Centrum Stomatologiczne ACUSDENT

Centrum Stomatologiczne ACUSDENT

O nas

Wraz z zespołem stomatologów stawiamy na wysoką jakość usług i nieustannie podnosimy kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach. Na co dzień każdy nasz dentysta pracuje na sprzęcie stomatologicznym najnowszej generacji oraz stosujemy nowoczesne techniki diagnostyki obrazowej 3D. Naszym klientom dajemy poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Pacjenci cenią nas za indywidualne podejście, empatię oraz miłą obsługę.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Centrum Stomatologiczne ACUSDENT
Namysłowska 6A, 50-304 Wrocław
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (67)

67 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    usuwanie chirurgiczne ósemki, bezbolesne, szybkie i sprawne. Polecam!

     • lek. dent. Maciej Ławiński ekstrakcja ósemek  • 

    N

    jestem bardzo zadowolona z wizyty, przemiła pani doktor polecam wszystkim

     • lek. dent. Elżbieta Majorkowska wypełnienie kompozytowe w zębie stałym  • 

    S

    Miło, szybko i bezboleśnie! Polecam serdecznie wizyty u doktora!

     • lek. dent. Maciej Ławiński ekstrakcja ósemek  • 

    P

    Pan Doktor zna się na rzeczy. Pelny profesjonalizm, sprawność i moc w rękach. Niestety cena uslugi nie byla zgodna z cennikiem podanym na stronie. Zdecydowanie wyższa. Nie dyskutowalem z tym, ale czuje dyskomfort.

     • lek. dent. Maciej Ławiński Ekstrakcja w trybie pilnym  • 

    J

    Pani doktor oraz Pani Sandra bardzo miłe i sympatyczne, świetne podejście do pacjenta, wszystko szczegółowo tłumaczone.

     • lek. dent. Justyna Majorkowska leczenie kanałowe  • 

    B

    Pani dr Justyna zajmowała się leczeniem kanałowym zęba spisanego w innym gabinecie na straty ( kazano mi go usunąć ). Pani dr jest bardzo cierpliwa, informuje o przebiegu postępowania, odpowiada na wszystkie wątpliwości i pytania. Jest już niezwykle profesjonalna i pewna swoich umiejętności pomimo młodego wieku. Bardzo dziękuję pani dr Justynie za uratowanie mi zęba. Leczenie kanałowe pod mikroskopem w wykonaniu pani dr Justyny to pełny profesjonalizm, ale podanie znieczulenia to już mistrzostwo! Naprawdę nic nie boli , nawet wkłucie bezbolesne . Opieka i pomoc pani asystentki też na wysokim poziomie. Jeśli ktoś szuka dobrego stomatologa to z czystym sumieniem polecam ten gabinet( najwyższa półka ), a w szczególności panią dr Justynę.
    Bożena

     • lek. dent. Justyna Majorkowska leczenie kanałowe  • 

    Pierwszą wizyte oceniam bardzo pozytywnie, mam nadzieję że kolejne też takie będą :)

     • lek. dent. Justyna Majorkowska kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia + zdjęcie pantomograficzne  • 

    K

    Szybko, bezboleśnie, w miłej atmosferze, pełna profeska

     • lek. dent. Michał Poterałowicz Ekstrakcja w trybie pilnym  • 

    lek. dent. Michał Poterałowicz

    Dziękuję za komentarz, to dla mnie naprawdę bardzo ważne.


    M

    Bardzo empatyczna Pani doktor, bardzo przyjazna atmosfera i transparentny plan leczenia

     • lek. dent. Elżbieta Majorkowska Konsultacja stomatologiczna  • 

    B

    Bardzo dobra pani Doktor , super profesjonalistka w zawodzie. Wszystko dokładnie wyjaśnione, polecam serdecznie . Podejmuje się leczenia i ratowania zębów, spisanych w innym gabinecie na straty. Polecam z całego serca. No i zarówno gabinet jak i otoczenie to najwyższa półka ; pani asystentka spokojnie wszystko wyjaśnia. Czysto to mało powiedziane, wręcz sterylnie wszędzie, dla mnie rewelacja. Polecam. Bożena B.

     • lek. dent. Elżbieta Majorkowska diagnostyka RTG/CBCT  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania