescencja po, ale na to doktor nie ma wpływu :)
  Polecam serdecznie!

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję bardzo za opinię. Pozdrawiam Panią

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgia szczękowo-twarzowa

  Do doktora Poniatowskiego zgłosiłam się na ekstrakcję dolnej ósemki, zabieg został wykonany profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.
  Znieczulenie do zabiegu bezbolesne, sam zabieg również bez bólu.
  Po zabiegu praktycznie nie miałam opuchlizny, ból był minimalny i został szybko opanowany dzięki tabletkom poleconym przez doktora.
  Nie wystąpiły żadne powikłania, co niezmiernie mnie ucieszyło.
  To była moja pierwsza wyrywana ósemka, panicznie bałam się zabiegu ekstrakcji, jednak dzięki dobremu podejściu doktora stres i obawy szybko zniknęły. Polecam wszystkim zabiegi ekstrakcji u doktora Poniatowskiego, a najbardziej tym, którzy panicznie boją się ekstrakcji zębów.
  Wdzięczna pacjentka

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie:)

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski konsultacja chirurgiczna

  Bardzo wyczerpująca konsultacja lekarska. Profesjonalne, spokojne podejscie i szczegółowe wyjaśnienia. Sympatyczny i empatyczny Doktor, który konstruktywnie poradził co dalej robić. Polecam!

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję bardzo. Pozdrawiam serdecznie

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgiczne usuwanie zębów

  W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Bałam się strasznie bólu ale nie potrzebnie. Usunięcie drugiej ósemki bezboleśnie. Cały zabieg szybko i bez bólu! Lekarz wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam!!

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgia stomatologiczna

  Konkretnie, sensownie i co najważniejsze bezboleśnie. Bałam się usuwania ósemki, ale okazało się, że wszystkie opinie w temacie jakie znalazłam na portalu o doktorze są jak najbardziej trafione. Polecam !

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję Pani bardzo. Pozdrawiam serdecznie

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgiczne usuwanie zębów

  Baaaardzo przemiły lekarz. Widać od razu ogromne doświadczenie. Pomimo mojego ogromnego strachu i od 5 lat odwlekania zabiegu wyrwania zatrzymanej 8 Pan doktor szybko i fachowo wykonał zabieg. Wszystkie opinie, które posiada to 100% prawdy :) Polecam!
  Pani która asystowała Fantastyczna, przemiła kobieta która w razie potrzeby potrzyma za rękę :)

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję bardzo i serdecznie pozdrawiam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Paweł Poniatowski chirurgia szczękowo-twarzowa

  Szybko, konkretne, miłe podejście i z szacunkiem do pacjenta. Szczegółowe informacje podczas wykonania. Wyrwanie ósemki zajęło 10 minut.pokecam na 1000%

  lek. dent. Paweł Poniatowski

  Dziękuję bardzo . Pozdrawiam serdecznie

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania