Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Multi-Medica Rembertów jest filią istniejącej już placówki obecnej na rynku od 2000 roku. Naszą wspólną misją, którą realizujemy jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie ze szczególną troską o dobro i zadowolenie Pacjenta.

Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę również dzięki wieloletniej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferującymi różne ubezpieczenia zdrowotne i opiekę medyczną na terenie całego kraju. Nasi partnerzy także przygotowali dla Państwa ofertę z zakresu badań profilaktycznych, wstępnych i okresowych.
Staramy się pozyskiwać coraz więcej partnerów, mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie:
TU Inter Polska – Inter Risk
TU Allianz
TU PZU
TU Signal Iduna
Compensa
SKOK Ubezpieczenia
Polmed
Dowiedz się więcej

Adres

Centrum Multi-Medica Rembertów
Ignacego Paderewskiego 130, 04-438 Warszawa
Centrum Multi-Medica Rembertów logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Jędral konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobry ortopeda, zbadał dokładnie i kompleksowo, wręcz holistycznie. Wszystko wyjaśnił i w miłej atmosferze. Przyjrzał się moim barkom mimo, że ostatnio raz bolały mnie dawno temu, nie odprawił mnie z kwitkiem.Polecam

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Turalski Inny

  Lekarz godny polecenia kompetentny i bardzo sympatyczny.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Zimny Inny

  Umówiłam tatę do doktora w czwartek, gdzie tata od poniedziałku źle się czuł, bolało go gardło i miał ostrą biegunkę. Lekarz go jedynie odsłuchał i przepisał lekkie lekarstwa. Nie zmierzył mu ciśnienia i zignorował fakt, ze od 4 dni nie oddaje moczu. Następnego dnia ojciec zasłabł i zabrało go pogotowie z ciśnieniem 57/40 oraz z ostrą niewydolnością nerek. Ojciec otarł się o śmierć, co zdecydowanie podkreślili lekarze ze szpitala. Ocenili konsultacje u Dorota Zimnego jako karygodną i niezrozumiałą. Lekarz zbagatelizował tak poważny stan człowieka. Piszę te opinie jako przestrogę dla innych, gdyż mam ogromny żal do siebie, że ojca skierowałam do tej placówki i do tego właśnie lekarza. Dzięki takiej opinii może ktoś inny się uchroni.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Kędzierski Inny

  U Doktora Kędzierskiego leczę się już kilka lat. Nigdy nie zostałem bez pomocy. Profesjonalne podejście do pacjenta, długi wywiad i lawina pytań, jest to jeden z niewielu lekarzy, który wg. mnie jasno i klarownie tłumaczy przebieg choroby, jak i w zrozumiały sposób przedstawia plan leczenia. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr inż. Monika Królak- Wasilewska konsultacja dietetyczna

  Pani Monika to specjalistka najwyższej klasy. Zawsze zaangażowana w sytuację Pacjenta, przekazująca klarowne zalecenia i patrząca na problem holistycznie. Między konsultacjami dostępna także droga mailowa w przypadku dodatkowych pytań. Polecam z całego serca

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Zimny Inny

  Dr Zimny ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów. Informacje dla rodziców przekazane w sposób jasny, zrozumiały. Zastosowane leczenie przyniosło błyskawiczny efekt.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Aleksandra Sadowska Inny

  Na pierwszej wizycie pani doktor postawiła trafna diagnozę gdzie inni lekarze nie chcieli wystawić skierowania na badania. Bardzo dobry specjalista szczerze polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Jędral Inny

  Wspaniały lekarz. Idąc na wizytę nie mogłam wejść po schodach z powodu bólu kolana.
  Po wizycie, na której czułam się całkowiecie "zaopiekowana" przez Pana doktora, mogłam już schodzić!
  Po USG miałam ściągnięty płyn z kolana, potem zrobiony zastrzyk i rozpisane leczenie.
  Mimo, że po przepisany lek musialam jechać poza Warszawę, bo juz nigdzie go nie było w aptekach (o czym uprzedził mnie dr Jędral) warto było, bo działa.
  Bardzo dziękuję Panie doktorze.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Olga Godlewska- Michalec konsultacja radiologiczna

  Pani Doktor szczegółowo mnie przebadała. Wykryła zmianę w piersiach o małych rozmiarach. Inny lekarz jej nie zauważył
  Pokierowała co należy zrobić w takiej sytuacji. Zmianę potwierdziła mammografia skąd trafiłam na biopsję. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale dzięki niej moge spać spokojnie. Pani Doktor cały czas interesowała się przebiegiem wyjaśnienia istoty zmiany. Polecam z czystym sumieniem

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Turalski Inny

  Trafiłem do tego lekarza tylko z zamiarem przedłużenia L4. Miałem podejrzenia zerwanych więzadeł ACL. Byłem już ponad miesiąc po rehabilitacji, wiec obrzęk powoli schodził i rany wewnątrz kolana się zaczynały powoli goić. Lekarz podczas wizyty i chęci sprawdzenia stanu stawu kolanowego zaczął wykonywać ruchy kolanem, aby sprawdzić jak to wyglada. Niestety wykonywał takie ruchy, które wykonuje się tylko w pierwszym etapie, czyli pierwszej wizyty, gdy sprawdza się czy więzadła trzymaja staw kolanowy i można postawić pierwszą diagnozę w celu ukierunkowania przyszłego leczenia. Ja byłem w trakcie rehabilitacji i w trakcie leczenia. Lekarz tym działaniem znów ponadrywał więzadła w kolanie, oraz wszystkie rany, które znajdowały się wewnątrz kolana znów się pootwieraly i znów napłynęła duża ilość krwi do kolana i po półtora miesiąca zaczynałem rehabilitacje od nowa. 2 gwiazdki, a nie jedna z racji tego, że lekarz posiada ogromna wiedzę i potrafi tłumaczyć, lecz za to nieprofesjonalne zachowanie i to, że mój powrot do zdrowia znów się przedłużył nie mogę dać nic więcej. Raczej odradzam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania