Centrum Psychiatrii i Psychologii MariaMed

(14 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychiatrii i Psychologii MariaMed

Wyszyńskiego 6

59-300 , Lubin , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Pani Joanna była pierwszą osobą z którą miałam styczność podczas przyjęcia na dzienny oddział psychiatryczny w 2019r. Byłam wówczas pełna lęku a mimo to w towarzystwie Pani Joasi poczułam się zaopiekowana. Jest to wspaniała osoba, pełna ciepła, empatii i zrozumienia. Wzbudziła moje zaufanie więc zdecydowałam się na terapię indywidualną. Nasze rozmowy przebiegały w swobodnej atmosferze. Nie miałam blokady by mówić o trudnych sprawach.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Jestem bardzo szczęśliwa ,że spotkałam na swojej drodze Panią Asię,jest to wspaniały Psycholog i cudowny człowiek.Polecam każdemu!Ja latami wzbraniałam się od wizyty ,poszłam bez przekonania ,dziś nie żałuję żadnej wizyty u Pani Psycholog.Bardzo dużo mi pomogła, wiele wytłumaczył,za co jestem i będe zawsze wdzięczna Polecam a Pani Asi bardzo dziękuję


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Jest wspaniałym psychologiem i psychoterapeutą. Już przy pierwszym spotkaniu można poczuć ulgę, że jednak nie jesteśmy sami ze swoimi problemami. Ciepła barwa głosu, jej otwartość, przychylność i spokój pozwalają na pełne odprężenie i uwolnienie skrywanych emocji, które blokują nasze codzienne życie. Można bezstresowo porozmawiać o wszystkim. Zawsze z uwagą wysłucha, doradzi i małymi kroczkami pomoże zrozumieć schematy naszego postępowania. Trzymając nas za rękę, pozwoli nam bezpiecznie przejść przez wartką rzekę na jej drugi brzeg. I choć niejednokrotnie będziemy potykać się o znajdujące się w niej kamienie (a nasze wewnętrzne rozterki), to bez szkody, z nadzieją i w odpowiednim dla nas tempie, dotrzemy do drugiego brzegu szczęśliwi, że nie poddaliśmy się, że mamy w sobie siłę, by pokonywać życiowe "kamienie" i twardo stąpać po nowej ścieżce. Mimo, iż w pewnym momencie zakończymy wspólną wędrówkę (powróci na drugą stronę rzeki, by przeprowadzać przez nią kolejne osoby), ważne jest poczucie, że zawsze możemy poprosić o kolejne spotkanie i po każdym ponownym jeszcze mocniej i pewniej iść przez swoje życie. Dziękuję! :)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra atmosfera w gabinecie. Otrzymałem dużo zrozumienia i empatii. Pani Joanna łatwo nawiązuje kontakt, swobodnie się z nią rozmawia, zbudza zaufanie i podchodzi z wyczuciem do problemów człowieka. Bardzo szczerze polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Z sercem na dłoni do pacjenta.
  Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, trafna diagnoza!
  Polecam z całego serca, Pani Asia bardzo mi pomogła, w najtrudniejszych momentach mojego życia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Każda wizyta była pełna empatii oraz uśmiechu. Czułam się swobodnie rozmawiając o trudnych dla mnie sprawach. Pozwoliło mi to spojrzeć na niektóre sprawy w innym świetle. Polecam serdecznie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Kozak Inny

  Pani Joanna potrafi wysłuchać drugiego człowieka jak ktoś ma problem, doradzi, wspiera najtrudniejszym kryzysów i poradzi. Bardzo polecam Panią Joasie bardzo podchodzi zaangażowaniem do każdego pacjenta i profesjonalnie


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania