O nas

Działamy na rynku usług psychologicznych i terapeutycznych od 1994. W naszym zespole znajdują się doświadczeni psycholodzy, psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, logopedzi, pedagodzy. Prowadzimy:
1. niepubliczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną, w której diagnozujemy dzieci, młodzież i dorosłych oraz sporządzamy opinię (m.in do placówek oświatowych) oraz udzielamy wszechstronnej pomocy terapeutycznej.
2. pracownię psychologiczną, w której badamy kierowców i operatorów maszyn,
3. agencję doradztwa zawodowego, w której pomagamy w wyborze zawodu i kierunku kształcenia.
Realizujemy pełen zakres badań psychologicznych, terapię krótkoterminową oraz psychoterapię dzieci i dorosłych, terapię biofeedback, terapię logopedyczną treningi psychologiczne, warsztaty terapeutyczne, wyjazdowe obozy terapeutyczne, szkolenia dla różnych grup zawodowych, a także usługi doradcze, badania społeczne, zajęcia psychoedukacyjne i profilaktyczne.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Zestawy do terapii eeg biofeedback oraz rsa biofeedback
 • W pełni wyposażona pracownia psychologiczna, z ciemnią do badania widzenia zmierzchowego oraz wrażliwości na olśnienie
Języki
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Nowak konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani Psycholog kompleksowo i holistycznie podeszła do mnie i moich problemów. Pani Justyna jest empatyczna i bardzo zaangażowana w terapię. Jest profesjonalistką w tym co robi, potrafi stworzyć atmosferę zaufania, szacunku i niesamowitego spokoju podczas sesji.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Nowak Konsultacja psychologiczna

  Choć moja przygoda z Panem Pawłem była dość krótka, to z czystym sumieniem poleciłabym tego specjalistę. Nie ukrywam, że przy moim wyborze pomogło wiele pozytywnych opinii na Jego temat - teraz sama mogę potwierdzić, że wszystkie są jak najbardziej trafne.
  Pan Paweł to uważny słuchacz. Pana Pawła również bardzo miło się słucha, gdyż w bardzo prosty i przystępny sposób potrafi zdefiniować problem i ustalić postępowanie.
  Z ogromną łatwością prowadzi rozmowę, przez co wizyta jest dość przyjemna, a ewentualny stres i niepokój szybko przemijają.
  Cieszę się, że miałam możliwość poznać Pana Pawła i wiem, że pomoże mi stawić czoła wszelakim trudnościom, które mnie przerosną.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Nowak Konsultacja psychologiczna

  Polecam Pana doktora, miły oraz widać ze doświadczony i zaangażowany podczas spotkań. Bardzo przyjemna atmosfera w czasie wizyty

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Nowak interwencja kryzysowa

  Pan Paweł to bardzo miły człowiek. Dokładnie słucha i poprzez swoje doświadczenie w pracy z ludźmi potrafi rozmawiać, wytłumaczyć problem, zobrazować sytuację i dać wiarę na lepszą przyszłość.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Nowak poradnictwo psychologiczne

  Pani Justyna jest empatyczna osoba i profesjonalną. Wysłucha i doradzi. Podczas rozmowy czułam się swobodnie. Pokazała kierunek w jakim powinnam pracować z swoją głową. Dzięki pani Justyny mój stres nie jest tak wielki oraz coraz lepiej radzę sobie z overthinking. Uważam, że metody pani Justyny są skuteczne.

  mgr Justyna Nowak

  Dziękuję Kasiu. Bardzo się cieszę, że metody i sposoby, które wypracowałyśmy okazały się skuteczne. Pozdrawiam serdecznie!:)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Nowak

  Mila i profesjonalna osoba. Bardzo dobrze słucha, doradza jeśli trzeba podpowie co warto w sobie zmienić. Nie mówi tego co pacjent chce usłyszeć, ale to co ze swojego punktu widzenia myśli o danej sytuacji. Polecam Bardzo.

  mgr Justyna Nowak

  Dziękuję. Jest mi bardzo miło. Bardzo ważne jest to, na co Pani zwróciła uwagę, że chodzi też o wzbudzanie chęci do refleksji w trakcie sesji. Cieszę się, że okazały się nasze spotkania dla Pani pomocne i że czuła się Pani wysłuchana. :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Nowak Inny

  Z Panią Justynką pierwszy raz rozmawiałem na wspólnych koloniach. Od pierwszego wejrzenia swoim wyrazem twarzy oraz olśniewającym uśmiechem sprawia, że każdy chce się przed nią otworzyć. Jest niezwykle inteligentną, szczerą, pozytywnie nastawioną do swoich pacjentów osobą. Dzięki niej zmieniłem nastawienie do samego siebie, co uczyniło mnie lepszym człowiekiem. Chyba nigdy nie zostałem tak wysłuchany jak podczas rozmów z Panią Justynką. Z całego serduszka polecam.

  mgr Justyna Nowak

  Michale, jest mi bardzo miło. Ciesze się, że mimo krótkiej współpracy podczas obozu, tak dobrze wspominasz ten czas. Zmiana w Tobie zaczęła się już w trakcie wyjazdu, ale to Ty dbałeś o to, aby ten proces trwał później. Twoja determinacja i zaangażowanie się w drodze do celu nadal są dla mnie inspirujące. Pozdrawiam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Nowak Inny

  Pani Justyna, jest bardzo empatyczną osobą, potrafi wysłuchać oraz okazać zrozumienie, jest tolerancyjna i szczera. Bez wątpienia jest kompetentna i godna polecenia.

  mgr Justyna Nowak

  Dziękuję. Bardzo mnie cieszy, że poczułeś się zrozumiany i zaakceptowany. Pozdrawiam :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Nowak konsultacja online (pierwsza)

  Cieszę się że mogłam trafić na tak profesjonalną osobą którą jest Pani Justyna !!!
  Jest ciepła osobą podchodząca z dużą uwagą do problemów . Otacza opieką, wsparciem, zrozumieniem. Gdyby nie ona nadal bym siedziała w dołku którym byłam dzięki Pani Justynie zbudowałam poczucie własnej wartości.Bardzo trudno o tak kompetentnego i profesjonalnego terapeutę . Z całego serduszka bardzo polecam

  mgr Justyna Nowak

  Klaudio, czuję wdzięczność za te słowa.
  Nie zapominaj o tym, że ja towarzyszyłam Tobie w tej drodze do zbudowania poczucia wartości, a Ty działałaś, podejmowałaś próby, wychodziłaś poza strefę komfortu. Czasem pojawiały się zakręty i wyboje, a Ty nauczyłaś się radzić sobie z nimi :).

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

11 Listopada, 95-040 Koluszki
Powiązane wyszukiwania