Nowe Centrum Medyczne Multi-Medica Rembertów jest filią istniejącej już placówki obecnej na rynku od 2000 roku. Naszą wspólną misją, którą realizujemy jest świadczenie usług medycznych na najwyższym p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Multi-Medica Rembertów

Ignacego Paderewskiego 130, Rembertów

04-438, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nowe Centrum Medyczne Multi-Medica Rembertów jest filią istniejącej już placówki obecnej na rynku od 2000 roku. Naszą wspólną misją, którą realizujemy jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie ze szczególną troską o dobro i zadowolenie Pacjenta.

Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę również dzięki wieloletniej współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferującymi różne ubezpieczenia zdrowotne i opiekę medyczną na terenie całego kraju. Nasi partnerzy także przygotowali dla Państwa ofertę z zakresu badań profilaktycznych, wstępnych i okresowych.
Staramy się pozyskiwać coraz więcej partnerów, mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie:
TU Inter Polska – Inter Risk
TU Allianz
TU PZU
TU Signal Iduna
Compensa
SKOK Ubezpieczenia
Polmed

Zabiegi

 • Zabieg Laserem Wysokoenergetycznym
 • Zabieg Falami Uderzeniowymi
 • Zabieg Głęboką Stymulacją Elektromegnetyczną SALUS-TALENT

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Gosek

  Psychiatra, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie MarynarskaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Bardzo dobry lekarz. Uważnie słucha pacjenta, spokojnie tłumaczy proces leczenia i rzeczowo odpowiada na pytania. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Szczerze polecam

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan Doktor jest profesjonalny, odpowiada na pytania, uzasadnia i tłumaczy wybór leczenia. Słucha i stara się pomóc, podpowiedzieć nawet gdy jest to temat spoza dziedziny, którą się zajmuje. Budzi zaufanie, co bardzo istotne. Oprócz tego kulturalny i miły w kontakcie. To sprawia, że wizyta, choć nie łatwa emocjonalnie dla pacjenta, jest dobrym nie budzącym negatywnych emocji doświadczeniem. To mój początek pracy z Panem Doktorem, bardzo dobry początek. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Burbul

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpaceUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Porada bardzo profesjonalna a do tego w milej atmosferze. Bardzo dobre podejscie do dzieci. Szczerze polecam lekarza

  • D
   Lokalizacja: OrtoGo Centrum MedyczneUsługa: bóle wzrostowe dziecka

   Bardzo kompetentna Pani doktor, szybka diagnoza, bardzo fajne podejście do dzieciaków, godna polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (71) o tym lekarzu


 • Robert Zimny

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • A

   Profesjonalne i świetne podejście do pacjenta. Miła atmosfera podczas wizyty. Trafna diagnoza!
   ZDECYDOWANIE POLECAM!!

  • H

   Lekarz podchodzący indywidualnie do pacjenta przez co wizyta jest niestresująca. Diagnozy trafne tak samo jak przepisywane leki.


 • Dorota Czech

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Dorota CzechUsługa: przeziebienie dziecka

   Naprawdę bardzo dobry lekarz. Moje roczne dziecko od 3 tygodni miało okropną infekcje, katar i niesamowity kaszel, co parę dni byliśmy w przychodni rodzinnej, gdzie każdy twierdził, że dziecko czyste,a infekcja tylko się rozwijała dalej. W koncu wybraliśmy się do Pani Doktor prywatnie. Od razu Stwierdziła bezobjawowe zapalenie płuc. Przepisała naprawdę skuteczne leki, już następnego dnia, kaszel, wreszcie po tak długim czasie i wcześniejszych lekach i inhalacjach, które nic nie dawały, zaczął ustępować. Podczas wizyty bada bardzo dokładnie, wyznacza wizyty kontrolne, oraz pomogła nam rowniez poprzez rozmowę telefoniczną. Oprócz tego, Pani Doktor jest bardzo sympatyczna i pamieta cała historie choroby dziecka. My będziemy chodzić tylko do tej Pani Doktor. Naprawdę polecam, lekarz z powołania.

  • Pani Doktor jest bardzo kompetentna i doświadczona. Uratowała moje dziecko przed sepsą a może i śmiercią, gdy z winy słabego laryngologa zlekceważyliśmy objawy pneumokoka w uchu ( 4 tydzień życia) - natychmiast skierowała do szpitala i doradziła co robić. Jest dociekliwa, ciągle się uczy i ciągle się jej "chce chcieć". Jest wspaniałym lekarzem i dobrym, ciepłym człowiekiem. Mieliśmy dużo szczęścia, że do niej trafiliśmy i od tamtej pory leczymy swoje dzieci tylko u niej.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Anna Bronikowska-Kolasa

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problem ze skórą twarzy

   Bardzo dobra Pani Doktor.
   Miła, kulturalna, podeszła z zaangażowaniem do mojej sytuacji, zadawała wiele pytań. Dała zestaw leków, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Z pewnością wrócę do Pani Doktor.

  • K

   Poszedłem do Pani doktor z konkretnym problemem z którymi mierzę sie od dłuższego czasu, więc zaopatrzyłem się w wyniki badań (wymaz) wraz z antybiogramem. Lekarz po spojrzeniu na to wydał w sposób bardzo autorytatywny jednoznaczną opinię. Owszem, Pani jest miłą i sympatyczną osobą, ale stwierdziła, że z takich rzeczy nie robi się wymazów bo po co... W takim razie ja po paru dniach od wizyty znam odpowiedź - po to, żeby spojrzeć na wyniki badań i wiedzieć co przepisać. Pani doktor mając antybiogram przed nosem przepisała maść Normaclin, w której głownym składnikiem jest Klindamycyna - wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że jak wół było napisane iż bakteria z wymazu jest odporna na działanie tego antybiotyku. Nie jestem królikiem doświadczalnym i nie będe wydawał pięniedzy na coś, co z góry nie ma prawa zadziałać. Recepty nie wykupiłem, do Pani Bronikowskiej-Kolasy nie wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Kamil Kurczyński

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złamanie V kości śródstopia

   Bardzo polecam dr Kurczyńskiego z uwagi na jego profesjonalizm, zaangażowanie, wysoką kulturę osobistą, cierpliwość oraz poczucie humoru.
   Byłam u doktora zarówno w placówce państwowej jak i prywatnej, każda konsultacja była wysoce profesjonalna a lekarz miły. Doktor Kamil Kurczyński wyleczył złamanie V kości śródstopia wraz ze zwichnięciem i skręceniem oraz nadwyrężeniem więzadeł dbając o mój komfort fizyczny, bo dobierał sposób leczenia
   tak, żeby był jak najmniej uciążliwy, oraz psychiczny tłumacząc jaki jest obecnie stan mojego zdrowia i jak będzie wyglądało dalej leczenie. Zawsze odpowiadał wyczerpująco na moje pytania, nawet głupie. Czułam się za każdym razem bezpiecznie, lekarz ten wg mnie bardzo szanuje ludzi, nie okazuje wyższości ani zniecierpliwienia, jest życzliwy i wnikliwy. Nie unika kierowania na badania diagnostyczne, nie czyta z chmur, każde rtg dokładnie analizuje. Trafiłam do niego ze wskazaniem wykonania operacji, okazało się, że szczęśliwie nie było to konieczne a poprzedni lekarz niepotrzebnie mnie wystraszył.
   Z pewnością, gdyby się pojawiła taka potrzeba, od razu udałabym się do doktora ponownie. U Pana Kurczyńskiego byłam wiele razy, proces leczenia był dość czasochłonny, za każdym razem wychodziłam z poczuciem "zaopiekowania" i bezpieczeństwa. Na koniec procesu leczenia otrzymałam skierowanie na zabiegi fizjoterapii i wskazówki, jak postępować z nogą.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do dra Kurczyńskiego trafiłam z bólem biodra związanym z przeciążeniem sportowym. Po zrobieniu wywiadu i zbadaniu mnie zlecił diagnostykę usg i rtg, a następnie kiedy wróciłam z wynikami dostalam bez problemu skierowanie na zabiegi fizykoterapii i kinezjotaping. Zaproponował również inne formy leczenia, w tym podanie zastrzyku. Spokojnie i rzeczowo odpowiadał na pytania, sprawiał wrażenie zainteresowanego pacjentem i jego problemem. Polecam zdecydowanie tego lekarza, również osobom bardzo aktywnym fizycznie, które borykają się z kontuzją i chcą wrócić do sportu.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Tomasz Jędral

  Ortopeda, Chirurg, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • U
   Lokalizacja: Centrum Multi-Medica RembertówUsługa: uraz ścięgna

   Pan doktor diagnozuje kontuzje moich nastoletnich sportowców. Badania są zawsze precyzyjne, szczegółowe z dokładną informacją dla rodzica. Wspaniały człowiek i lekarz. Jego fenomenalne podejście do problemu pacjenta jest w dzisiejszych czasach rzadko spotykane. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: CRS Clinic

   Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Kulturalny. Z dobrym podejściem do młodzieży. Przystępnie tłumaczy swoje obserwacje .

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Robert Szamborski

  Laryngolog, Stomatolog, Lekarz Medycyny Pracy, dr

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: lekarz medycyny pracy/badanie z wydaniem orzeczenia/ przedłużenie ważności książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

   Lekarz godny polecenia, wizyta w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Plus za punktualność i dobre terminy wizyt. Polecam!

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DP Med

   Od dawna dokuczały mi ciągle nawracające zapalenia ucha. W moim rodzinnym Wrocławiu byłam już u wielu specjalistów i wizyty kończyły się na wypisywaniu recept na coraz to nowsze leki. Mimo to mój problem nie znikał. Gdy zmieniłam miejsce zamieszkania znów pojawiło się to nieszczęsne zapalenie. Udałam się do doktora Szamborskiego. Już na samym początku wizyty byłam bardzo zadowolona - lekarz miły, uśmiechnięty i wysłuchał mnie uważnie. Zainteresował się moim problemem i przepisał kolejny lek. Mimo dobrego wrażenia byłam sceptyczna po wcześniejszych nieudanych próbach. Ku mojemu zaskoczeniu lek przepisany przez pana doktora był genialny! Zapalenia przestały nawracać. Bardzo polecam doktora Szamborskiego wszystkim pacjentom, zostałam wysłuchana i zrozumiana i poświęcano mi wystarczająca ilość czasu, nie poczułam się jak kolejny pacjent z listy. Do tego cena bardzo niska jak na poziom usług. :-) Serdecznie polecam i pozdrawiam pana doktora ! :-)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu