Centrum Psychiatrii i Psychologii MariaMed

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychiatrii i Psychologii MariaMed

Wyszyńskiego 6

59-300 , Lubin , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Regina Nieradko

  Psycholog, lek.

  • A

   Kilka lat temu pani psycholog wydała opinię, na podstawie której sąd zabrał ode mnie, tworzącej rodzinę zastępczą, dziecko i oddał chorej psychicznie matce. Matka cieszyła się dzieckiem 3 lata, wyrządziła mu wiele zła i porzuciła. Dzisiaj dziecko ma lat 16, jest w kolejnej rodzinie zastępczej, nie rokuje ukończenia gimnazjum, jest agresywne, niedostosowane społecznie i nie poddaje się żadnej terapii. Przyszłość dziecka jest pod wielkim znakiem zapytania. Czy pani psycholog ma świadomość , ile zła może uczynić nierzetelna opinia biegłej sądowej?

  • S

   Pani psycholog nie chce nie tylko wypytać pacjenta, ale nie potrafi wysłuchać go do końca i chociaż trochę wczuć się w jego sytuację i spojrzeć na problem z szerszej perspektywy . Jeżeli np dziecko pacjenta jest krzywdzone przez jego współmałżonka, pani psycholog zbagatelizuje ten problem albo co gorsza przypisze winę pacjentowi. Zupełnie nie interesuje się poważnymi następstwami swoich opinii . Traktuje pacjenta tak jakby był przedmiotem / jakby nie miał godności, pragnienia szczęścia, bezpieczeństwa, prawdy ....
   Konfucjusz słowami CZEGO SAM NIE PRAGNIESZ NIE CZYŃ DRUGIEMU kłania się Pani psycholog


 • Joanna Kozak

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • M

   Pani Joanna jest perfekcjonistką! Dzięki pani Joannie w ciągu 3 miesięcy zdecydowałam się odstawić leki. Uświadomiła mnie, postawiła na nogi.
   W jej towarzystwie czułam się bezpiecznie ,pewnie bez lęku i wstydu. Można jej zaufać. Jest osobą dyskretną pełną opanowania, sympatyczną i godną pracy z nią nas sobą samym.
   Co najważniejsze posiada wiedzę i umiejętności do prowadzenia terapii ;-)Dziś wielu fachowców ale mało specjalistów co do pani Joanny nie mam wątpliwości!!!
   Serdecznie polecam tą terapeutkę. Marta K.

  • Jestem pacjentką Pani Joanny od pół roku.Mogę śmiało polecić Panią Asię jako terapeutę i psychologa.Brałam udział w psychoterapii grupowej jak i w indywidualnej.Jest osobą niezmiernie życzliwą i bardzo profesjonalną.Taki mam obraz.Jestem zachwycona efektami pracy jaka wykonałam wspólnie z Panią Joanną.Kilka miesięcy ciężkiej pracy mojej i ogromnego zaangażowania z drugiej strony dało dobre wyniki.To wspaniałe że można poznać takich specjalistów , być dobrze zaopiekowanym a jednocześnie mieć w nich oparcie.Wspaniały czas , bardzo istotny w moim życiu.


Powiązane wyszukiwania